La mer

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lu
Učednice 198 příspěvků 11.09.09 13:31
La mer

Máte někdo zkušenosti s Créme de la mer?

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů
Reakce:

pipi
Učednice 190 příspěvků 15.09.09 12:45

ja som si ho kupila asi pred tristvrte rokom, ale ziadny zazrak sa nekonal. ja mam ale velmi nevyspytatelnu plet, jeden den sucha, druhy den vyhadzana, takze zufalo skusam kadeco. to porovnanie s klasickou modrou niveou, ktore som citala na diskusiach, je pravdive - je to naozaj hutny krem s niveovou vonou. ale aspon mam uz dusu na mieste, ze som ho vyskusala, kupovat si ho znovu ale za tie peniaze nebudem.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

kacmi
Nováček 7 příspěvků 05.01.12 15:40
La mer oplatí alebo neoplatí?

Dobrý den prajem, našla som tento starší diskusný príspevok, rada by som sa opýtala či tu nieje viac ludí ktorí by mali blizšie informácie o tomto krémiku Creme de la mer…na internete sa samozrejme clovek docita same chvali, na tento kremik, po pouzití by som mala vyzerat asi ako batola bez akychkolvek chybiciek krásy…totiz cena je pre mna uplne vesmírna ale ak by som mala nejaku konkrétnu skusenost ze je to fakt zázrak z NASA…tak mozno nasporim .....ked tak citam prispevok pipi tak mam pocit ze asi fakt ta nivea nieje na zahodenie?:)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

pipi
Učednice 190 příspěvků 05.01.12 16:45

ahoj kacmi, ak ti mozem poradit a fakt nebudes mat ako ja dusu na mieste, kym ten krem nevyskusas, tak sa daju kupit vzorky na slovenskej internetovej stranke znackovevyrobky.sk. Sice su to tiez nemale sumy, ale vzdy lepsie ako dat peniaze za cele balenie a potom zistit, ze ti krem nesedi. Ak sa dobre pamatam, tak maju vzorky aj z klasickeho kremu, aj gel-krem aj lotion. Ja som neodolala a aj ked som si pamatala, ze ziadny zazrak to nebol, tak som si teraz v decembri vzorku klasickeho kremu nakoniec od nich objednala(pozor ale jednu vzorku si mozes objednat iba v kombinacii s nejakym vyrobkom alebo s este jednou vzorkou).

Edit: teraz pozeram na ich stranku a akurat vzorku z toho klasickeho kremu tam uz nevidim, ostal iba gel-krem, lotion, serum a eyebalm. Ale mozno opat naskladnia.

Příspěvek upraven 05.01.12 v 16:52

kacmi
Nováček 7 příspěvků 05.01.12 16:52

Pipi dakujem Ti velmi pekne:) presne tuto stranku už šmejdim asi 2 tyždne a rozmyslam o kupe tej vzorky, aj ked pre mna množstvo 3,5ml a 5ml predstavuje nieco uplne minimaaaaalne neviem si predstavit ako dlho mi to moze vydrzat:( ja teda patlem na tvar vsetko formou čim viac tym lepsie moja plet je ako savý papier…nedavno som si dala nejaku hydratacnu masku kde bolo napisane ze po 15 minútach treba zvysky zotriet tamponom…no po 5 minutach ked som isla okolo zrkadla nebolo čo zotierať:( neviem či je to len v zime ale pripadam si ako susienka a pritom sem tam sa objaví aj aknozna vyrázka :nevim: a tej sa potom neviem zbavit aj 2 mesiace…proste hladam nieco co by urobilo s mojou pletou zazrak…tento la mer ma velmi uputal a teda ta cena ma zabila…ja sa len obavam ze z tej vzorky nestihne moja plet na nejaku zmenu ani zareagovat.....ale velmi pekne dakujem za rady pipi :D

pipi
Učednice 190 příspěvků 05.01.12 17:00

Nemas za co, ja som tiez typ, co musi vyskusat vsetko :) Inak ak by si chcela vyskusat nieco z podobneho sudka - tiez velmi hutne a mastne, nieco ako klasicka modra Nivea, tak ja som si teraz na zimu kupila Lancome Nutrix. Zatial ho pouzivam iba na noc, ale ak by udreli mrazy, tak ho vytiahnem aj cez den. Da sa v pohode vyskusat v parfumeriach:
http://www.douglas.de/…0007535.html
U nas ho ale dostat iba v tom 75 ml baleni v tube.

kacmi
Nováček 7 příspěvků 05.01.12 17:05

dakujeeeeeeeeeem moc moc moc.....uz som pozerala, Lancome mozem aspon pred rokom som nemala problem.....teraz mam Matis Paris Réponse Jeunesse climatis ale uz mi končí…akoze nerobí mi zle…to je pozitívne ale ze by som z neho bola nejaka paf, to sa povedat neda:) dakujem este raz, papaaaaaaa :srdce: :mavam: :mavam:

pipi
Učednice 190 příspěvků 05.01.12 17:46

Ked uz sme vytiahli na svetlo tento prispevok, tak to vyuzijem - zaujimalo by ma, ci niekto nema skusenost so sypkym pudrom La Mer. Na nete som citala same chvaly, pytala som sa na neho vo Viedni v Douglase, chcela som ho aspon vyskusat a pozriet odtiene, ale bohuzial tam ho vobec nevedu (zrejme sa nedovaza na europsky trh). Rozmyslala som nad objednanim z netu, ale pri tej cene sa bojim riskovat odtien. Odtien Translucent by mal byt zevraj rozjasnujuci/trbli­etavy, ostatne farebne odtiene klasicke matne.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist