Laserové odstranění chloupků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zlatusska
Nováček 2 příspěvky 19.06.14 16:15
Laserové odstranění chloupků

Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte někde zkušenost s laserovým odstraněním chloupků nad horním rtem? Nejlépe bych ještě potřebovala poradit kam konkrétně jít, kde je to dobré, v Plzni? Už se k tomu dlouho psychicky odhodlávám, ale pořád se trochu bojím (nebolí to moc?) a nejsem si jistá. Ale zase už mě nebaví věčně si to odstraňovat voskem a pastama a depil. krémama a podobně. Děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Gorilka
Učednice 76 příspěvků 19.06.14 18:27
  • vyber si takové pracoviště, kde budeš mít dobré reference
  • jsouli chloupky světlé, zvol jinou metodu
  • zapomeň na zázrak - půjdu jednou a bude to pryč
  • aby to nebolelo, lze využít lokální anesteze pomocí gelu
Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 20.06.14 09:03

Byla jsem a byla jsem v Plzni ve Smetance. Upřímně řečeno, bylo to naprosto k ničemu. Laser ničí předemvším to, co je tmavé. Já mám sice viditelné chloupky, ale kořínky jsou světlé, takže efekt nula, nula a ještě jednou NULA. Tři litry v pr…

Nebolí to, maličko to štípne a to je vše. Šla bych klidně 10× za sebou, bolesti se rozhodně bát nemusíš. Možná to bude mít efekt pro někoho s opravdu tmavými chloupky, ale takové to běžné chmíří … zlatá pinzeta. :roll:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Zlatusska
Nováček 2 příspěvky 13.07.14 15:27

Děkuju Vám za rady, holky :-) jako pokud by účinnost souvisela s tím, jak mám tmavé chloupky, tak by to pro mě vypadalo dost dobře, mám je dost tmavé a silné… :x právě proto mi tak vadí :-) no, asi to zkusím a budu doufat :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist