Lancôme La Nuit Trésor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 24.02.15 23:35
Lancôme La Nuit Trésor

Lancôme La Nuit Trésor 30/50/100ml EdP

pear, litchi,
Tahitian vanilla orchid absolute, rose absolute
natural incense, papyrus, patchouli, praline

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Phalaen
sv. Parfema z Kecálburgu 2279 příspěvků 27.02.15 20:30

Doufala jsem, že se bude jednat o pěknou, moderní odnož Tresoru, něco na způsob mého oblíbeného L´Absolu. A to byla chyba. Je „moderní“ víc než bych chtěla.

Tresor? Ani náhodou.
Mám stejný pocit, jako když jsem testovala nové Black Opium, které taky s původním, nemá společného vůbec nic. Zklamání.
Celkově mám dojem, že se veškerá produkce poslední doby musí tvářit jako generikum LVEB, jinak asi nebude stát za řeč. Že se to ale bude dít v rámci jedné značky, to by mě nenapadlo :roll: .

Začátek jsem vnímala jako téměř žvýkačkový a uměle vanilkový. Pralinky, které mám jinde ráda, mě tu celou dobu pořádně otravovaly (asi proto, že se můj nos prostě připravil na něco jiného) a suchost pačuli drhla v nose. Celé mi to přijde synteticky levné, nedodělané, narychlo umíchané podle nějaké osvědčené šablony.
Výdrž 7hodin.

Soudě dle flakonu má patrně vycházet spíš z Trésoru Midnight Rose, takže nic pro mě.

Na poličce 62 parfémů 9 miniatur 32 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 50 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 27.02.15 22:40

Mě se ta vůně líbí, nic jsem od ní nečekala, nemám jí s čím (Tressor) srovnávat. Pralinka je tam sladká mírně rozteklá, sladká je dost, ale měla jsme už i sladší vůně, po usazení cítím nějakou ovocnou složku a stále trochu té čokolády a vyznění té vůně je lehce do pudrova…výdrž na šátku velice dobrá (již druhý den krásně drží)
Pro mne je to v poslední době jedna z mála vůní, která mne fakt oslovila

Na poličce 39 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 27.02.15 23:18

ale prečo takúto vôňu uvádzajú na jar :think:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 28.02.15 07:55

pravda jarní mi moc nepřipadá, je taková chumlací a zahřívací, ale třeba se v teple rozvoní jinak

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 04.03.15 20:11

@Arome maky Mě oslovila také. ;) Líbí se mi.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 05.03.15 09:00

výdrž: i po týdnu na šátku je vůně zcela zřetelná

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.06.15 15:23

Tak mě jednoznačně připomíná a to dost výrazně pánskou vůní od Mugllera Amen v jemnější verzi, podoba s klasikou tedy Tresorem žádná, řadí se do dalších gurmánek, které nyní trh chrlí - pro další hodnocení bych musela vyzkoušet více ale momentálně mě na zadek neposadila…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 30.06.15 18:56

Tak mě se taky dost líbí, zkoušela jsem jí ještě v chladnějším počasí a opakovaně dnes v teple a pokaždé super. A ta výdrž :palec:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 30.06.15 19:03

@edinka říkáš, že je nositelná i v teple? Nedokážu si představit, ale vyzkouším

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist