Lancome pletovy krem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 30.03.11 13:41
Lancome pletovy krem

Mate niektora skusenost s protivraskovymi pletovymi kremami od Lancome ? Ktory by ste odporucili ? Pripadne serum ?
rad Renergie alebo Genifique ?
Mam vrasky najma v okoli oci a ochabnutu pokozku :conf: . V zime suchu, v lete normal.
Dakujem.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.04.11 18:03

…také by mě zajímaly zkušenosti ostatních s krémy, séry, fluidy, atd. od značky LANCOME :D

• momentálně zkouším ze vzorečku RÉNERGIE Soin Double Performance Anti-Rides Fermeté a
    mám smíšenou pleť, takže na léto na den asi ne, ale ještě teď(a v zimě obvzláště) - dobré.
    Pleť to ne vyloženě vypne, ale jakoby vyplní zevnitř a tím se tvář vyhladí, unavená pleť se projasní/jakoby probudí, jemné vrásečky se zjemní/vyhladí/nej­sou tak ostré.
    Na noc určitě super i v létě. Myslím, že pro pleť suchou velmi dobré, pro normální také pohoda.
    Dobře se na to také nanáší a roztírá make-up
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.04.11 21:36

Aqua Fusion je jedným z napredávanejších krémov od Lancome, ale ten myslím nie je protivráskový :conf:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 03.04.11 14:19

Mala som Genefique (ten v čiernom kelímku). Kupodivu mi robil dobre…bol taký zamatový a aj pleť bola po ňom zamatová. Lenže ma štípal tesne po aplikácií. Zvláštne na ňom bolo, že ma štípal len chvíľu a že mi neurobil nijakú alergickú reakciu (mňa väčšina krémov štípe a buď len očerveniem alebo sa aj vyhodím :mrgreen: …to sa potom musím liečiť mandľovým olejom od Weledy).

Takže som ho už nekúpila.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 03.04.11 14:23

Moja kamarátka používa Lancome už roky. Radu na suchú pleť (odličovadlá, krémy…). Má takú jemnú až priesvitnú pleť, na ktorej hádam ani v puberte nemala žiadnu vyrýžku. A nevie si vynachváliť.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.11 15:50

Recenzia na očný krém Renergie: http://www.makeupandbeauty.ie/eye-cream … iple-lift/

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kamila01  22.09.11 16:36

Mám dobrou zkušenost s řadou Génifique. Renergie se podle mého jen tváří jako protivrásková řada, ale výsledky příliš nemá, nicméně skvěle hydratuje.

barbucha  22.09.11 21:25

Já se obávám, že něco jako protivráskovej krém prostě neexistuje… buď k nim má někdo sklony, nebo ne.
I ten botox se musí obnovovat (a to je prakticky péče zevnitř )… žádnej zázrak se prostě nekoná, milé dámy :mrgreen:

Vyzkoušela jsem jich pár - kromě pocitu, že jsem natřená bílkem (což po umytí naštěstí povolí), jsem nezískala nic.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 22.09.11 21:33

Myslím si to samé. Střídám období levné pěstící kosmetiky, žádné pěstící kosmetiky, drahé pěstící kosmetiky, pořád dokola … a je to stále stejné. Je fajn pleť hydratovat, aby byla hebká a neloupala se, ale jinak jsou krémy především aromaterapií a příjemnou nadstavbou (a to taky není málo, spokojený člověk je hezčí, pleť působí prozářejnější :D ), ale vzhledem k tomu, jak mohou působit, tak LOGICKY s vráskami nemohou udělat naprosti NIC.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  22.09.11 21:44

S tím střídáním jsem na tom taky tak - že by to bylo pořád stejný říct nemůžu, leč změny k horšímu beru stoicky, páč znám svoje rodný číslo :mrgreen:

Hydratace - ANO! Už jen pro příjemnější pocit…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 22.09.11 21:48

Hydratace je fajn a pleť hezky vypne, na chvíli. Mimochodem, když je reč o Lancome, krémy Lancome krásně voní.

barbucha  22.09.11 22:10

To je možná jedinej přínos těch dražších krémů - zdá se mi, že všechny hezky voněj.
Na rozdíl od těch tzv. levných… nemůžu vydejchat skoro žádnej z běžný drogerky, z některejch se mi dělá vyloženě zle (třeba taková Lavera nebo Alverde, co si tak pamatuju z dm, mě dostávaj, to je děs běs).
Ovšem nevím, jestli to není snobská sugesce :wink:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 22.09.11 22:32

Damy, nesuhlasim…ja pouzivam dost drahu kozmetiku uz roky a teda je to na mne vidiet :mrgreen: !

K teme:
Lancome Genifique ocny je vyborny.

barbucha  22.09.11 22:42

No, slniecko… chceš říct, že vypadáš mladší, než před těmi lety, co jsi začla tu drahou kosmetiku používat? :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 22.09.11 22:49

…také nesouhlasím, resp.
je jasné, že některé krémy JSOU předražené, že je stav pleti dán genetikou - když dáma s dobrou genetikou bude používat indulonu, bude mít čumák klidně lepší než dáma používající drahé krémy s genetikou blbou,
nicméně
bude ji mít - tu pleť, dáma s genetikou blbou - lepší, než kdyby s ní nedělala nic či používala právě jen indulonu.
Tím chci říci, že se musí hledat a zkoušet. Některé krémy opravdu fungují(v rámci toho, co kosmetika schopna udělat je).
Jistě - neudělají mi ksichtík 20tky, ale pleť udržují v jistém tonusu(kdy i ono nanášení krému je jistou minimasáží), kvalitě…
Já, která se pohybuji v nižší cenové relaci, mám třeba vyzkoušen oční krém od L´Orealu pro zralou pleť(J. Fonda), že funguje - vypíná, je dobrý, kor za ty prachy.
To neudělá ani krém od Vichy nebo La ROche Posay za mnohem víc…(měla jsem oba)
A krém, který mám nyní(viz TOP kousky v kosmetice) je super.! Nepřeháním, nemám to ve zvyku. Prostě obličej vypne, zmatní, hydratuje. Neleskne se mi make-up.
Ale jistě - opět - je to indivindi
:wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist