Lak na vlasy bez vůně, co dobře fixuje účes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 160 příspěvků 24.08.12 14:19
lak na vlasy bez vune, co dobre fixuje uces

Holky, znate nejaky lak, ktery by jednak nebyl parfemovany (mam dlouhe vlasy, takze jakakoli vune v nich je dost citit, a radeji na ne lehce striknu parfem, nez abych „vonela“ nejakym lakosmradem :twisted: ) a zaroven lak, co by uces dobre zafixoval? Zkousela jsem Taft bez parfemu, u toho mam pocit, ze uces moc nedrzi. Lepsi zkusenost mam s levnym lakem Isana z Rossmanna, drzi vyborne a dlouho, dobre se i z vlasu vycesava, jen mam pocit, ze pri kazdodennim pouzivani vlasy vysusuje vic nez ostatni laky :roll:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

geri
Učednice 160 příspěvků 24.08.12 14:20

Kdysi jsem zkousela i Elnette bez parfemu, ale to bylo podobne jako Taft, sice nesmrdel, ale uces nedrzel :cert:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

paret000
Parfémová maniačka 553 příspěvků 15.12.12 22:07

Tak tohle by mě zajímalo také a moc, všechny kvalitní, co jsem kdy zkoušela nějak voněly. :roll: a to se hodně blbě kombinuje s parfémem.

Na poličce 26 parfémů 13 miniatur 26 odstřiků 115 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist