Lak na vlasy bez vůně, co dobře fixuje účes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 162 příspěvků 24.08.12 14:19
lak na vlasy bez vune, co dobre fixuje uces

Holky, znate nejaky lak, ktery by jednak nebyl parfemovany (mam dlouhe vlasy, takze jakakoli vune v nich je dost citit, a radeji na ne lehce striknu parfem, nez abych „vonela“ nejakym lakosmradem :twisted: ) a zaroven lak, co by uces dobre zafixoval? Zkousela jsem Taft bez parfemu, u toho mam pocit, ze uces moc nedrzi. Lepsi zkusenost mam s levnym lakem Isana z Rossmanna, drzi vyborne a dlouho, dobre se i z vlasu vycesava, jen mam pocit, ze pri kazdodennim pouzivani vlasy vysusuje vic nez ostatni laky :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

geri
Učednice 162 příspěvků 24.08.12 14:20

Kdysi jsem zkousela i Elnette bez parfemu, ale to bylo podobne jako Taft, sice nesmrdel, ale uces nedrzel :cert:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

paret000
Parfémová maniačka 559 příspěvků 15.12.12 22:07

Tak tohle by mě zajímalo také a moc, všechny kvalitní, co jsem kdy zkoušela nějak voněly. :roll: a to se hodně blbě kombinuje s parfémem.

Na poličce 26 parfémů 13 miniatur 26 odstřiků 115 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist