Lady Caron a reakce okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 10.05.08 17:37
Lady Caron a reakce okolí

Lady Caron je vůně, která na mně voní relativně sladce ovocně /mohu ji s čistým svědomím zařadit mezi ovocné - chypre ani květinami na mně moc nevoní/ Líbila se mi, dokud nemělo domácí osazenstvo řeči, jaký je to nehezký smrádek. /Nutno poznamenat, že někteří z nich v oblasti parfémů zapřísáhlí milovníci imitací z tržiště, a čím větší patok, tím líp :twisted: /
Proto bych se ráda dozvěděla od dlouhodobějších uživatelek a majitelek Lady Caron, jestli nezažily nějaké nepříjemné reakce na tuto vůni, nebo jestli jim Lady Caron někdy někdo naopak i pochválil? :wink:
Pořád o ní částečně uvažuji /přestože reakce na vzorek nebyly doma zrovna pozitivní/, ale potřebovala bych k rozhodnutí „globálnější“ informace /v rámci možností zde/, jak moc je i v obecnějším měřítku ne/oblíbená a zda způsobuje rozruch ve špatném nebo dobrém slova smyslu.

Předem děkuji.

(.. Doufám už tu někde v minulosti není stejné vlákno :oops: Ale nevím o něm..)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 10.05.08 19:33

Já jsem na ni měla docela hodně pozitivních ohlasů a žádný negativní. Líbila se na mě ale především ženám, ty furt sondovaly, co to mám za nádhernou vůni :)

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 11.05.08 07:50

Mě LC nepřipadá nějak „konfliktní“. Připomíná mi modrého Charlieho z dob mého mládí:-)) Samozřejmě, těžko říct, jak voní na Tobě. Pořiď si odstřik a budeš mít jasno. Alespoň pro mě je to osvědčená cesta. Buď zjistím, že ji MUSÍM mít, nebo mám pokoj:-)) A nebo buď doma řeknou, ať to nenosíš…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist