Lancaster - AQUASENSES

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrun
Učednice 48 příspěvků 23.01.08 18:21

Bohužel jsem nikde nenašla žádnou reakci na tuto vůni a ani se nedá nikde vyzkoušet. Uvádí se, že je vhodná na léto. Prosím o vyjádření, případně o přirovnání.

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 23.01.08 18:23

příjemná nenáročná polívačka, na léto fajn

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mety  24.01.08 09:21

souhlasím s Mirkou, je příjemná, jemná v horku bezva na osvěžení, ale výdrž malá

Petrun
Učednice 48 příspěvků 24.01.08 09:43

Takže typově něco jako S.D Sea & Sun , nebo BVLG. Omnia Crystaline?

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 24.01.08 10:55

ano, ale mě se líbila víc, nemám ráda ty „eclatovky“, tahle byla jemnější, možná krémovější. Ale zas měla menší výdrž (jak píše mety), ona je v nějaké formě „pěstící pro kožku“, takže asi ty fixátory nejsou agresívní. Ale jetsli je vhodná i na sluníčko a nezpůsobuje skvrny, to nevím …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Petrun
Učednice 48 příspěvků 28.01.08 13:13

Tak to asi risknu, pokud je to krémovka, tak by mi mohla sednout. Chtěla bych ji na léto, kde většinou používám Sensi White Notes, Lacoste Pour Femme a v těch velkých horkách S.D Sea & Sun, jinak takové ty typické svěženky jsou na mě nějak nakyslé.

Barbara  28.01.08 13:36
Petrun píše:
Tak to asi risknu, pokud je to krémovka, tak by mi mohla sednout. Chtěla bych ji na léto, kde většinou používám Sensi White Notes, Lacoste Pour Femme a v těch velkých horkách S.D Sea & Sun, jinak takové ty typické svěženky jsou na mě nějak nakyslé.

Tak to se ti Aquasenses určitě bude líbit. :) Na Jahodě ji mají za slušnou cenu…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist