L´Artisan Parfumeur - zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sidny
Nováček 9 příspěvků 13.08.15 02:56
L´Artisan Parfumeur - zkušenosti

Zdrávím pánové,

máte nějaké zkušenosti s parfémy od L´Artisan Parfumeur? Na elnino.cz je mají za docela přijatelnou cenu, tak jsem přemýšlel, že bych nějaké vyzkoušel…nicméně na fragrantice jsou u řady parfémů od L´Artisan Parfumeur docela rozporuplná hodnocení… :roll:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1832 příspěvků 13.08.15 08:45

Mám dva kúsky - TIMBUKTU a FOU D'ABSINTHE a môžem len pochváliť :palec:.

;)
Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 13.08.15 08:55

Ahoj,

S L'Artisan P mam skusenosti ale jedna sa vzdy len o vintage vone - vzorky mam original od L'Artisan (z casu ked este posielali na SVK - cca 4 roky dozadu). Udajne boli vone reformulovane takze predpokladam ze to co sa predava na el-ninu su uz novsie verzie (zatial som odtial neskusal nic takze nemozem potvrdit rozdiel).

Timbuktu - vlastnim celu flasku. Velmi zvlastna vona. Nic podobne som predtym neskusal. Citim vetiver, kadidlo a nejake ovocie. Neodporucam naslepo.

Fou d'Absinthe - absinthovy uvod + vona ihlicia. Prejde do dreviteho nasladleho zakladu. Muzna vona. V pohode nositelna hocikedy. Odporucam hocikomu 30+

Tea for Two - skorica, caj, citim aj kadidlo. Sucha a korenista. Ked ju citim napadne ma zima, rolak ku krku :). Asi najlepsi L Artisan. 30+

Patchouli Patch - jemne patchouli. Nic viac, nic menej.

Al Oudh - zivocisna vona. Koza + paculi + castoreum (a podobne zivocisne zlozky). Velmi muzna a exoticka.

Voleur De Roses - ruza (najsviezejsia zo vsetkych co som skusal) + patchouli. Myslim ze viac sadne muzom. Vhodna ako netradicna vona na leto.

Coeur de Vétiver Sacré - ovocie, caj, vetiver. Tato vona mi vobec nesadla a bol som rad ked som spotreboval vzorku.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1188 příspěvků 13.08.15 09:29

Timbuktu pre ženu?

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Narcisa
Učednice 51 příspěvků 13.08.15 10:10

Mám Délirii a jsem z ní naprosto unešená, ale jsou lidi, co ji považují za hroznou a nenositelnou. Do čehokoliv od L'Artisan bych naslepo určitě nešla ;)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 172 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 13.08.15 16:26

@Hermesfan Som žena pod 30 a mám Timbuktu i Fou d'Absinthe a nijak nepatrične si nepripadám :mavam:

Na poličce 49 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 206 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Sidny
Nováček 9 příspěvků 13.08.15 19:49
@Dreamer

Hm, ten Al Oudh může být zajímavý, mám celkem rád „netuctovky“, ale na druhou stranu se trochu bojím, aby to nebyl extrém jako např. YSL Kouros… ;) ten mi prostě nesedl…

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 14.08.15 08:51
@Sidny píše:
@DreamerHm, ten Al Oudh může být zajímavý, mám celkem rád „netuctovky“, ale na druhou stranu se trochu bojím, aby to nebyl extrém jako např. YSL Kouros… ;) ten mi prostě nesedl…

Na el-nino maju vzorku za 1,76eura po zlave. Kup a uvidis :). Urcite to nie je typ vone ktory by som kupoval naslepo. Oproti Kourosu ma Al-Oudh ovela prijatelnejsi uvod :) (Kouros je super, ale az tak po 4h :))

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1188 příspěvků 14.08.15 08:58

@Madelane

super, ja osobne nemám nič proti mužským vôňam a dúfam že tento slepák vyjde ;-)

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 14.08.15 11:09

@Hermesfan Držím prsty :kytka: Je to celkom bezpohlavná, pokojná, bylinná vôňa.

Na poličce 49 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 206 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist