La Collina Toscana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.08.09 11:54
La Collina Toscana

Proč se tu o nich nikde nemluví?
A kde se dají pořídit?

Úplná novinka to není (2008), narazila jsem na ně náhodou. Vypadají dobře :wink: a jsou všechny v Databázi:
 http://www.arome.cz/…ejznacku.php?…

Ani nevím, kterou bych si vybrala - možná kosatcovou, možná tabákovou… ale vyzkoušet bych chtěla všechny! :P

Cena: 100ml EDT se dají pořídit od 40 EUR

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 13.08.09 12:05

Tiez som prednedavnom hladala na nete, kde sa to da zaobstarat, a nejak mi vyslo, ze netovy predaj nerobia, takze okrem pripadneho vyskytu na ebay-i, sa to da kupit len v predajniach v Taliansku. Chcem vyskusat aspon 3, fakony su krasne.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 13.08.09 13:38

Ty ale vypadají krásně. :shock: Vyzkoušet bych je určitě chtěla všechny, ale kde… :conf: Flakonky úchvatné… V jednoduchosti je krása. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 13.08.09 14:44

tak butelky nadherne ovsem :)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 13.08.09 20:53

Jé, copa je to za krásu :shock: :heart: :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 13.08.09 22:47
verunka2201 píše:
Proč se tu o nich nikde nemluví?
A kde se dají pořídit?

Úplná novinka to není (2008), narazila jsem na ně náhodou. Vypadají dobře :wink: a jsou všechny v Databázi:
 http://www.arome.cz/…ejznacku.php?…

Ani nevím, kterou bych si vybrala - možná kosatcovou, možná tabákovou… ale vyzkoušet bych chtěla všechny! :P

Cena: 100ml EDT se dají pořídit od 40 EUR

Můžu dovézt z Itálie… už jsem na to narazila, ale já narazila na tolika věcí… Problém je v tom, že jsem poněkud bez základního kapitálu na to, abych si zařídila vzorkovnu:D

ETA: Ty názvy přeložené do angličtiny jsou pěkně hnusné.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.08.09 23:25

Lahvičky jsou právě to, co mě zaujalo napoprvé, napodruhé pak názvy (v AJ, že ano, protože italštinou jaksi nevládnu :conf: ). Fanfan - naprostý souhlas ohledně jednoduchosti!

Gentiano , vlastně jsem v duchu myslela na tebe :D Je to ode mě moc drzý? Nakonec, je to italské, že? Takže - až budeš někdy při kapitálu a zároveň poblíž nějakého Toskánského kopečku (je to správně?), můžeš se mnou počítat na nějaký vzoreček či odstříček :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.08.09 15:57
verunka2201 píše:
Lahvičky jsou právě to, co mě zaujalo napoprvé, napodruhé pak názvy (v AJ, že ano, protože italštinou jaksi nevládnu :conf: ). Fanfan - naprostý souhlas ohledně jednoduchosti!Gen­tiano , vlastně jsem v duchu myslela na tebe :D Je to ode mě moc drzý? Nakonec, je to italské, že? Takže - až budeš někdy při kapitálu a zároveň poblíž nějakého Toskánského kopečku (je to správně?), můžeš se mnou počítat na nějaký vzoreček či odstříček :wink:

No, já jsem rozhodnuta, že si navybírám z domorodých značek to, co se mi tak nějak líbí a doufám, že osazenstvo nebude nevděčné a nějaké ty vzorečky a odstříčky chtět bude… blbý je, že parfumérskejch firmiček je v Itálii snad sto - takže nejde dost dobře udělat nějaký reprezentativnější výběr. Mohla bych nicméně koupit Acqua dell'Elba, dámská je taková příjemná, ač nijak kulervoucně originální magnóliová polejvačka, a není drahá. Pak Acqua di Varese, ti vypadají zajímavě a taky nejsou super drazí, Profumi di Firenze mají taky malá balení… i když já za nejzajímavější fakt považuju FSSA, ty jejich věci jsou poněkud zvláštní až silně zvláštní, ale originální.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 14.08.09 16:35

Mohly by to být příjemné „polejvačky“. Byla bych zvědavá hlavně na Iris della Signoria a Girasole del Poggio …  

http://www.aquacosmetics.com/it/lacolli … /index.htm

Koukala jsem se, že se prodávají v široké síti italských parfumérií, včetně menších míst. Jinak, v Miláně, Římě a Florencii jsou vždy minimálně v pěti parfumériích …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 14.08.09 16:40

… hézký flanděrky 8) :!:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.08.09 17:43

…hm,
já myslím, že když, gentiano , hodíš do nabídky vzorky či odstřiky italských vůní
(s českým složením…), co tu neznáme, že by odbyt byl…! :wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 15.08.09 22:44
1Miru píše: …hm,
já myslím, že když, gentiano , hodíš do nabídky vzorky či odstřiky italských vůní
(s českým složením…), co tu neznáme, že by odbyt byl…! :wink: :D

Já toho zas tak moc nemám, mám akorát Rovo Nero a sázím se, že složení v popisu moc neodpovídá realitě, protože to není žádná zelená kytičkovka, ale velmi suchá vůně se spoustou tabáku, a Farmacia SS. Annunziata furt není v databázi - jak jsem už psala, tak mám Patchouly Indonesiano (nějaké písání je i na Luckyscentu) a Ybris (není na Luckyscentu) a pár vzorků. Všecko k mání:D

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 15.08.09 22:50
domenica píše:
Mohly by to být příjemné „polejvačky“. Byla bych zvědavá hlavně na Iris della Signoria a Girasole del Poggio … http://www.aquacosmetics.com/it/lacolli … /index.htmKoukala jsem se, že se prodávají v široké síti italských parfumérií, včetně menších míst. Jinak, v Miláně, Římě a Florencii jsou vždy minimálně v pěti parfumériích …

Koukala jsem na to a jedna ta parfumerie je ve via de'Servi, to je za rohem od školy a ve stejné ulici, kde je ta lékárna, FSSA:D a to ani nevím, že je tam parfumerie někde.

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 28.05.12 16:24
@gentiana píše:
No, já jsem rozhodnuta, že si navybírám z domorodých značek to, co se mi tak nějak líbí a doufám, že osazenstvo nebude nevděčné a nějaké ty vzorečky a odstříčky chtět bude… blbý je, že parfumérskejch firmiček je v Itálii snad sto - takže nejde dost dobře udělat nějaký reprezentativnější výběr. Mohla bych nicméně koupit Acqua dell'Elba, dámská je taková příjemná, ač nijak kulervoucně originální magnóliová polejvačka, a není drahá. Pak Acqua di Varese, ti vypadají zajímavě a taky nejsou super drazí, Profumi di Firenze mají taky malá balení… i když já za nejzajímavější fakt považuju FSSA, ty jejich věci jsou poněkud zvláštní až silně zvláštní, ale originální.

Koupila jsem si na Elbě Acqua dell Elba Arcipelago Eau de Parfum Donna a jako polévačku bych to teda nenazvala. Je opravdu silná, z oblečení voní do vyprání a na kůži stačí jeden střik.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.05.12 19:22

Flaše jak na slivovicu :pankac: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist