Lanvin Oxygene Homme... kopr????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.01.11 13:44
Lanvin Oxygene Homme... kopr????

dnes dorazil 100ml Oxygéne Homme od Lanvin… cena úbohých 16 eur, kupované naslepo… a asi to nebola dobrá voľba :smack:

1. obrovský flakon!!!
2. ja tam cítim kopr :( hlavne na úplnom začiatku ho tam cítim HODNE, potom to trochu prejde a prejaví sa nádherný svieži a vzdušný základ, ale ten kopr tam občas furt zavoní :vomit:

ten vzdušný základ to je paráda, ale ten kopr :cry: krucinál co v ložení može tak voňat? koriander??? no, s tým mám skúsenosti a nikdy mi tak nevoňal… :conf: žeby tá palina? :bang:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.11 15:17

koriandr s vetiverem :)

já kopr cítím v Live Jazz (i když to je spíš libeček) a Black Jeans

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.01.11 15:34

v panskom Oxygéne by nemal byt vetiver… :shock: no toto bohužial teda libivy kopr neni ani trochu :vomit: toto je echt kopr priam čerstvo ze zahrady :vomit:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 11.01.11 23:24

Pozor, libeček není líbivý kopr (teda jestli to tak bylo myšlený :mrgreen: ), to je tzv. vopich (Libeček lékařský), čili listí, který se dává jako koření např. do polívky :wink: Jak se to řekne poslovensky ale fakt netuším :D Jako malýmu mně to docela smrdělo, ale když člověk trochu vyroste, tak uzná, že třeba do bramboračky je to fakt nenahraditelný :P

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.01.11 23:35

no, u nás sa tomu povie Ligurček, ale stačí to nazvat ovedľa jednoduchšie - maggi :lol: :lol: :lol: co mi teda v prírodnej forme moc voní, ale v toaletke by som to nechcel ani za boha :D

ale Oxygene je fakt čistý kopr… no hnus velebnosti :vomit: ja sa cez ten kopr asi ani neprenesem, hoci intenzivny je fakt len chvilku :bang:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 11.01.11 23:47

Aha :)

No maggi je ale pro mě o moc horší, než libeček samotný. Je v něm (v maggi) totiž glutaman (E 621) a ten se ve smradu ani v (pa)chuti naprosto nezapře… Zlatej bylinnej vopich!! :wink: Ale třeba v Grey Flannel mám pocit, že ta extrémní bylinná složka k libečku moc daleko nemá :)

Já třeba mám kopr rád (sorry za nechtěný jazykolam), ale vonět bych jím, pravda, asi moc nechtěl.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 13.01.11 20:32

no já vím, že libeček není kopr :)

kopr je přece „kurevskej odpor k práci“, nebo jak němečtí kolegové říkají „Arbeit Alergie“.

A ten Grey Flannel už bych chtěl někdy vyzkoušet … to s tím libečkem zní lákavě … ale tam jsou tuším hlavě fialky, ne?

Jinak ten Lanvin Oxygene jsem nezkoušel, ale už podle názvu to bude pěknej hnus.

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 13.01.11 21:23

To bylo na Alexe - psal líbivý kopr, tak jsem to radši uváděl na pravou míru. Teď už víme, že slovensky to je ligurček :wink:

Třeba koprovku mám fakt rád, ale ne vším, co rád jim, musím zrovna vonět, že… :mrgreen:

Jj, v GF je kupa fialek, ale začnou nastupovat až po tý drsně zelený ráně na začátku a ta je podle mě tak silná, že po celou dobu vývoje úplně neodezní a je pořád docela cítit. :wink:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 14.01.11 22:30

Jéééé, kdo máte vzorek, pošlete … rád vyměním :) (myslím toho Grey Flannelu)
Já mám prostě pro ty vůně z období mýho narození slabost ;)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 17.01.11 19:46

GF mívala paní v Celetné, zkoušel jsem ho a nějak zvlášť mě neuchvátil…řekl bych, že Bowling Green je o něco lepší…ale už je to dlouho

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist