Lady GaGa Eau de GaGa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 08.08.14 16:43
Lady GaGa Eau de GaGa

Lady GaGa Eau de GaGa 001 EdT Unisex

lime, sparkling water, white violet, woods, leather

„extremely sexy and arousing, very clean expensive scent“

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Marusia
Parfémová maniačka 720 příspěvků 09.08.14 06:16

Tak, na túto som ozaj zvedavá. Predošlé mi nevoňali. Flakón sami tiež páči.

Na poličce 48 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1296 příspěvků 10.08.14 18:46

Od nej nič. Hnusí sa mi ako človek tak aj speváčka, v drogérii jej parfém široko obchádzam :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Na poličce 114 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 31 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 18.09.14 18:46
.....

Uz niekto vyskusal ? Po uspesnom predaji damskej vone treba este viac zvysit tržby tak co vymyslime ? :lol: No preca unisex vonavku aby ju kupovali vsetci nie len zeny. :roll: Nic v zlom. 8)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 18.09.14 20:50

tak ja osobne, ak jej cena bude zodpovedať celebritnej kategórii, ju plánujem kúpiť pokojne aj na slepo, oslovil ma koncept

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1296 příspěvků 24.09.14 12:20

Včera som mala možnosť vyskúšať ju. Odvážila som sa len na papierik. A výsledok ? Unisexova, ničím výnimočná, nudná. Niečo mi v nej vadilo a začalo ma štípať v nose. Pripomína mi mierne CK one a niečo z Euphorie. Neoslovila ma, možno je to antipatiou voči tejto speváčke. Ale pravdu povediac, ani som nič iné neočakávala. Išlo len o to, vyskúšať ju. A výdrž ani neviem, po ceste z drogérie putovala do koša. Flakón nie je ani zďaľeka tak krásny ako vyzerá na obrázku. :twisted:

Příspěvek upraven 24.09.14 v 21:30

Teroušek
Učednice 113 příspěvků 24.09.14 13:23

Zkoušela jsem na ruku a na drogérii relativně ok. CK One možná trochu připomíná, ale je méně „jarová“ a více dřevitá. Jde hodně do prostoru - dostala jsem na ni kompliment od neznámého muže, čím tak hezky voním, že to musí pořídit manželce, až mě to překvapilo. Výdrž má úctyhodnou, protože přežila několik umytí rukou a sprchu. Mají ji DM, viděla jsem akorát 30ml, tuším, za 699,–kč. Na pořízení to rozhodně z mé strany není a flakon v reálu opravdu nevypadá tak hezky jako na obrázku.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 24.09.14 13:29

@Teroušek no, tak tá cena je mimo :roll: toľko by som dal za 100vku ale určite ne za 30ml :roll: trochu ma zamrzela aj kritika flakonu, no, koncom týždňa ju pôjdem skúsiť, ak to bude sklamanie, aspoň ušetrím, keďže som nad ňou vážne uvažoval

Teroušek
Učednice 113 příspěvků 24.09.14 14:22

@Alex Cena je dost přemrštěná i na novinku! Snad jsem se nepřehlédla :think: Věřím, že většina eshopů půjde s cenou dolů. Jestli se ti bude líbit obsah, flakon bych až tak neřešila :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 26.09.14 23:42

no sklamanie… fakt čistá kópia CK ONE, akurát viac drevitá… absolútne tá vôňa nekorešponduje s vizuálom, flakón je skutočne v reále dosť obyčajný a cena je totálne mimo :roll: Ďakujem, stratil som záujem a ušetril som :potlesk:

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1296 příspěvků 27.09.14 15:47

Tak Alex, aspoň si ušetril peniaze. :mrgreen: Teraz neviem , čo je horšie, či táto speváčka, alebo jej ,,parfémy" :nevim: :mrgreen:

xmarkeeex
Učednice 246 příspěvků 23.03.16 10:13

Já osobně Gagu a její osobnost, hudbu miluju! :) Minulý týden jsem si pořídila obě její vůně - Eau de gaga 001 je sice unisex, ale na žádném chlapovi si ji nedokážu představit. Pořídila jsem 30ml za 170kč včetně sprcháče.

Na poličce 22 parfémů 5 miniatur 63 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 22 parfémů

vonafkar
Učednice 154 příspěvků 20.05.16 08:16

jj ja jsem ji dnes taky koupil za 160,– v kazete se sprchacem tak jsem na to zvedavej nebot CK ONE mam a e voni tedy je fakt, ze by me mohla vonet taky a za tak smesnou cenu to na sebe klidne vystrikam . Slysel jsem ze ma skvelou vydrz tak jsem na to zvedavej protoze to je EDP a i kdyz nekdo napise ze to je EDP tak to ma mnohdy mensi vydrz. No jsem zvedav!

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

vonafkar
Učednice 154 příspěvků 21.05.16 19:36

Tak otestovano a na me drzi hodne citrus (limeta) pak je tu naznak filaky a nakonec dozniva limeta + pudr (kuzi jsem tam fakt nezaznamenal). Je faktem, ze drzi dost dlouho a stale to voni do dalky.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist