Lancaster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frcis
Učednice 86 příspěvků 01.05.08 10:27
Lancaster

Ahoj holky, vím, že se to tady už asi probíralo, ale pídím se po popisu vůní Aquasun a Aquasenses od Lancaster. Sháním něco na léto, nevíte, která z nich je víc citrusová nebo mandarinková, prostě svěží? Znám Aquazur a líbilo by se mi něco ve stylu Mandarine basilic. Bojím se objednat naslepo, protože se nikdy netrefím :( Všem předem díky!

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 01.05.08 13:07
Nic citrusova

Zdravim, takze Aquasun ani Aquasenses nie su v ziadnom pripade citrusove. Aquasenses mi vonia po kremiku, mala by sa aplikovat na cele telo, aby ho krasne prevonala-ma aj nejake ine zlozenie-ako edt. Aquasun je krasna vona, ale nemozem ju k nicomu prirovnat, ani ju opisat podla mna je malinko orientalna, ale na leto skvela-mozno niekomu sa bude zdat tazsia, alebo na letne vecery. Idem si ju taktiez kupit, lebo viem, ze nou nebude vonat kazda zena :)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 01.05.08 14:06

Díky emily. Takže krémové vůně moc nemusím :) , ale Aquasun mě zajímá. Ve složení je vanilka, není moc sladká a teplá?

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 01.05.08 14:49
Tazko napisat

najlepsie ked vyskusas na sebe, ja nemam problem so sladkymi a teplymi vonami a to podla mna Lancaster Aquasun je, paci sa mi hlavne tym, ze som nic podobne doteraz nevonala a to do uz preslo mojim nosikom dost voni :)

Frcis
Učednice 86 příspěvků 01.05.08 15:14

No jo, když já ji právě nemám kde vyzkoušet, proto sháním aspoň popis :(

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.05.08 15:17

Od Lancaster jsem měla jen Sunwater. Vůně se mi moc líbila, ale snad do půl roku po koupi (byla to novinka, takže žádné staré zboží) se mi totálně zkazila. Ještě dnes jí mám doma, protože sbírám i flakonky, ale ta vůně už se pak nedala použít ani na WC.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 01.05.08 15:19
Ach jaj,

v tomto nie som moc dobra, kazdopadne ak Ti evokuje nazov Aquasun nieco podobne vodne-svieze, tak je to omyl. Je to skor teplejsia sladsia vona, nic svieze typu Sea&Sun …

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 01.05.08 18:09

Aquasun je hodně podobný zlatému Emporiu od Armaniho. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist