La Rive!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.04.09 23:50
La Rive!

To by bylo asi spíš do padělků :) Ale tak jsem se pobavila, že to šupnu sem. Úžasná značka La Rive se dá kupodivu zakoupit běžně v e-shopech, dokonce i na Amazonu :)

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_hpc?u … ve&x=0&y=0

A to tam ještě nejsou všechny… u nás jsem je viděla v mnoha drogerkách, i v Tescu :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 30.04.09 23:53

ani nevím co si o tom myslet :conf: , asi nic  :lol:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 01.05.09 17:13

La Rive jsem kdysi dostala,s komen­tářem,že je to stejné,dokonce lepší,jak originál.Bez komentáře jsem to nechala a nechávám já.Tyhle imitace Light Blue často vídám kupovat v normálních drogériích,fenomén téhle vůně stále nevymizel a někomu je podle všeho jedno,co si koupí,stačí zdání podobnosti s originálem. :?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 01.05.09 17:40

Taky mě v práci jedna kolegyně přesvědčovala, jak úúúúžasná vůně je to, a levná… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 01.05.09 18:59

Já jsem se tomu vždycky smála a regály s La Rive obcházela obloukem. Nedávno jsem zase šla kolem jednoho stojanu La Rive v drogerii a řekla jsem si, kurňa, tak to zkusím. Zkusila jsem parodii na Green tea od E. Arden (tuším „Green leaf“) a ještě něco dalšího, už si nepamatuju co. A řeknu vám… já to vlastně ani nedovedu popsat, na to prostě nejsou měřítka. Bylo mi z toho vážně šoufl, a to si o sobě myslím, že nejsem žádná citlivka.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.05.09 20:06
paty píše:
Taky mě v práci jedna kolegyně přesvědčovala, jak úúúúžasná vůně je to, a levná… :mrgreen:

Takovým „kolegyním“ je lepší se vyhnout (nebo pokud možno omezit přísun kyslíku) - je děsné to, o čem se snaží ty „rozhazovačné“ (=kupující originály) přesvědčit, ale ještě horší bývá ten smrádek , co kolem sebe šíří.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 01.05.09 20:36

Asi si myslí, jak na nás vyzrají. Vždyť si koupí „to samé“ :twisted: - akorát v jiném obale a za pár korun..

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.05.09 22:27

Mladá kolegynka to dostala od svého malého bratra (něco na způsob Pink od Lacostu), a byla nadšená. NO, za ty prachy ta kvalita odpovídá. Nejsem tak příkrá jako vy, zas taková hrůza to není. Hlavně, že se jí to líbí. Navíc ona není ten typ, co by značkovou vůni nedokázala ocenit.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 01.05.09 22:35

já míval kdysi imitaci Fahrenheita od Diora (ačkoliv těch je hodně) - a ten voněl hezky, akorát nebyl tak vlezlej jako Fahrenheit, dal by se nazvat jako takovej „Fahrenheit Light“…a vydržel celkem dlouho bez toho, že by se ta vůně pokazila…je to o náhodě…jinak dávám už nějaký ten rok přednost originálům, je to tak nějak „jistější“ :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.05.09 22:38

Není to trestné?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.05.09 17:27

Není (u některých napodobenin dodávám „bohužel“).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 09.09.12 11:36

Zkoušela jsem kdysi v Rossmanu kopii na Light blue a na Touch of pink od této značky. Obě páchli lihem, nedalo se to. Jediná, co je celkem povedená je kopie na Lacoste pour femme. Ta mi i celkem voní ale nakonec jsem dala radši přednost originálu :-).

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 09.09.12 12:42

@shanin Green Leaf som dostala ako darček od kolegyne asi pred 7 rokmi (tuším to už bude aj dlhšie). Doteraz stojí skoro plný v kúpeľni rodičov ako WC osviežovač - a evidentne ním nikto záchod neosviežuje! Mylím, že práve tento Green Leaf mi zhnusil vôňu zeleného čaju (mám ju na prvom mieste medzi neobľúbenými vôňami) :(

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

la.reina  09.09.12 14:10

Já pořád nerozumím tomu, jak to, že to není trestné. Jaký je rozdíl mezi tímhle a Chanele od Vietnamců? :nevim:

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 09.09.12 17:54

Jééé, já jsem dostala taky tuhle nádheru. Už nevím, čehože to byla napodobenina, ale bylo to do žluta s obrázkem želvičky. :mrgreen: Ale vzhledem k tomu, že mi to dal můj děda, který má 84 let a navíc mi to pečlivě zabalil do letáku Globus, brala jsem to jako konceptuální umění. ;)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist