Lancome La Collection

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 28.02.10 09:46
Lancome La Collection

Znám akorát Cuir, a je úplně boží. A u flakónku je vložená brožurečka, že ze stejné řady je ještě sada dalších vůní (Magie, Climat, Sikkim, Sagamore, Mille & une roses)…

…znáte to někdo? Je to taky takhle dobrý?
(podle složení mě zajímá hlavně Sagamore)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 28.02.10 10:40

Climat je květinová aldehydovka - kdo rád květinky, tak pěkná. Magie mi připadá jako starobylé mýdlo, čekala jsem něco úplně jiného. Mille et une Rose jsou růže, růže, růže, barva je pro mě odrazující.
Nejlepší z nich je Cuir.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 28.02.10 10:47

Tak já mám z pětice Magie, Sikkim, Climat, Mille roses, Cuir asi nejraději Mille roses. Jsou to pro mě asi zatím jedny z nejkrásnějších růžích a navíc úžasně drží. Nejméně se mi líbí Magie. Cuir, Climat a Sikkim jsou pěkné na občasné použití. Celá kolekce vyniká výbornou výdrží vůní.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 28.02.10 11:01
janas píše:
Climat je květinová aldehydovka - kdo rád květinky, tak pěkná. Magie mi připadá jako starobylé mýdlo, čekala jsem něco úplně jiného. Mille et une Rose jsou růže, růže, růže, barva je pro mě odrazující.
Nejlepší z nich je Cuir.

Zajimavé jsou všechny. Magie mě trochu zklamala (i když jsem věděla, že nemá nic společného s Magií Noire, stejně jsem čekala něco hezčího :wink:), nejvíc se mi líbí Cuir … :wink:

Leisho, alespoň donedávna byly všechny k vyzkoušení v butiku Lancome v Praze, na Jungmannově náměstí. Za několikanásobně nižší cenu se potom dají občas najít na e-bay. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 28.02.10 11:24

Climat je opravdu nádherná aldehydovka, ta se mi líbí nejvíc ( je velmi podobná Die od Amouage, pro mě levnější varianta :wink: )

Mille&Une Roses - super držící svěží růže

Sikkim - taková suchá orientálka, na mě až moc suchá, šla o dům dál

Magie - o této vůni vždy básnila moje mamka, že ji měla za mlada a že to byla krása nesmírná, mě moc nenadchla, ješte se na mě rozkládala tak nějak do upocena :| Dala jsem ji mamce, na ní se opravdu rozložila do krásné sexy vůně :conf:

Cuir - moc pěkná kůže, ale nevím jestli bych ji zvládla nosit

Sagamore - neznám :|

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.02.10 11:37
domenica píše:Leisho, alespoň donedávna byly všechny k vyzkoušení v butiku Lancome v Praze, na Jungmannově náměstí. Za několikanásobně nižší cenu se potom dají občas najít na e-bay. :wink:

Leisho , Sagamor jsem zkoušela tam před pár týdny, měly tester Sagamor splash, takže jestli ještě tam je - máš šanci ho vyzkoušet, zastav se v butiku Lancome v Praze na Jungmannova.

Nejlepší ze všech je Cuir (alespon pro mě osobně ). Pro ty, které neznaly předtím originální formuly ostatních vůní - můžou se zalíbit i ostatní vůně z této řády. Jinak byly dost přeformulovány.
Sagamor je hodně do panská, jelikož jsem ji nanesla způsobem t´uknutí, tak působila na mě jiným dojmem, než by byla nanesená ze spaye. Naštěstí nebyla ze začátku dost drsná, základ se mi líbil, ale dokonalost Cuir nepřekonal, zdál se mi Sagamor trochu „štíhlý“, čekala jsem víc máslového základu, plností, ale je to jen můj dojem.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 28.02.10 11:39

Znám jen Magie a Mille & une roses - krásné růže, mám je v tužebníku. :wink: Při prvním zkoušení mě moc nenadchla, ale při druhém jsem identifikovala zajímavý tón (vůbec nevím, co to je), který je silně návykový. :D

(jen by padesátka na FX nemusela být za $95.25 :? )

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.02.10 11:44
katerinka píše:

Sikkim - taková suchá orientálka, na mě až moc suchá, šla o dům dál

Sikkim byla dříve jen a jen kožená :wink: . Ted´ je k nepoznání.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 28.02.10 11:48

Hm. Tak to na ten Jungmaňák zajdu, děkuju vám za nasměrování… …vyzkouším Sagamore, pánské tóny můžu, a ta růže zní taky dobře :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.09.10 21:02
Barbarra píše:
Znám jen Magie a Mille & une roses - krásné růže, mám je v tužebníku. :wink: Při prvním zkoušení mě moc nenadchla, ale při druhém jsem identifikovala zajímavý tón (vůbec nevím, co to je), který je silně návykový. :D(jen by padesátka na FX nemusela být za $95.25 :? )

Když jsem Mille&Une Roses asi před rokem zkoušela, nijak mě nenadchla. Ovšem momentálně jsem z těch růží unešená. :heart:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 11.09.10 21:34

to je moc pěkná růžička … tisíc & jedna růžička :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 11.09.10 23:19

.. Mille&Une Roses je krásná dokonce i pro mě … a mně se jen tak nějaké zpracování růže nelíbí … tahle ale jo :wink:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist