Lanvin Eclat d´Arpege

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 10.09.08 01:44
Lanvin Eclat d´Arpege

Setkaly jste se už osobně s napodobeninou Lanvin Eclat d´Arpege ???
Já jsem vyměnila jednu vůni za tuto, ale ne pro sebe. Mám doma tedy teď dva naprosto stejné flakony, ale uvnitř toho mého je vůně MNOHEM intenzivnější. Rozdíl v síle vůně mi připadá tak dvojnásobný. A navíc - liší se mírně víčko flakonu, což mě znejistělo na pohled dřív než to očichání.

Máte někdo doma originál a můžete mi poradit???

Já už jsem jednu napodobeninu očichávala, ale ta byla hned dost špatná, bylo to snadné. Teď ale nevím. Nerada bych někoho očernila, ale nezdá se mi to. Jak může stejná koncentrace (EdP) vonět po stříknutí jinak a po hodince slaběji?

To víčko, co jsem měla doma, se otevírá jen nahoře a prstýnky zůstávají na flakonu. To, co mi dnes přišlo, se sundává celé i s prstýnky… jak to máte Vy????

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineMyskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.09.08 12:53

Já ho mám a ty prstýnky mě zůstávají na flakónu,koupeno v e-shopu.S napodo­beninou jsem se ještě nesetkala,ale všechno je možné,protože je dost populární a kupovaný.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 15.09.08 11:37

Mám přes rok (teda už jen prázdný flakonek) a prstýnky zůstávají na víčku, zakoupeno na cosmo.cz.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 15.09.08 11:56

Ve Fannu mi potvrdili, že obojí je originál. Asi to víčko změnili, nebylo to moc praktické.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.09.08 12:18

No vidíš, to jsem ráda, že to dobře dopadlo :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist