Laboratorio Olfattivo značka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3552 příspěvků 15.08.14 21:25
Laboratorio Olfattivo značka

Laboratorio Olfattivo je italská niche značka se sídlem v Římě.
Je to poměrně nová značka: první vůni vytvořili v roce 2010.
Laboratorio Olfattivo spolupracuje s více nosy, jako například Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian, Rosine Courage. (zdroj:Fragran­tica)

Laboratorio Olfattivo na svém webu tvrdí, že nosy pdo jejich značkou tvoří zcela svobodně a bez jakéhokoli omezení kreativity.

V současné době Laboratorio Olfattivo nabízí kolekci 11-ti vůní:
Alambar, Alkemi, Cozumel, Daimiris, Nirmal, Esvedra, Noblige, Decou-vert, Rosamunda, Salina a Kashnoir.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Laboratorio Olfattivo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3552 příspěvků 15.08.14 21:37
Stručné postřehy k vůním

Alambar Krásná, kakaovo-skořicová ambrovka. Nemít Amber of Yemen, beru. Ale oproti AoY je i nedostupná a drahá.

Alkemi švestky sušené na dřevě. Mohlo by té být pěkné, ale po hodině nějak nic necítím. Divné, v recenzi je zmíněna skvělá výdrž. Zkusit znovu.

Daimiris tak tenhle způsob „kůže na sladko“ nee

Kashnoir Zvláštní počáteční kombinace citrusů, levandule a koření se postupně změní ve krásnou vanilku s benzoinem, jakoby dřevitou. Potom to ale trochu zatuchne

Noblige krásné citrony v úvodu jako živé. Pod nimi už jde tušit levanduli. Začátek je díky téhle kombinaci nádherně hořký, osvěžující. Pak se postupně prosazuje s levandulí i vanilka a již se to moc nezmění - sladká vanilková levandule. Tu chci.

kakadu  16.08.14 08:35

Z těch co vlastním, mně zaujal nejvíc Kashnoir.
Zatuchlost se na mě nekonala, ale fakt je, že stříkám na oblečení.
Drydown je vanilka, ambra, koření.
Vyznívá mi hodně „ambrově“, ale té sladší a lehčí ambry, ne ten tvrdý „fordovský“ typ.
Zajímavé, že ve složení není uvedena, já bych dala krk na to, že ji tam mám.

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4677 příspěvků 16.08.14 10:04

Já mám malý vzorek Alambar.
Dostala mě, moc se mi líbí. Ale nejde jen o to, že je drahá, ale je to pro mě příliš velké balení. Stačilo by mi 20, max. 30 ml.

Nemá někdo zájem a chuť ji naporcovat.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 61 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 16.08.14 10:11

Když vyškrtnu všechno kakao, švestky, ambru a koření (protože tyto atributy teď nee), tak mě velmi zajímá Noblige. Citrusy s levandulí a vanilkou - to se mi mohlo hodně líbit :)
O kvalitě značky nepochybuji, před časem jsem zkoušela Alambar a Kashnoir a i když to nejsou vůně, po kterých bych momentálně toužila, tak kvalita složek tam byla na první počich cítit.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3552 příspěvků 16.08.14 10:18

@Martula Noblige je fakt krasna, uvazuju o navrhu na naporcovani flakonu :think:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 16.08.14 10:25

@munu Pokud by se porcovalo, tak určitě chci 10ml na zkoušku :)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4677 příspěvků 16.08.14 10:44

@munu Také bych se přidala , zkusila bych rovnou 20ml.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 61 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 4 parfémy

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3552 příspěvků 16.08.14 15:02

OK Jsem ted na dovolene mimo CR, ale vecer flakon objednam. Vracim se 20.8. Pak to hodim do porcovaciho vlakna :)

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 17.08.14 15:28

@munu Budete-li porcovat Noblige - přidám se k Vám ráda s 10 ml, jak je někde levandule - to mě móóc zajímá - bude-li ještě volno :kytka:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 17.08.14 20:52
@kakadu píše:
Z těch co vlastním, mně zaujal nejvíc Kashnoir.
Zatuchlost se na mě nekonala, ale fakt je, že stříkám na oblečení.
Drydown je vanilka, ambra, koření.
Vyznívá mi hodně „ambrově“, ale té sladší a lehčí ambry, ne ten tvrdý „fordovský“ typ.
Zajímavé, že ve složení není uvedena, já bych dala krk na to, že ji tam mám.

Mě taky :lol: . Kashnoir vede. :palec:

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 182 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4089 příspěvků 20.08.14 16:30

Alambar EDP
Presne toto som hľadala, presne takto som si ju predstavovala. Balenie má elegantné. Jednoduchý, až minimalistický flakón uložený v bielej koži.
Kto hľadá kvalitnú „ambrovku“ ,nech sa páči, vyskúšajte. Stojí za tú investíciu.
Krásna prachová, jantárová vôňa. Vôbec ma nenapadá iný názov, lebo ambra je tu prítomná od začiatku až do konca. Na začiatku je zmiešaná s bergamotom a tmavým, horkým až pikantným kakaovým práškom. Priznám sa, že tento úvod ma na začiatku trocha vyľakal. (takto ma kedysi vyľakal Shalimar EDP) Vôňa sa po chvíli upokojila a začala pracovať. Ku kakau sa pridala škorica. Vôňa tým dostala gurmánsky nádych, ale nie je koláčová. Z minúty na minútu sa stáva suchšou a jemnejšou. Ambra, ktorá mala doteraz len vystrčené rožky sa ukáže v celej svojej prachovej paráde a postupne sa zahaľuje do jemného vanilkového závoja. Vanilka je bohatá a plná, ale nie je veľmi sladká. Vôňa až do konca je mäkká a zaguľatená. V jesenných a zimných mesiacoch aj zahreje. A farba? Vnímam ju, ako zlato-oranžovú.

Na poličce 71 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4089 příspěvků 20.08.14 16:36

*

Isadorka  24.08.14 17:34

ALAMBAR jsem si pořídila především kvůli skořici. A vůbec nelituji. Hned po prvním nástřiku mě napadl adventní čas a představovala jsem si, jak ji v prosinci (nejlépe v třeskutých mrazech) budu nosit. Pro mě je to opravdu vůně do zimy, myslím, že bude hřejivá a tulivá.
Mou domněnku potvrdil i manžel, který mi řekl, že voním jako vánoční stromeček (obvykle mé vůně vůbec nekomentuje, velice mě tím překvapil). Akorát od té doby co mi to řekl přemýšlím, jestli to myslel jako pochvalu nebo ne :roll:
Mám celý flakon, tak kdybyste chtěla některá vyzkoušet, rozdělím se.

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4089 příspěvků 24.08.14 18:15

@Isadorka ja to mam opacne. Nedam ani kvapku, nedam a nedam :mrgreen: :mrgreen: a hovoria o mne, ze nie som lakoma. No, zamilovala som sa. A kto by sa delil o svoju lasku, ze? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist