Lacoste Pour Femme vs. La Rive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 14.03.12 17:21
Lacoste pour femme vs La rive

Pekny den,chtela jsem se zeptat, zda mate nektera zkusenost s kopii od La rive na edp Lacoste pour femmme?? Docela me nastvalo to, ze se pry jedna o velmi zdarilou kopii a je pry na tom dobre i s vydrzi… Zkousela jste nektera tyto vune porovnat? Mne to vrta hlavou natolik,ze premyslim o koupi La rive abych to mohla otestovat. :-D… Prece jen mam v budoucnu zalusk na velke baleni Lacoste ale pokud se bude jedna o tak moc zdarilou kopii jak jsme nekde cetla,tak nevim,zda ma smysl platit docela vysokou cenu za origos … Zatim mam jen 30ml odstrik Lacoste… Ty kopie by se mely stejne zakazat,kazi mi to ted radost z originalu :-(

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 14.03.12 17:38

Já tu kopii zkoušela a opravdu jsou si hodně podobné. Akorát ta kopie se mi zdá neharmonická, bolehlavová.. A po rozležení už to není ono. Origoš je origoš.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

albeni1  14.03.12 17:39

Tak když by se měly zakázat, proč uvažuješ o pořízení?
Nic ve zlém, ale prostě to nechápu.
Vůní máš na polici tolik a nikdo tě nenutí kupovat fake. Je to i o něčem jiném než o ceně té vůně. Jasně, je mnohem dražší, ale tak si radši chvíli počkám a našetřím, zvláště když mám plnou polici jiných vůní, a koupím origo.
Mě by fake na polici nejen že nedělal radost, ale spíš by mi ji kazil :(

K vůní - nějaké La Rive jsem kdysi dávno ze zvědavosti v Rossmannu očichala a byly to hrozné puchy. Nevím jestli mezi nimi ta daná, na kterou se ptáš byla. Ale většina lidí nemá moc dobrý nos a může jim to připadat podobné, koneckonců někomu voní i FM napodobeniny a to mají ohavný ocas. Samozřejmě do originálu to má daleko.

(to neber nějak špatně, jen píšu názor, nemyslím to jako kritiku, rozhodni se podle sebe) :)
Jen mě zarazilo, že tady, na Arome, někdo uvažuje o faku. To je snad poprvé, co to tu vidím. Tak mě to jen překvapilo.

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.03.12 17:44

obecně co jsem o napodobeninách slyšela, že začátek bývá celkem v pohodě, když se trefí…ale že největší rozdíl je když se vůně rozleží, výdrž také bývá horší…

Já už dneska taky nákup napodobeniny nechápu a souhlasím s albeni1, máš na poličce spoustu vůní, tak proč kupovat ten fake? Ale pokud je momentálně Lacoste mimo tvé možnosti a odstřik ti třeba nestačí tak pak asi není na co se ptát…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 14.03.12 18:09

Blebleska, keby aj bola vydarena, je to proste - kopia…cze kradez dusevneho vlastnictva.
Takze akokolvek by bola lacnejsia, ja by som ju nekupovala. Nemala by som z toho dobry pocit, asi ako z kradnuteho tovaru.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 14.03.12 18:17

Myslím, že origo Lacoste P.F. není nějak extra drahá, takže nějak nechápu, proč vůbec uvažovat o koupi fakeu, když zas tolik neušetříš. A s počtem flakonů na polici se mi nezdá, že by na těch pár stovkách moc záleželo…Origo je origo :palec:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 14.03.12 18:31

Zrovna dneska jsem ji v drogerce zkoušela,první nástřik hrůza a děs,po chvilce to vzdáleně Pour Femme začalo připomínat,ale že by byly stejné,to teda ani náhodou.Navíc výdrž nula.Přesně jak píše miriell,origo se dá koupit levně,já bych dvě stovky za tenhle hnus nedala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

soif
Učednice 33 příspěvků 14.03.12 18:50

Já raději odstřik nebo nic než náhražku, i kdyby byla sebelepší… :nevim:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 14.03.12 20:08

Je to pěkný smrad. Nedá se vydržet, když se nám někdo polije testerem a pak se ještě hodinu prochází po obchodě. I kdybych přehlédla, že je to fake, tak ten smrad bych si nekoupila ani kdyby stál 2000. A stejně tak ostatní La Rive.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 14.03.12 21:53

No já jsem přemýšlela nad koupí jen kvůli porovnání vůně, ať si doma můžu stříknout obě a pak srovnat, protože v Albertu měli ty La rive zabalené a nebyl k dispozici tester… naštěstí jsem dnes v Rossmanu narazila na tester od této La rive a nastříkala si ho na ruku a vůni nekoupila… Prvních pár vteřin docela alkoholový smrad… cestou domů jsem očuchávala ruku a přišla mi teda hoooodně podobná… výdrž cca hodinu a celou tu hodinu držela svou podobnost dost vysoko… Potom se začla ztrácet… Kupovat ji nebudu, zatím mám ještě dost v odstříku a jak píšete dost vůni na poličce :lol: … ale musím teda říct, že kopie je docela zdařilá… Do budoucna našetřím na origoš… Jinak co tady píšete o FM :mrgreen: … Měla jsem „tu čest“ :lol: kdysi vyzkoušet 2 kousky od této značky… Takový smrad jsem v životě necítila a jak píšete - ten ocas :poblion: … Také jsem kdysi v Rossmanu čichala i k La rive - k té růžové kopii na Lacoste Pink a ještě Donna - na Light blue - obě tyto kopie byly hrozné alkoholové smrady, tu kterou jsem testla dnes je na tom určitě nejlépe…

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 15.03.12 06:53
albeni1 píše:

Jen mě zarazilo, že tady, na Arome, někdo uvažuje o faku. To je snad poprvé, co to tu vidím. Tak mě to jen překvapilo.

naprostej souhlas. Já bych z faku neměla radost ani kdyby voněl totožně…to je jak koupit si „vuitónku“ u ťamanů - laik to nepozná, tak vo co de, žejo :pocitac: …nebo jako kdyby někdo chtěl zlatý šperk, ale neměl na něj, tak si pořídil kočičí zlato :roll:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 16.03.12 11:28

Áno, totiž, nepravú vôňu si jednoducho nekúpim. Keď nemá byť originál, nechcem radšej nič. A o radosti ani nehovorím, nemala by som ju.

albeni1 píše:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 16.03.12 14:30
paty píše:
Zrovna dneska jsem ji v drogerce zkoušela,první nástřik hrůza a děs,po chvilce to vzdáleně Pour Femme začalo připomínat,ale že by byly stejné,to teda ani náhodou.Navíc výdrž nula.Přesně jak píše miriell,origo se dá koupit levně,já bych dvě stovky za tenhle hnus nedala.

Tak to je náhoda,já ji včera taky v drogerii zkoušela. ;)
A to z toho důvodu,že tu někdo psal,že jsou skoro stejné.
Mírná podoba tam je,ale fakt hodně mírná :mrgreen:
Ten lihový závan na začátku mě skoro sklátil a navíc,ačkoliv jsem se přímo polila,tak za čtvrt hodiny jsem necítila vůbec nic.Jsou to přímo vyhozené peníze,tu bych nekoupila ani za padesátku. :mrgreen:
Přesněji řečeno,nechtěla bych ji ani zadarmo.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist