La Maison Guerlain - katalog 2015 - předvánoční nákup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 29.11.15 17:39
La Maison Guerlain - katalog 2015 - predvánoční nákup

V posledních době mě oslovilo více lidí než obvykle s dotazem, zda zde na Arome budu (letos alespoň před Vánoci) organizovat nákup na základě individuálních přání. Zakládám tedy toto vlákno s tím, že zorganizuji dva nákupy. .

(Instagram: eau_du_coq)

První proběhne ve středu 2. prosince (svá přání mi můžete psát do SZ do zítřejšího poledne abych stihla poslat podklady k platbě a aby platba proběhla), druhá kolem 9. prosince. Měl by to být natolik dostatečný předstih, aby se případně pařížský dárek mohl ocitnout pod stromečkem.
Nebudu, tak jako několik předešlých let, vypisovat všechny položky katalogu - nyní je jejich přehled z části k vidění na stránkách Guerlainu. I když pozor! Na stránky není 100% spoleh, resp. neodpovídají reálnému stavu dostupnosti vůní. Vůně, které ze stránek objednávají Francouzi a Korsičané, jsou vypravovány ze skladových zásob továrny, kdežto vůně, které kupuji v La Maison Guerlain já, jsou přímo z butiku La Maison Guerlain, případně, v případě nouze ;), jsou stažené na Champs-Elysées z některého jiného pařížského butiku. V každém případě, ptejte se klidně na dostupnost i na ceny zde nebo prostřednictívm SZ.

.

A několik postřehů z poslední doby:

Ne m´Oubliez Pas je po několikadenní pauze opět dostupná - a stále je v prodeji pouze zde, v La Maison.
Petit Guerlain, růžová i modrá verze, je od letošního roku v prodeji i v „malém“, 100 ml balení (stejném jako má Aprés l´Ondée, čili ve včelkách), čili cenově dostupnějším.
Vánoční edice Shalimaru, oslavující 90 let od vzniku tohoto pokladu, je již v prodeji. Balení 50 ml, flakón, vůně (edp) i cena jsou nezměněné, slavnostní je krabička. Ta ovšem stojí za to. :srdce:

Pokud jde o ceny ve srovnání s Institutem, nic nového pod sluncem, jen se ty cenové nůžky rozevírají stále víc a Paříž je v některých případech levnější až o víc než 40%. Když porovnám vůně z poslední doby, tak: Santal Royal 145 € (v Dlouhé o cca 1800 Kč víc), Le Bouquet de la Mariée 750 € (v Dlouhé o cca 7.000 Kč víc), Le Plus Beau Jour de ma Vie 200 € (v Dlouhé o cca 2.000 Kč víc), Mon Exclusif 200 € (v Dlouhé o cca 1300 Kč víc) atd… I u vůní řad L´Art et la Matière a Les Elixirs Charnels ten původní rozdíl zase o něco poskočil (na cca 500 Kč).

Příspěvek upraven 01.12.15 v 11:00

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 01.12.15 10:54

První kolo uzavřeno. ;)
Podklady k platbě jsou odeslané. Nákup v La Maison Guerlain proběhne zítra.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 02.12.15 17:00

První ze dvou předvánočních nákupů v La Maison G. dnes úspěšně proběhl. ;)

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 03.12.15 10:45

Druhý předvánoční nákup plánuji na středu 9. prosince . Svá přání mi můžete psát do SZ do sobotního večera (5. prosince), abych stihla poslat podklady k platbě a aby platba proběhla a zásilka dorazila včas.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 11.12.15 15:06

Platba druhého předvánočního nákupu v La Maison G. úspěšně proběhla.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 11.12.15 15:09

Pokud bude zájem, mohu zorganizovat ještě jeden nebo dva předsilvestrovské nákupy , tedy ještě za letošní ceny.
První z nich by proběhl příští týden, zájemci mi mohou psát do SZ do nedělního večera.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 29.12.15 09:02

Poslední letošní nákup (před tradičním novoročním zvyšování cen, viz článek z minulého roku ) v La Maison Guerlain proběhne v poslední den roku. Zájemci o cokoli mi mohou napsat do SZ do dnešního večera.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist