Lancaster - AQUASENSES

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrun
Učednice 48 příspěvků 23.01.08 18:21

Bohužel jsem nikde nenašla žádnou reakci na tuto vůni a ani se nedá nikde vyzkoušet. Uvádí se, že je vhodná na léto. Prosím o vyjádření, případně o přirovnání.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 23.01.08 18:23

příjemná nenáročná polívačka, na léto fajn

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mety  24.01.08 09:21

souhlasím s Mirkou, je příjemná, jemná v horku bezva na osvěžení, ale výdrž malá

Petrun
Učednice 48 příspěvků 24.01.08 09:43

Takže typově něco jako S.D Sea & Sun , nebo BVLG. Omnia Crystaline?

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.01.08 10:55

ano, ale mě se líbila víc, nemám ráda ty „eclatovky“, tahle byla jemnější, možná krémovější. Ale zas měla menší výdrž (jak píše mety), ona je v nějaké formě „pěstící pro kožku“, takže asi ty fixátory nejsou agresívní. Ale jetsli je vhodná i na sluníčko a nezpůsobuje skvrny, to nevím …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Petrun
Učednice 48 příspěvků 28.01.08 13:13

Tak to asi risknu, pokud je to krémovka, tak by mi mohla sednout. Chtěla bych ji na léto, kde většinou používám Sensi White Notes, Lacoste Pour Femme a v těch velkých horkách S.D Sea & Sun, jinak takové ty typické svěženky jsou na mě nějak nakyslé.

Barbara  28.01.08 13:36
Petrun píše:
Tak to asi risknu, pokud je to krémovka, tak by mi mohla sednout. Chtěla bych ji na léto, kde většinou používám Sensi White Notes, Lacoste Pour Femme a v těch velkých horkách S.D Sea & Sun, jinak takové ty typické svěženky jsou na mě nějak nakyslé.

Tak to se ti Aquasenses určitě bude líbit. :) Na Jahodě ji mají za slušnou cenu…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist