L´Anarchiste Caron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 28.07.08 15:19
L´Anarchiste Caron

Mate s nou skusenost? Pokukujem po nej uz nejaky cas a zatial vaham. Unosila by ho aj zena? Pre ilustraciu v pohodicke zvladam Zanzibar Van Cleef & Arpels , Allure Homme Sport, Bulgari Black, Boucheron Jaipur, Prada Amber, Bulgari Pour Homme Soir. Zobrat? Nezobrat?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 30.07.08 16:21

Neskusala som ju, ale Victoria z BdJ ju popisuje ako nositelnu pre zeny http://boisdejasmin.typepad.com/_/2005/ … 05_to.html

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.07.08 20:46

Kriss, jaká je ta Boucheron Jaipur?
Chanel Allure voní dobře.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 30.07.08 21:34

Jaipur je bergamot, skorica s vanilkou, podoba sa Bulgari Black, len je trochu slabsi a hnusne sa zhana…Allure Homme sport je citrusovo cedrovy.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.07.08 21:47

Bvlgari Black myslím není pánská, ale unisex. Tady v obchodě ji mají v regálu mezi dámskými.
Díky za odpověď!

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 30.07.08 22:08

Presne, a Jaipur je jemnejsi a mozno trosku ostrejsi zaroven, ma mozno viac bergamotu… Damsky som neskusala, ale pansky mi uplne vyhovuje. A to iste mam s Opiom, Chanelom - z damskym Chanel ma boli hlava - hlavne zo Sensuelle, z panskych nie. Takze takmer polovica mojich zasob je Pour Homme… :lol:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.07.08 22:55

Dámský Jaipur je nádherný, je to moje nejnovější láska. Chodím si ho každou chvíli šplíchnout do parfumerky.
Je hodně pudrový, sladký.

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 25.09.08 19:15

Složení L´Anarchiste je asi takovéto: hlava - pomerančové květy, mandarinka, střed - cedrové listy a dřevo, vetiver, santal, základ - pižmo.
Tvůrce vůně je Richard Fraysse a flakón vytvořil Serge Mansau a je opravdu nádherný. Po nastříknutí se vyvalí opravdové mračno pomerančových květů a je jich tam opravdu hodně, na pánskou vůni, a jsou nádherné. Když jsem si tu pročítala vlákno o vůni pomerančových květů, hned mě napadl L´Anarchiste. Potíž je v tom, že na někom směs cedru a vetiveru, ten je zde krásně vzdušný, spolu s pižmem vytvoří takový železitý tón. Opravdu nevím, jak bych to popsala, já jsem prostě cítila krev. Fascinující kombinace. Určitě se najde jedinec, na kterém tento tón nebude tak dominantní nebo odezní a potom by se dala vůně určitě nosit jako parádní, nepřeslazená, nelepivá, květinová vůně, kde bude dominovat pomerančový květ, a tudíž bude vhodná pro ženu. Má pokožka se, ale s cedrem vždycky pere. Rozhodně je to vůně velice zajímavá a stojí za vyzkoušení. Zažila jsem ji naživo na krásném muži a to byla kombinace téměř vražedná. :oops:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 25.09.08 21:25

Achh jo…ja som nieco take zazila s Allure Sport :oops: :oops: odvtedy musim mat aspon 100ml doma :oops:

Jitka, vdaka za krasny popis, nic z pomarancovych kvetov som asi este neskusala, takze na slepaka ( Sara, krasne si to vyjadrila ) asi nie :lol:

Fleur  25.09.08 22:27

Ovšem mě to rozhodilo - cedr ve vůních mohu a ten popis vyzněl tak lákavě, že by ta vůně stála za hřích (i bez onoho krásného muže)…

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist