Lancome Hypnose Sense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 02.07.09 21:29
Lancome Hypnose Sense

Ahoj, neznáte někdo tuto vůni? Našla jsem ji na ww.douglas.at a zaujala mě…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 02.07.09 21:36

Zkoušela jsem ji v Německu, mám i vzoreček. Je docela zajímavá, dobře drží, vystavěná na pačuli. Rozhodně dle mého názoru lepší než klasická Hypnose.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lory
Učednice 62 příspěvků 03.07.09 08:48
Veverka píše:
Zkoušela jsem ji v Německu, mám i vzoreček. Je docela zajímavá, dobře drží, vystavěná na pačuli. Rozhodně dle mého názoru lepší než klasická Hypnose.

Veverko, děkuji moc za odpověď. Klasická Hypnose se mi velice líbí a uvažuji o koupi, jen si nejsem jistá, jak často na ni budu mít náladu… Je jí Hypnose Sense podobná, nebo je hodně odlišná?

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 03.07.09 09:14

Vystavěná na pačuli? Tak to nebude nic pro mě, ani netoužím zkoušet..

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lory
Učednice 62 příspěvků 03.07.09 09:56
Violette píše:
Vystavěná na pačuli? Tak to nebude nic pro mě, ani netoužím zkoušet..

Jak vlastně pačuli voní? Píše se o něm často a já pořád nevím…

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 08.07.09 09:53

Lory, klasická Hypnose je hodně vanilková, pro mě až moc a zdála se mi taková umělá. Senses je podle mého názoru o dost lepší, taky jde dosladka, ale ne tolik, tlumí to tam právě pačuli. Je to takový zemitý nádech, neumím moc popisovat, ale někde tady myslím je vlákno o pačuli, zkus vyhledat. Mně se Senses líbí víc, i když pačuli ve vůních moc nemusím.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist