Lacoste Pour Femme - nové složení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 06.02.13 14:36
Lacoste Pour Femme - nové složení

S hrůzou jsem si až teprve teď všimla, že moje oblíbená Lacoste Pour Femme má prý nové složení. Už je to nejspíše delší dobu, ale já to postřehla až teď. Máte nějaké zkušenosti s novým složením? A pokud ano, je vůně jiná než ta původní? Vyňufaly :lol: jste rozdíl?

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 06.02.13 15:23

Jerry tu někde psala, že se trochu změnila.. A bohužel ne k lepšímu. :,(

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 06.02.13 15:30

No já jak jsem syslila zásoby původní Pour femme z Elnina,tak mi tu poslední poslali už v novém obalu.Napřed jsem byla dost naštvaná,ale je to třicítka,tak jsem si řekla,že ji vypotřebuju.Ze začátku se mi zdá jinačí,ostřejší,ale když jsem měla obě verze na zápěstích,tak po chvíli mi přišly stejné.Takže pro mě to žádná tragedie není.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 06.02.13 18:39

@paty To je dobrá zpráva. :palec: Hlavní je, že po rozležení voní stejně. Prvních pár minut snad nějak přežijeme..

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 06.02.13 18:55

@viky ono asi záleží i na té chemii :D ,ale mě prostě přišly stejné.Určitě vyzkoušej,jsem zvědavá,jak to budeš vidět ty.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineMarusia
Parfémová maniačka 717 příspěvků 06.02.13 21:07

Tak to vám závidím. Na mne začiatok ešte ujde, ale koniec je na mne len slabá sladká malinovka :,(

Na poličce 47 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Luciška1
Znalkyně 317 příspěvků 28.02.14 19:18
Lacoste pour femme...nové složení

Ahoj holky.
Prosím pěkně, nemám teď, bohužel, kde vyzkoušet…je opravdu tak jiná oproti původní zlaté verzi? Nechci kupovat zajíce v pytli…poradíte? Děkuju… :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 28.02.14 19:36

@Luciška1
Asi jak na kom. Na mně bohužel ano :( .

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 128 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Luciška1
Znalkyně 317 příspěvků 28.02.14 21:02

To je velká škoda, byla krásná… :( .

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 28.02.14 21:03

No, že se změnilo složení jsem se dozvěděla v prosinci 2012 a to už byla všude jen nová verze Lacoste (v kamenných i internetových obchodech). Tak jsem po inzerátech sháněla původní verzi a trošku si nasyslila… Teď mám ještě dvě 90ml balení (jedno neotevřené a v jednou chybí troška)… Takže jsem ráda, protože pro mě je to úžasná vůně… Novou verzi jsem nezkoušela…

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 01.03.14 07:51

Novou verzi nosím od Vánoc a zdá se mi úplně v pohodě.
Nějakou výraznější změnu jsem nezaznamenala.
Možná má o něco slabší výdrž a není tak sytá jako původní - tudíž rychleji ubývá.
Ale jinak musím zkonstatovat, že ta má šílená panika před několika měsíci byla naštěstí zbytečná. :P

Luciška1
Znalkyně 317 příspěvků 01.03.14 08:46

Viky, asi nezbyde, než to opravdu někde otestovat i kdybych měla počkat, než koupím nové balení. Ale moc si mě potěšila…doufám, že tam opravdu není žádný propastný rozdíl… :lol: .
Vždy mě dostane, když si něco zamiluju, že to buďto změní nebo pro jistotu zruší úplně. Takhle jsem milovala sprcháč od Dove…klasický modrobílý…ovšem teď má nové složení a je to sprcháč s klasickou vůní, kterou cítím z kdečeho…prostě tuctový. Ten krémík, který jakoby zahřál už tam není…chjooo…

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist