LALIQUE POUR HOMME

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.02.09 23:21
LALIQUE POUR HOMME

Ahojda…můžete někdo popsat tuto vůni???Nebo ji k něčemu přirovnat....­..Uvažuji koupit na slepo pro přítele......Jinak používá Lauru Biagiotti Roma Uomo nebo Pradu for man…ta Lalique mě nějak zaujala :D …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 08.02.09 00:05
janicka24 píše:
Ahojda…můžete někdo popsat tuto vůni???Nebo ji k něčemu přirovnat....­..Uvažuji koupit na slepo pro přítele......Jinak používá Lauru Biagiotti Roma Uomo nebo Pradu for man…ta Lalique mě nějak zaujala :D …

v recenzích ji najdeš ...... jinak Roma Uomu je podobná Dior Homme … Dior je samozřejmě hezčí ;)

zajímavá ikonka … :)

… vivo per lei da quando sai …

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.02.09 00:18

No tak to tleskám,asi 5 ženských se mě ptalo,kdo to je......samoz­řejmě,že můj miláček :D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.02.09 00:23

No já jsem v recenzích našla jen Lalique pour homme Eguus…má jiné složení než jen Pour Homme…tak právě nevím.....Tak Dior nemám očichaný,ale ta Roma mě hrozně voní.....A jestli je Dior ještě hezčí 8) .....tak je to jasný :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 08.02.09 00:32
janicka24 píše:
No já jsem v recenzích našla jen Lalique pour homme Eguus…má jiné složení než jen Pour Homme…tak právě nevím.....Tak Dior nemám očichaný,ale ta Roma mě hrozně voní.....A jestli je Dior ještě hezčí 8) .....tak je to jasný :D

Dior má ten pudrovej (kosatec) akord, který ne každýmu sedne, ale obě mají podobnou „sladkost“. Alespoň mě přijdou v tomhle podobné …
Hlavně toho Diora najdeš v každé parfumérce, takže vyzkoušej …

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.02.09 09:43

Equus je prý hezčí, ale neznám je.
Dior Homme je hezký, ale přijde mi dost neosobně studený. Uvidím, až ho bude manžel nosit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.02.09 09:45

Jani, Roma se mi taky líbí, ale mám obavu z horší výdrže- jak na manželovi drží? Mě tedy podobná Dioru nepřijde.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.02.09 10:42
[quote="xronos ...... jinak Roma Uomu je podobná Dior Homme …

Mě se nezdají vůbec podobné. :roll:

Mirko já mám Romu Uomo v tužebníku pro manžela, až bude příležitost tak koupím. Několikrát jsme ji zkoušeli a výdrž se mi zdá dost dobrá. :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 08.02.09 11:37

joj equus je fantastickej, hodne neobvyklej a Lalique pour homme-zrejme myslis ten se lvem? k tomu bych se mel dostat pristi tyden,,, tak ti ho potom skusim popsat, ale na basenotes ma moc dobre ohlasy

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.02.09 12:59

No Roma bych řekla,že má super výdrž…hlavně je nádherná,přijde mě mužná a sexy…nemusím takové ty parfémy,co půspbí sportovně,svě­že.....4×x4 no to bych byla moc ráda,kdyby jsi ho trochu popsal…jo jo mysela jsem ten se lvem…Ten Eguus má ale podobný flakon,ne??Jen jsem viděla na obrázku u Eguuse nějaké provazy na flakonku?????? :?

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.02.09 18:47
janicka24 píše:
Ten Equus má ale podobný flakon,ne??Jen jsem viděla na obrázku u Equuse nějaké provazy na flakonku?????? :?

Ty provazy jsou jen ilustrační, fototrik, ale hlavně je na flakonku KŮŇ (proto ten equus:)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.02.09 20:10
DIOR

No tak jsem měla možnost očichat Diora pour homme......nějak mě nesedl…tedy dost nesedl…zvedl mě dekl a rozbolela hlava…ale výdrž se mu musí nechat,nešel smýt ani za boha,vál celým autem a už jsem chtěla být doma.....podobnost s Roma moc nevidím.....Taky jsem zkoušela Lacoste,Opium-to byl nářez :shock: …Lacoste-to je moc svěží,ale není špatná…asi nebudu moc IN ale nejvíc se mě líbil Boss Soul..... :D

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.02.09 09:15

Děkuju, tak to na tu Romu asi přece jen u nás dojde.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.02.09 22:13
janicka24 píše:
No tak jsem měla možnost očichat Diora pour homme......nějak mě nesedl…tedy dost nesedl…zvedl mě dekl a rozbolela hlava…ale výdrž se mu musí nechat,nešel smýt ani za boha,vál celým autem a už jsem chtěla být doma.....podobnost s Roma moc nevidím.....Taky jsem zkoušela Lacoste,Opium-to byl nářez :shock: …Lacoste-to je moc svěží,ale není špatná…asi nebudu moc IN ale nejvíc se mě líbil Boss Soul..... :D
:D :D :D

s tím deklem to je dobrýýý :)

A podobné mi připadají … ale v parfumérce ne ...... až když je člověk nosí ..... tak ten základ jde tak nějak do sladka ...... u obou.
Každej máme jinej nos, to je jasný, ale já tam podobný rys vidím ...... vlastně cítím ;)

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.02.09 22:21
verunka2201 píše:
janicka24 píše:
Ten Equus má ale podobný flakon,ne??Jen jsem viděla na obrázku u Equuse nějaké provazy na flakonku?????? :?
Ty provazy jsou jen ilustrační, fototrik, ale hlavně je na flakonku KŮŇ (proto ten equus:)

nezkrotitelná a neuchopitelná divoká síla, na níž je každý provaz slabý a bude zpřetrhán jako nitka ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist