Lalique White

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.06.08 10:37
Lalique White

Francouzská firma Lalique se chystá vydat novou pánskou vůni, Lalique White. Parfém bude k mání na celém trhu na podzim a jde o svěží hesperidickou vůni s citronovými lístky, tamarindem a bergamotem (hlava), fialkou, bílým pepřem, muškátovým oříškem a kardamomem (srdce), ambrou, cedrem a pižmem (základ). Bílá prý proto, že je spojená s konceptem světla, které je pro image značky Lalique hodně důležité.
Parfumérka Christine Nagelová použila koření, protože je prý tvárné, a zatímco jindy se v pánských vůních používá k dosažení omamného, silného efektu, ve White doplňuje svěžest.
Obrázek zatím nemáme, ale měla by to být střízlivá bílá lahvička s oblými tvary a kovovým špuntem. Zároveň bude vyrobeno i 25 kousků limitované edice v extra křišťálovém flakonu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 18.06.08 21:31

Prosím, Ado, co je hesperidická? Už jsem na to narazila u Rochera, ale fakt nevím :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.06.08 21:52

hesperidin
C28H34O15, flavonový glukosid nacházející se například v nezralé kůře pomerančů.
Flavonoidy citrusových plodů („Orange Bioflavonoids“), označované v literatuře také jako hesperidinový komplex se průmyslově získávají ve velkých množstvích extrakcí oplodí citrusových plodů („slupek“) různých druhů pomerančů, citrónů, mandarinek a grepů.
Vím, že dotaz nebyl pro mě, ale protože mě to taky zajímalo, tak jsem trochu googlila a tohle vygooglila. Jestli je to špatně, omlouvám se :oops:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.06.08 06:40

Díky už vím, proč mi nikdy nešla chemie :lol:  :oops:

U Rochera mají teď jednu hespe........­........ vůni (mě to pořád svádí k Herpes), proto mě to zajímá. Docela se mi líbí, ale složení nikde žádné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.06.08 09:27
Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 19.06.08 09:43

aha, takže zase citrusy…

http://boisdejasmin.typepad.com/_/2005/ … wee1.html

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist