La Môme od Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 09.08.08 18:40
La Môme od Balmain

Milé obdivovateľky a znalkyne pafémov!
Mnohé z Vás majú veľké skúsenosti s tým kde sa dajú pozháňať aj ťažko dostupné parfémy a tak sa na Vás obraciam s prosbou o radu, či niektorá z Vás mi nevie poradiť, kde sa dá kúpiť, či objednať parfém La Môme od Balmain. Ďakujem. Eva.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.08.08 18:45

V Marionnaud ji mají.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 09.08.08 19:06
Ronna píše:
V Marionnaud ji mají.

Milá Ronna,
možno ju majú v Marionnaud, ale v ktorom meste? Tu na Slovensku sa nedá kúpiť ani v hlavnom meste v Bratislave. A pritom v Bratislave je predajňa Marionnaud, ale túto vônu tam nemajú.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.08.08 20:04

Zkus se tam zeptat s odkazem na to, že české pobočky tuto vůni běžně mají. (Nebo zajeď do Brna :) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 09.08.08 20:42

Ďakujem Adi za radu, skúsim to nejako týmto spôsobom pozháňať.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.08.08 21:19

Já jsem ji v Praze taky viděla jen v jedné prodejně Marionnaud, prý má každá malinko jiný sortiment,zrovna mám vzorek na ruce a skoro trpím, zařekla jsem se, že teď nic kupovat nebudu :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 12.08.08 12:46

Tak Marionnaud na Václaváku ještě má, 1390,–/50ml a tuším 1990,–/100ml! Ta cena ani není špatná, čekala jsem vyšší! A vůně je to fakt krásná!

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 12.08.08 13:09

Taky bych ji brala od minuty,ale u nás ji bohužel nemají a objednat se asi nedá, už jsem se trochu koukala po shopech a zatím jsem nic nenašla :twisted:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 12.08.08 13:13

V e-shopech není, až se vrátím z dovči ( na konci prázdnin ) pokud bys chtěla, můžu Ti tam pro ni zajet a poslat, bude-li ještě. Ale nebudeš mě zlobit za nepřihlášení :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 12.08.08 13:25

OK,až přijedeš,tak se ozvi,já budu zatím spořit :D To bys byla moc hodná a já ti slavnostně slibuju,že ti už dám pokoj s řečma o anonymech(Původně jsem nechtěně napsala onanymech,to je hezký termín co?)Ale dala bych ti pokoj i bez koupě,zas taková mrcha nejsem :!:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 24.06.12 19:27
Náhrada

Ahoj všichni, dovolím si oživit tohle téma. Vím, že Vrabčák se už dlouho neprodává, chtěla jsem ale vás, všechny znalkyně (a znalce) tady poprosit o tip na něco, co se s La Môme dá srovnat, hlavně tou nevtíravou medovou růží.
Co za vůni vám evokuje něhu a ženskost stejným způsobem?

Díky za rady…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 25.06.12 15:03

@pigmyta nic podobného bohužel neznám, ale jestli máš La Mome ráda, vždy jednou za čas se dá najít tady v nabídce nebo vyjimečně i na internetu, tak to nevzdávej, já si takhle udělala zásobu dvou flakonků abych nemusela hledat nic nového :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 25.06.12 15:17
@lucil píše:
@pigmyta nic podobného bohužel neznám, ale jestli máš La Mome ráda, vždy jednou za čas se dá najít tady v nabídce nebo vyjimečně i na internetu, tak to nevzdávej, já si takhle udělala zásobu dvou flakonků abych nemusela hledat nic nového :D

No sháním náhradu, ale je fakt, že se mi nedaří narazit na nic podobného, tak jsem hledala i tady na inzerci - našla jsem jednu nabídku, ale majitelka se neozývá :( tak snad časem na něco narazím. Dnes jsem byla v Douglasu očmuchávat Narcisa Rodrigueze a tak jsem se tam nenápadně optala i na La Mome. Paní prodavačka na mě hodila velmi soucitnou grimasu - žeprý není šance… To se chce člověku brečet…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 25.06.12 15:24

Našla jsem toto, ale obchod neznám.
http://www.news-parfums.com/index.html?…

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 25.06.12 15:25

@pigmyta no jo, to je mi líto, já už jsem toho načuchala dost, ale nic podobného jsem zatím bohužel nenašla. Ale zkus nejdřív tady mrknout, kdo nabízí a když tak zatím alespoň odstřik než se objeví celé baléní, no já mám na štěstí ještě plnou padesátku - ta první už je na dně, ale já La Mome nosím hlavně do deštivého počasí, nevím, ale to je pro mě nejkrásnější, ale teď je vcelku pěkně tak odpočívá na polici, ale taky se bojím aby nedošla :nevim:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist