Lanncome La Vie Est Belle podobná FLOWERBOMB (Viktor & Rolf)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macamliecna
Učednice 74 příspěvků 19.03.14 12:53
Lanncome La Vie Est Belle podobna FLOWERBOMB (Viktor & Rolf)

ahoj :)
podľa fragrantica.com sú si tieto vône podobne: kuk dole http://www.fragrantica.com/…e-14982.html

nemáte niekto skúsenosť s týmito vônami? :mavam:

Na poličce 53 parfémů 1 miniatura 37 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 19.03.14 19:56

@macamecna Jsou si hodně podobné, jen ve La Vie Est Belle je víc pačuli. Jinak podoba veliká.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Adorata
Učednice 215 příspěvků 20.03.14 10:35

Nevím, nevím. Podle mého nosu ne. Ani by mě popravdě nenapadlo je k sobě nějak přirovnávat. Ale třeba to někomu příjde jinak. :) V La Vie Est Belle vyčnívá rybíz, pralinky a až nepříjemně ulepená sladkost, křiklavost. Flowerbomb jsou podle mě zkaramelizované růže s čajem. Celkově je pro mě Flowerbomb nekonfliktní a velmi příjemná (narozdíl od La Vie..)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém

macamliecna
Učednice 74 příspěvků 20.03.14 10:42

@Adorata presne tak to nejak citim ja,preto ma prekvapilo,ze tolko ludi ich porovnava na fragrantica.com. Dokonca aj na arome v popise La Vie…niekto porovnal tieto dva parfumy.
Ale oba su stále nekresťansky drahe :) :zed:

Na poličce 53 parfémů 1 miniatura 37 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Adorata
Učednice 215 příspěvků 20.03.14 10:48

Přesně :D Nebýt té ceny, tak už Flowerbomb dávno vlastním. Přes všechnu její krásu a kvalitu bych ji tak nějak logicky zařadila mezi značky jiné cenové kategorie…a ono ne. 8o

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 20.03.14 14:12

Podoba tam určitě je, neříkám, že jsou stejné. Na La Vie..mi něco vadí, nosit bych ji nechtěla, je oproti FLowerbomb taková neotesaná, vadí mi tam to množství pačuli a je moc křiklavá. Ale první dojem, když jsem zkoušela La Vie tak byl, že to voní jak Flowerbomb..po rozležení jsou trochu jiné. Je to nutné vyzkoušet na vlastní kůži a nos. ;)

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 20.03.14 15:20

@macamliecna No já si myslím, že to je tím, jakou složku kdo vnímá ve vůni nejvýrazněji. Pokud jsou to lidé, kteří vnímají výrazně pačuli, pak mohou nějakou podobu najít. Já tam ale taky žádnou výraznou podobu nevidím /vlastně necítím :mrgreen: U mne je to asi způsobeno tím, že vždy identifikuji ve vůni kosatec i kdyby ho tam byla jen troška, takže pro mne je La Vie nejdřív hodně kosatcová, až pak se rozvoní do sladké husté tonky s pačuli a černým rybízem. Ve Flowerbomb zase docela výrazně cítím i čajovou složku a trošku bergamotu, takže k pačuli dodali takové ne uplně sladké složky, já prostě Flowerbomb nevnímám jako nějakou hodně sladkou vůni.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Adorata
Učednice 215 příspěvků 03.04.14 10:14

Na tom něco bude. Tohle se mi právě líbí, jak každý vnímáme složky úplně jinak. Jinak, to pačuli mě ani nenapadlo, vlastně ho ani v jedné moc necítím. Možná je to od doby co mi Cabochard trochu otupil čichové buňky :D Mám pro pačuli práh vnímavosti asi úpně jinde :oops:. Spíš ho vnímám jako podklad - základ v mnoha parfémech, který je slabě cítit ke konci, ale nenapadlo mě ho hodnotit jako základní složku u parfémů, kde hlavní složkou není. Fakt je, že pokud pačuli někdo vnímá jinak - výrazněji, ať už se mu líbí nebo ne, tak to asi bude hodnotit zase jinak. Uff doufám, že jsem vás nezahltila nováčkovskými úvahami a že jsem se do toho moc nezamotala:D

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist