Lancome Miracle Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 08:17
Lancome Miracle Intense

dobrý den, prosím poradí mi někdo zda je tento parfémek originální, včera mi přišel poštou a nějak se mi nezdá hlavně ten nápis se mi zdá jakoby lehce smazaný, to mi žádný parfém nikdy neudělal a také pod víčkem se mi zdá že by měly být něco jako výstupky, moc prosím zkušené znalkyně, ať s tím případně mohu něco dělat, děkujiiiiiii :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7019 příspěvků 06.06.09 11:04

Nějak se mi to nezdá.

Vršek i dno jsou úplně jiné. Taktéž hadička u hrdla se mi nepozdává. Mám před sebou Miracle Forever a ten bílý plastový kousek tam vůbec není. :roll:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6039 příspěvků 06.06.09 11:46

Bílý konec hadičky mi přijde taky divný. Měla jsem Miracle, Miracle so Magic a Miracle Summer a nepamatuju si, že by některý z nich měl takovou hadičku. I hrdlo flakonu je trochu jiné.

Provedení mi na první pohled přijde laciné, řekla bych, že je to fake.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 12:57

:roll: :roll: i mě se to zdá a to vůním moc nerozumím :roll: :roll: :roll: paní ho tedy vrátím jsem zvědavá jak se k věci postaví :roll: :roll: Mě se totiž zdá i dost podivné že paní mi parfém poslala na vyzkoušení, domlouvaly jsme se na výměně a já jí pošlu ten svůj až si tento ovoním :roll: :roll: děkuji za každou radu :wink: moc mi tím pomůžete
ještě jsem vyfotila jedno foto

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10506 příspěvků 06.06.09 12:58

To je stoprocentní fake.
Flakon je nakřivo a asymetrický.To si zase někdo namastil kapsu. :evil:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5558 příspěvků 06.06.09 13:04

ted jsem to chtěla taky napsat, dala bych krk za to, že je to fejk.. takže zbývá snad jen varování před dotyčnou - prozradíš kde a od koho jsi pořídila??

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 13:07

nooooo :roll: :roll: :roll: tak už jsem to paní napsala ale vám strašně moc děkuju za pomoc, nebýt vás tady na tomhle foru, znovu bych asi naletěla, ještě jednou děkuju hrozně mooooooc :wink:

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 13:08

já se neponaučím, paní je z Litvínova a inzerovala na mimibazaru, už dvakrát jsem se skoro napálila a vážně nebýt vás, tak mám doma fake :twisted: opravdu ještě jednou moc díky

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7019 příspěvků 06.06.09 13:10

V tom případě bych na Mimibazaru vůbec parfémy nekupovala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5558 příspěvků 06.06.09 13:48

přesně z toho důvodu jsem se ptala! tam já teda vůbec nechodím, ale občas nakupuji na aukru ( parfemy ne, ale dekorativní kosmetiku ).. a s tím minibazarem to tady není řešeno poprvé, ne??

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 07.06.09 14:30

Tam jsou na Mimiaukcích pořád nějaké nabídky parfémů. Ale o originalitě bych hodně pochybovala :( Jenže maminy, které tam nakupují a parfémům přiliš nerozumí, naletí lehce.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist