Laserové odstranění chloupků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zlatusska
Nováček 2 příspěvky 19.06.14 16:15
Laserové odstranění chloupků

Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte někde zkušenost s laserovým odstraněním chloupků nad horním rtem? Nejlépe bych ještě potřebovala poradit kam konkrétně jít, kde je to dobré, v Plzni? Už se k tomu dlouho psychicky odhodlávám, ale pořád se trochu bojím (nebolí to moc?) a nejsem si jistá. Ale zase už mě nebaví věčně si to odstraňovat voskem a pastama a depil. krémama a podobně. Děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Gorilka
Učednice 76 příspěvků 19.06.14 18:27
  • vyber si takové pracoviště, kde budeš mít dobré reference
  • jsouli chloupky světlé, zvol jinou metodu
  • zapomeň na zázrak - půjdu jednou a bude to pryč
  • aby to nebolelo, lze využít lokální anesteze pomocí gelu
Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 20.06.14 09:03

Byla jsem a byla jsem v Plzni ve Smetance. Upřímně řečeno, bylo to naprosto k ničemu. Laser ničí předemvším to, co je tmavé. Já mám sice viditelné chloupky, ale kořínky jsou světlé, takže efekt nula, nula a ještě jednou NULA. Tři litry v pr…

Nebolí to, maličko to štípne a to je vše. Šla bych klidně 10× za sebou, bolesti se rozhodně bát nemusíš. Možná to bude mít efekt pro někoho s opravdu tmavými chloupky, ale takové to běžné chmíří … zlatá pinzeta. :roll:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Alena.Ruzicka
Nováček 4 příspěvky 22.06.14 01:32

Mám taky dobré zkušenosti, byla jsem v Plzni ve vslasera http://www.vslasera.cz/…akty/adresa/ taky jsem si nechala oddělávat „knírek“, sice to chce jít vícekrát (hodněkrát :-D) za sebou, to je pravda, ale u mě efekt dobrý, taky mám dost tmavé chloupky a teď mám od depilování, epilování a kdovíčeho klídek :-)

Zlatusska
Nováček 2 příspěvky 13.07.14 15:27

Děkuju Vám za rady, holky :-) jako pokud by účinnost souvisela s tím, jak mám tmavé chloupky, tak by to pro mě vypadalo dost dobře, mám je dost tmavé a silné… :x právě proto mi tak vadí :-) no, asi to zkusím a budu doufat :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist