L´Artisan Parfumeur - zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sidny
Nováček 9 příspěvků 13.08.15 02:56
L´Artisan Parfumeur - zkušenosti

Zdrávím pánové,

máte nějaké zkušenosti s parfémy od L´Artisan Parfumeur? Na elnino.cz je mají za docela přijatelnou cenu, tak jsem přemýšlel, že bych nějaké vyzkoušel…nicméně na fragrantice jsou u řady parfémů od L´Artisan Parfumeur docela rozporuplná hodnocení… :roll:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1986 příspěvků 13.08.15 08:45

Mám dva kúsky - TIMBUKTU a FOU D'ABSINTHE a môžem len pochváliť :palec:.

;)
Na poličce 213 parfémů 14 miniatur 41 odstřiků 169 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 13.08.15 08:55

Ahoj,

S L'Artisan P mam skusenosti ale jedna sa vzdy len o vintage vone - vzorky mam original od L'Artisan (z casu ked este posielali na SVK - cca 4 roky dozadu). Udajne boli vone reformulovane takze predpokladam ze to co sa predava na el-ninu su uz novsie verzie (zatial som odtial neskusal nic takze nemozem potvrdit rozdiel).

Timbuktu - vlastnim celu flasku. Velmi zvlastna vona. Nic podobne som predtym neskusal. Citim vetiver, kadidlo a nejake ovocie. Neodporucam naslepo.

Fou d'Absinthe - absinthovy uvod + vona ihlicia. Prejde do dreviteho nasladleho zakladu. Muzna vona. V pohode nositelna hocikedy. Odporucam hocikomu 30+

Tea for Two - skorica, caj, citim aj kadidlo. Sucha a korenista. Ked ju citim napadne ma zima, rolak ku krku :). Asi najlepsi L Artisan. 30+

Patchouli Patch - jemne patchouli. Nic viac, nic menej.

Al Oudh - zivocisna vona. Koza + paculi + castoreum (a podobne zivocisne zlozky). Velmi muzna a exoticka.

Voleur De Roses - ruza (najsviezejsia zo vsetkych co som skusal) + patchouli. Myslim ze viac sadne muzom. Vhodna ako netradicna vona na leto.

Coeur de Vétiver Sacré - ovocie, caj, vetiver. Tato vona mi vobec nesadla a bol som rad ked som spotreboval vzorku.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 13.08.15 09:29

Timbuktu pre ženu?

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Narcisa
Učednice 51 příspěvků 13.08.15 10:10

Mám Délirii a jsem z ní naprosto unešená, ale jsou lidi, co ji považují za hroznou a nenositelnou. Do čehokoliv od L'Artisan bych naslepo určitě nešla ;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 172 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 638 příspěvků 13.08.15 16:26

@Hermesfan Som žena pod 30 a mám Timbuktu i Fou d'Absinthe a nijak nepatrične si nepripadám :mavam:

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 31 odstřiků 282 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sidny
Nováček 9 příspěvků 13.08.15 19:49
@Dreamer

Hm, ten Al Oudh může být zajímavý, mám celkem rád „netuctovky“, ale na druhou stranu se trochu bojím, aby to nebyl extrém jako např. YSL Kouros… ;) ten mi prostě nesedl…

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 14.08.15 08:51
@Sidny píše:
@DreamerHm, ten Al Oudh může být zajímavý, mám celkem rád „netuctovky“, ale na druhou stranu se trochu bojím, aby to nebyl extrém jako např. YSL Kouros… ;) ten mi prostě nesedl…

Na el-nino maju vzorku za 1,76eura po zlave. Kup a uvidis :). Urcite to nie je typ vone ktory by som kupoval naslepo. Oproti Kourosu ma Al-Oudh ovela prijatelnejsi uvod :) (Kouros je super, ale az tak po 4h :))

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 14.08.15 08:58

@Madelane

super, ja osobne nemám nič proti mužským vôňam a dúfam že tento slepák vyjde ;-)

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Madelane
Parfémová maniačka 638 příspěvků 14.08.15 11:09

@Hermesfan Držím prsty :kytka: Je to celkom bezpohlavná, pokojná, bylinná vôňa.

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 31 odstřiků 282 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist