Lancome pletovy krem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 30.03.11 13:41
Lancome pletovy krem

Mate niektora skusenost s protivraskovymi pletovymi kremami od Lancome ? Ktory by ste odporucili ? Pripadne serum ?
rad Renergie alebo Genifique ?
Mam vrasky najma v okoli oci a ochabnutu pokozku :conf: . V zime suchu, v lete normal.
Dakujem.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.04.11 18:03

…také by mě zajímaly zkušenosti ostatních s krémy, séry, fluidy, atd. od značky LANCOME :D

• momentálně zkouším ze vzorečku RÉNERGIE Soin Double Performance Anti-Rides Fermeté a
    mám smíšenou pleť, takže na léto na den asi ne, ale ještě teď(a v zimě obvzláště) - dobré.
    Pleť to ne vyloženě vypne, ale jakoby vyplní zevnitř a tím se tvář vyhladí, unavená pleť se projasní/jakoby probudí, jemné vrásečky se zjemní/vyhladí/nej­sou tak ostré.
    Na noc určitě super i v létě. Myslím, že pro pleť suchou velmi dobré, pro normální také pohoda.
    Dobře se na to také nanáší a roztírá make-up
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.04.11 21:36

Aqua Fusion je jedným z napredávanejších krémov od Lancome, ale ten myslím nie je protivráskový :conf:

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 03.04.11 14:19

Mala som Genefique (ten v čiernom kelímku). Kupodivu mi robil dobre…bol taký zamatový a aj pleť bola po ňom zamatová. Lenže ma štípal tesne po aplikácií. Zvláštne na ňom bolo, že ma štípal len chvíľu a že mi neurobil nijakú alergickú reakciu (mňa väčšina krémov štípe a buď len očerveniem alebo sa aj vyhodím :mrgreen: …to sa potom musím liečiť mandľovým olejom od Weledy).

Takže som ho už nekúpila.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 03.04.11 14:23

Moja kamarátka používa Lancome už roky. Radu na suchú pleť (odličovadlá, krémy…). Má takú jemnú až priesvitnú pleť, na ktorej hádam ani v puberte nemala žiadnu vyrýžku. A nevie si vynachváliť.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.11 15:50

Recenzia na očný krém Renergie: http://www.makeupandbeauty.ie/eye-cream … iple-lift/

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kamila01  22.09.11 16:36

Mám dobrou zkušenost s řadou Génifique. Renergie se podle mého jen tváří jako protivrásková řada, ale výsledky příliš nemá, nicméně skvěle hydratuje.

barbucha  22.09.11 21:25

Já se obávám, že něco jako protivráskovej krém prostě neexistuje… buď k nim má někdo sklony, nebo ne.
I ten botox se musí obnovovat (a to je prakticky péče zevnitř )… žádnej zázrak se prostě nekoná, milé dámy :mrgreen:

Vyzkoušela jsem jich pár - kromě pocitu, že jsem natřená bílkem (což po umytí naštěstí povolí), jsem nezískala nic.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 22.09.11 21:33

Myslím si to samé. Střídám období levné pěstící kosmetiky, žádné pěstící kosmetiky, drahé pěstící kosmetiky, pořád dokola … a je to stále stejné. Je fajn pleť hydratovat, aby byla hebká a neloupala se, ale jinak jsou krémy především aromaterapií a příjemnou nadstavbou (a to taky není málo, spokojený člověk je hezčí, pleť působí prozářejnější :D ), ale vzhledem k tomu, jak mohou působit, tak LOGICKY s vráskami nemohou udělat naprosti NIC.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  22.09.11 21:44

S tím střídáním jsem na tom taky tak - že by to bylo pořád stejný říct nemůžu, leč změny k horšímu beru stoicky, páč znám svoje rodný číslo :mrgreen:

Hydratace - ANO! Už jen pro příjemnější pocit…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 22.09.11 21:48

Hydratace je fajn a pleť hezky vypne, na chvíli. Mimochodem, když je reč o Lancome, krémy Lancome krásně voní.

barbucha  22.09.11 22:10

To je možná jedinej přínos těch dražších krémů - zdá se mi, že všechny hezky voněj.
Na rozdíl od těch tzv. levných… nemůžu vydejchat skoro žádnej z běžný drogerky, z některejch se mi dělá vyloženě zle (třeba taková Lavera nebo Alverde, co si tak pamatuju z dm, mě dostávaj, to je děs běs).
Ovšem nevím, jestli to není snobská sugesce :wink:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 22.09.11 22:32

Damy, nesuhlasim…ja pouzivam dost drahu kozmetiku uz roky a teda je to na mne vidiet :mrgreen: !

K teme:
Lancome Genifique ocny je vyborny.

barbucha  22.09.11 22:42

No, slniecko… chceš říct, že vypadáš mladší, než před těmi lety, co jsi začla tu drahou kosmetiku používat? :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 22.09.11 22:49

…také nesouhlasím, resp.
je jasné, že některé krémy JSOU předražené, že je stav pleti dán genetikou - když dáma s dobrou genetikou bude používat indulonu, bude mít čumák klidně lepší než dáma používající drahé krémy s genetikou blbou,
nicméně
bude ji mít - tu pleť, dáma s genetikou blbou - lepší, než kdyby s ní nedělala nic či používala právě jen indulonu.
Tím chci říci, že se musí hledat a zkoušet. Některé krémy opravdu fungují(v rámci toho, co kosmetika schopna udělat je).
Jistě - neudělají mi ksichtík 20tky, ale pleť udržují v jistém tonusu(kdy i ono nanášení krému je jistou minimasáží), kvalitě…
Já, která se pohybuji v nižší cenové relaci, mám třeba vyzkoušen oční krém od L´Orealu pro zralou pleť(J. Fonda), že funguje - vypíná, je dobrý, kor za ty prachy.
To neudělá ani krém od Vichy nebo La ROche Posay za mnohem víc…(měla jsem oba)
A krém, který mám nyní(viz TOP kousky v kosmetice) je super.! Nepřeháním, nemám to ve zvyku. Prostě obličej vypne, zmatní, hydratuje. Neleskne se mi make-up.
Ale jistě - opět - je to indivindi
:wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist