Lalique Tendre Kiss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 21.05.12 11:38
Lalique Tendre Kiss

Mám v tom hokej. Narazila jsem na dva různé flakonky vůně pod tímto názvem. Obojí mají stejné složení a obojí jsou EDP. Proč jsou flakonky rozdílné? Nebo to nejsou stejné vůně?
 http://www.parfemy-elnino.cz/…-tendre-kiss

Lalique Tendre Kiss – složení parfému
Hlava
bobule, liči, pivoňka
Srdce
růže, pepř, muškátový oříšek, frangipani, ylang-ylang
Základ
opopanax, kadidlo, santal, vanilka
Lalique Tendre Kiss – popis produktu
Tendre Kiss je vůně s vibrujícími tóny, které vyvolávají emoce a pějí ódu na ženství a svůdnost. Tendre Kiss představena v roce 2002 jako sladká, kořeněná, romantická vůně pro ženy. Tendre Kiss má úvodní tóny z liči a pivoňky a spolu putují do pikantního kořeněného srdce. Svůdný závěr dokreslují santal, vanilka a tajemné kadidlo.

http://www.xparfemy.cz/…p-13810.html

Osvěžující vůně vytvořená k 10. výročí vydání parfému Lalique. Parfém vytvořila v roce 2002 Anne Flipo, která ve své kariéře vytvořila takové skvosty jako Boucheron Miss Boucheron, Giorgio Armani Acqua di Gioia, Lanvin Jeanne, Paco Rabbane Lady Million, Yves Saint Laurent L´Homme či La Nuit de L´Homme. Parfém Lalique Tendre Kiss si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Lalique Tendre Kiss vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Lalique :
Hlava parfému Lalique :
Liči, rybíz
Srdce parfému Lalique :
Muškátový oříšek, růžový popř, růže
Základ parfému Lalique :
Santalové dřevo, vanilka, kadidlo

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

albeni1  21.05.12 13:20

Starý a nový typ flakonu.
Ten ornamentální spodní je starší.
Lalique inovuje obaly, třeba i Nilang prošel změnou flakonku a má teď jiný, jednodušší.

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 29.05.12 15:46

Koupila jsem ten z elnina v akci a vůbec na mě nedrží. Už při nástřiku jen slabý závan vůně, pak je hned pryč. Mám ho od rána a cca půl centimertu ve flakónu jsem už vystříkala. S takovou ho mám do 10 dnů pryč. A to je sakra drahá investice. Nepletu se? Mám poruchu nosu nebo nás má takovou zkušenost více?
Nebo tam výrobce zapomněl dát ty voňavé složky?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 29.05.12 15:59

Ta nízká cena je dost podezřelá. Kdoví kde to vyhrabali, jak to bylo skladováno a jak je to asi staré. Podle Tvého popisu nejspíš dost.. :?

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 29.05.12 17:25
@fox píše:
Koupila jsem ten z elnina v akci a vůbec na mě nedrží. Už při nástřiku jen slabý závan vůně, pak je hned pryč. Mám ho od rána a cca půl centimertu ve flakónu jsem už vystříkala. S takovou ho mám do 10 dnů pryč. A to je sakra drahá investice. Nepletu se? Mám poruchu nosu nebo nás má takovou zkušenost více?
Nebo tam výrobce zapomněl dát ty voňavé složky?

Mám to úplně stejně. Vůně jako taková mi voní, ale je v tu ránu pryč a nedrží ani na oblečení. Mám další dvě vůně od Lalique a ty drží festovně. Tahle mě zklamala. Kdybych přidala 150 Kč, tam mám Truth, ale já chtěla ušetřit…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.05.12 22:59

To musí být k zlosti, když vám vůně tak rychle mizí. Já jsem ho jako risk na slepo taky k něčemu přibrala, dnes mi přišel a jeví se, řekla bych, normálně - tedy asi tak jak by člověk od růžové romantické voděnky čekal. Spíš jsem si po třech hodinách, kdy pořád voněl podobně, nebyla jistá jestli mě tak trochu neotravuje.

Mmch. ten akční tester je bez víčka, v kartonovém obalu, pokud je to pro někoho podstatné.

Na poličce 37 parfémů 6 miniatur 24 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 5 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 30.05.12 08:27

Takže vůně není stará (s lihovým odérem), ale je jen slabá (jemná)? V tom případě bych se o ní mohla začít zajímat. :mrgreen: Můžu se zeptat, jak vlastně voní a čemu se podobá..?

albeni1  30.05.12 10:07

No, staré mohou být jak které flakony. Já už jsem u Elnina a jeho velmi nízkých cen ostražitá, protože už párkrát se mi potvrdilo, že některé z těch vůní už jsou starší, mírně jeté a na té vůni to prostě jde poznat.
Stále je to obchod, kde objednávám nejčastěji…ale už teda hodně rozmýšlím, co přesně.

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 30.05.12 13:23

Viky, pánbu ví co přišlo holkám, představa že elnino skoupilo starší zásoby z nějakého nešikovně vedeného skladu, kde na část poličky svítilo třeba celý den sluníčko, není nereálná. Ale ta moje prostě zkažená není, lihový odér ani mizivá výdrž nikde, dokonce i barvu má OK a kartonový přebal nevypadá nijak omačkaně ani zaprášeně (na druhou stranu není opravdu nepropustný pro světlo).
Nevoní špatně, odpovídá zkrátka té rodině vůní do které si ji podle vzhledu i podle její tvůrkyně automaticky zařadíš - nic překvapivého a třeskutě originálního, ale naprosto použitelná pro denní nošení. Opravdu kořeněná růžová limonáda. Bobule neidentifikovatelné červené z kompozice dost razí, takže není pro odpůrce ovocenek, z květin je nejvýraznější růže - taková růže obecná, ze záhonku ustřižená - ne bílá, ne ta sytá sametově rudá, ne pudrovka. Pivoňka jemně, růžový pepř dost - dělá právě takový bublinkový, ostrý, trochu svěží efekt limonády nebo ledové tříště. Muškátový oříšek, pro který jsem vůni chtěla, je jemně znatelný na pozadí. A to kadidlo tam opravdu je, sice nepatrně, nehraje velkou roli, jen co by trochu ochladilo jinak přiliš teplou kompozici a dalo jí trochu hloubky, ale zapřít se nedá, takže pokud Ti ve vůních vadí, tuhle ne.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 30.05.12 13:42

Díky za vyčerpávající popis. Až budu něco objednávát, tak si ji asi přihodím..
Pepř mám v ovocnokvětinových vůních ráda.. Má to pak aspoň trochu říz. :)

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 29.06.12 23:17

Dnes jsem vyzkoušela ze vzorečku a musím říct, že vůně je to docela pěkná ale za chvíli je pryč… Takže nejspíše nemá cenu investovat ani to málo, za které ho někde nabízejí v testerovém provedení :think:… Vzorek jsem nanesla na ruku a za chvíli jsem musela sakra větřit a nos tisknout na ruku, abych něco cítila :evil:

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 30.06.12 13:49

Pravda, vůně je to lehká, ale s tou výdrží to tak špatně nevidím. Jsou daleko průraznější vůně, které drží i méně než tato. Na mne tak 2hodinky a druhou hodinu jde úžasně do pepřova, což se mi líbí. :nevim:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 09.07.12 16:19

Dnes mi taky dorazila.. Je opravdu jemná a nejde do prostoru. Po chvíli o ní skoro nevím, pokud si navoněné místo nedám centimetr k nosu. Ale zase nemůžu říct, že bych ji třeba na tričku po několika hodinách necítila. Pořád tam je, ale pochybuju, že by ji někdo jiný ucítil, pokud by nebyl v mé intimní zóně. 8)
Jinak vůně samotná se mi docela líbí. Je to trochu jako mix Perles de Lalique a Onde Mystère.. a trochu mi taky připomíná mou dříve hodně oblíbenou Elle. Převládá v ní pepř, muškátový ořech a kadidlo v kombinaci s růží, pivoňkou, trochou ovoce a vanilkovým závěrem. Podle mě není nijak nudná ani tuctová jako některé provařené dívčí růžovky. Je o něco vyspělejší a nostalgičtější. Asi za to může ta kombinace s kořením a pouze jemná nasládlost. Rozhodně nečekejte nějakou vůni lízátek nebo kompotu. A pokud nemáte rádi pepř, tak se raději poohlédněte jinde..

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 09.07.12 18:15

Aha, Viky, s tou Elle máš pravdu. Mám od Tebe vzorek a bude to důvod proč jsem z Tendre Kiss měla nejasně povědomý pocit.

lovertita007
Učednice 45 příspěvků 18.07.12 08:36
Lalique Tendre Kiss

Ahojky, chtěla bych se také opatat na tuto vůni. Je to něco podobného Lanvin Jeanne nebo Masaki Masaki? Děkuji

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist