La Prairie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 09.03.08 23:51

Moje bývalá kolegyně používá Silver rain od La Prairie.Nedávno se mě ptala, jestli nevím o nějaké cenově dostupnější EDP, která podobně voní.Neporadila jsem jí, dokonce jsem neměla ještě možnost tuto vůni vyzkoušet. Navrhla jsem, že se zeptám odbornic na tomto fóru.Můžete poradit?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 10.03.08 06:04

Ať zkusí Attraction od Lancome, mně se zdají něčím podobné :-)

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 10.03.08 16:37

Dík za tip, Attraction na rozdíl od Silver rain znám i já. Nějak mě moc nezaujala, nic moc mně ta vůně neříkala. Ale známé ji poradím, třeba to uvítá.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.03.08 17:15

Silver Rain je taková jemnější vůně s bílými květinami, ne? Jestli jo, tak bych radila vyzkoušet všechno, v čem jsou takové květiny.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.03.08 17:32
Ada píše:
Silver Rain je taková jemnější vůně s bílými květinami, ne? Jestli jo, tak bych radila vyzkoušet všechno, v čem jsou takové květiny.

Není tam i dost ovoce? Mně se zdá, že když jsem ji kdysi zkoušela, řekla jsem - ježíši, to je úplně stejné jako…jenže jako co si nemůžu vzpomenout, jelikož tyhle vůně nemusím…možná Dior Miss Cherie ? Možná Pradu ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 10.03.08 18:35

Ja si Silver Rain pamatam ako tazsiu orientalku…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ivona
Učednice 191 příspěvků 10.03.08 19:16

Silver rain pouzivam, je to krasna vune, trosku ovocna je ihned po striknuti, potom citim bergamot. Ma na mne skvelou vydrz a je promenliva, trochu i drevita a pro me ma prekrasny vanilkovy konec, ten citim i na druhy den. Donedavna mi prislo, ze je takova obecne libiva, ze nemuze nikomu vadit, proste takova ta vune na denni noseni, ale neni to tak, treba me sestre prisla prilis sladka a silna.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.03.08 19:25

Já si jen vzpomínám, že mi přišla taková hlaďoučká, vanilka určitě, a nějaké bílé květiny, ovoce si nepamatuju. Působila docela luxusně. Musím ji zase testnout…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.03.08 19:32

Já si pamatuju bergamot (brrr, ale už si začínám zvykat), pak trochu ovoce a pěknou vanilku. Také bych ji měla znovu vyzkoušet. Ale radši ne, třeba by mě bergamot tentokrát nezahnal a já měla další vůni v tužebníku :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dienda
Učednice 99 příspěvků 12.03.08 12:19

dlouho jsem si na ni brousila zuby, ale konecne jsem se dostala k tomu, abych ji zkusila…nemuzu rict, ze by se mi necim protivila, ale ani neupoutala..vy­pustila jsem ji z tuzebniku..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 12.03.08 18:26

Aj keď sa za žiadnu odborníčku na parfémy nepokladám, milá Lada, ale môžem Ti z vlastných skúseností povedať, že som podobnú vôňu ako je Silver Rain zatiaľ neobjavila. Viem, že je dosť drahá, ale osobne si myslím, že je fakt dobrá. Má celkom slušnú výdrž a fakt je zrejme nenapodobiteľná.
Ak si pozrieš jej zloženie - Hlava: ostružina, semiačka anízu, koriander, šťava bergamotu
Srdce: tuberóza, ruža, slivka, magnólia, akord kryšt. cukru, jazmín
Základ: pačuli, santal, fazuľky tonky, kvet heliotropu, vanilka, pižmo, tonky vzácneho stromu agar,
a to neviem či som spomenula všetky zložky, ktoré parfém obsahuje, je toho dosť veľa na výraznú kompozíciu niečoho jedinečného a zvlášneho, čo sa len tak nevidí - či nezavonia. Zložky parfému by mali byť údajne na prírodnej báze a zrejme aj preto je cena vyššia ako u iných parfémov.
Na prvý dojem sa môže zdať táto vôňa opojná, až ťažšia, nakoľko je dosť sladká, ale ani po čase sa na koži veľmi nemení a drží. Komu sa páči, alebo si vie na ňu zvyknúť, myslím si, že bude s ňou spokojný. Ja aspoň som. Myslím si však, že to nie je vôňa na každý deň.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 12.03.08 19:52

Silver Rain mám, nepoužívám ji sice každý den, ale přijde mi taková univerzální, řekla bych až svěží. Na mně opravdu vůně s nejdelší výdrží vůbec, třeba chválené Diory se jí v tomto ohledu vůbec nemohou rovnat. Mně vůní silně připomíná bombóny ‚Antiperle‘ ale v dobrém slova smyslu, svěžestí, „větrovostí“… Prostě, každá ji cítíme jinak :)

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 14.03.08 14:14

Tak jsem si dnes došla do Fannu, abych konečně zjistila, jak ten Silver R voní. Můj první dojem byl trošku zklamáním - vůně mně připomínala Angel. Teď , po 2 hodinách ( mám střik na zápěstí i na papírku ) na papírku voní pořád stejně, spíš těžce, na kůži je vůně jemnější,trochu květinkovější­.Uvidím večer…Zatím mě ale moc neupoutala.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.03.08 14:34
Lada píše:
Tak jsem si dnes došla do Fannu, abych konečně zjistila, jak ten Silver R voní. Můj první dojem byl trošku zklamáním - vůně mně připomínala Angel. Teď , po 2 hodinách ( mám střik na zápěstí i na papírku ) na papírku voní pořád stejně, spíš těžce, na kůži je vůně jemnější,trochu květinkovější­.Uvidím večer…Zatím mě ale moc neupoutala.

Jupí, nejsem sama. V úterý jsem si byla osvěžit vzpomínky, stříkla si na ruku - a Angel. Ale narozdíl od Angela se mi aspoň neudělalo špatně, není tak agresivní a rozlétavá.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ivona
Učednice 191 příspěvků 14.03.08 15:11

Pro me je Angel vune, ze ktere je mi vazne zle, Silver Rain pouzivam normalne pres den a bez problemu, je to jedna z mych nejoblibenejsich vuni a hlavne je univerzalni, ale asi ji fakt kazdy citi jinak. Kdyz jsem cetla, ze Catananche v ni citi antiperle, zamerila jsem se na to a fakt ze jo, citim je take, ale samotne by mi to nedoslo:)

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist