Lancome Miracle Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 08:17
Lancome Miracle Intense

dobrý den, prosím poradí mi někdo zda je tento parfémek originální, včera mi přišel poštou a nějak se mi nezdá hlavně ten nápis se mi zdá jakoby lehce smazaný, to mi žádný parfém nikdy neudělal a také pod víčkem se mi zdá že by měly být něco jako výstupky, moc prosím zkušené znalkyně, ať s tím případně mohu něco dělat, děkujiiiiiii :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 06.06.09 11:04

Nějak se mi to nezdá.

Vršek i dno jsou úplně jiné. Taktéž hadička u hrdla se mi nepozdává. Mám před sebou Miracle Forever a ten bílý plastový kousek tam vůbec není. :roll:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.06.09 11:46

Bílý konec hadičky mi přijde taky divný. Měla jsem Miracle, Miracle so Magic a Miracle Summer a nepamatuju si, že by některý z nich měl takovou hadičku. I hrdlo flakonu je trochu jiné.

Provedení mi na první pohled přijde laciné, řekla bych, že je to fake.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 12:57

:roll: :roll: i mě se to zdá a to vůním moc nerozumím :roll: :roll: :roll: paní ho tedy vrátím jsem zvědavá jak se k věci postaví :roll: :roll: Mě se totiž zdá i dost podivné že paní mi parfém poslala na vyzkoušení, domlouvaly jsme se na výměně a já jí pošlu ten svůj až si tento ovoním :roll: :roll: děkuji za každou radu :wink: moc mi tím pomůžete
ještě jsem vyfotila jedno foto

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 06.06.09 12:58

To je stoprocentní fake.
Flakon je nakřivo a asymetrický.To si zase někdo namastil kapsu. :evil:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.06.09 13:04

ted jsem to chtěla taky napsat, dala bych krk za to, že je to fejk.. takže zbývá snad jen varování před dotyčnou - prozradíš kde a od koho jsi pořídila??

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 13:07

nooooo :roll: :roll: :roll: tak už jsem to paní napsala ale vám strašně moc děkuju za pomoc, nebýt vás tady na tomhle foru, znovu bych asi naletěla, ještě jednou děkuju hrozně mooooooc :wink:

pavlinaaa
Nováček 29 příspěvků 06.06.09 13:08

já se neponaučím, paní je z Litvínova a inzerovala na mimibazaru, už dvakrát jsem se skoro napálila a vážně nebýt vás, tak mám doma fake :twisted: opravdu ještě jednou moc díky

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 06.06.09 13:10

V tom případě bych na Mimibazaru vůbec parfémy nekupovala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.06.09 13:48

přesně z toho důvodu jsem se ptala! tam já teda vůbec nechodím, ale občas nakupuji na aukru ( parfemy ne, ale dekorativní kosmetiku ).. a s tím minibazarem to tady není řešeno poprvé, ne??

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 07.06.09 14:30

Tam jsou na Mimiaukcích pořád nějaké nabídky parfémů. Ale o originalitě bych hodně pochybovala :( Jenže maminy, které tam nakupují a parfémům přiliš nerozumí, naletí lehce.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist