Láska až na druhý nebo několikátý počich...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 22.10.09 10:47
Láska až na druhý nebo několikátý počich...?

Máte na poličce vůně, které jste při prvním zkoušení šmahem odsoudily, ale po čase se do nich zpětně zamilovaly? Já bych uvedla např. Be21 , Calyx , Intuition a Wrappings ! A mimo poličku je jich daleko více…

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 22.10.09 10:53

…bylo jich víc,ale tak namátkou Hypnotic Poison,ten jsem zkraje nesnášela a pak se to obrátilo :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 22.10.09 10:57

Loni jsem si koupila naslepo SHALIMAR a při prvním přičichnutí se mi fakt neudělalo dobře…Říkala jsem si, že ho asi budu muset udat někde jinde, protože tohle teda nebyla nejlepší koupě, ale po chvíli se na mě rozvoněl tak krásně, že jsem se do něj zamilovala…Prostě ten úplně první dojem byl hroznej, ale poměrně rychle jsem změnila názor. Jinak když o tom tak přemýšlím, tak naprostá většina ostatních vůní mě zaujala na první počuch. I moje koupě naslepo (s výjimkou SAFARI, které už dělá radost někomu jinému) dopadly dobře. Možná časem změním názor na některé vůně, které bych si teď nekoupila ani náhodou…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.10.09 11:04

Un Jardin Sur Le Nil, ze začátku pánské tony, které mi ale přestaly záhy vadit a dneska jí v létě používám nejčastěji, pak No.5, s tou nás tu bude asi víc, dneska jí miluju, napoprvé mi bylo 2 dny špatně :lol: :lol: a pak Alien, z toho jsem taky kdysi umírala, dneska už ho trochu můžu, ale radši mám oranžovou odnož a EDT, jsou pro mě snesitelnější, Hypnotic Poison, poprvé nic, teď ho mám doma, ale moc ho nepoužívám, i když mi ho každý chválí jo a Angel, z toho mi šla dřív hlava kolem, teď je mým oblíbencem :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 22.10.09 11:22

L´Instant. Od bezbřehé nenávisti k medovému blahu :D .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 22.10.09 11:42

Arpége, Shalimar (poprvé jsem zkoušela ze zkaženého testeru a byl to šok), Mitsouko, Datura Noir… Pfffffff, těch je… :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.10.09 11:49

Určitě Angel. Za začátku odpor, dlouho jsem k němu hledala cestu, a hle… :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Katka
Učednice 175 příspěvků 22.10.09 11:56

Já se musela pročichat k Liberté od Cacharel . Teď si bez ní vůbec neumím představit chladnější dny..není pro mě nic hezčího než vdechovat podzimní vzduch šmrncnutý Liberté;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 22.10.09 12:26
ppjmh píše:
L´Instant. Od bezbřehé nenávisti k medovému blahu :D .

Hmmm, Instant zatím taky nenávidím… tak že bych ho měla ještě zkoušet? :wink:

Jinak já mám bohužel opačný problém. Rychle se nadchnu pro nějakou vůni a nemůžu bez ní být a za 3 měsíce mě přestane bavit a otravuje mě. To se mi stalo s Au the Rouge od Bvlgari a s Flower by Kenzo Oriental.

Naopak se mi začal líbit L´Instant Magic, přestože mi vždycky asocioval přeslazenou divnou cukrovinku s názvem „brněnský drak“ (známá zelená marcipánová potvůrka oblíbená v naší moravské metropoli :lol: )

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.10.09 13:43

Shalimar (divná), Timbuktu (pánská), No.5 (pro starou bábu)
(a možná časem přijde i… Aromatics Elixir)
L'Instant jsem taky ze začátku nesnášela a pak jsem náhodou přišla k odstřiku a vyloženě si v něm lebedila.

Opačný problém byl Burberry Brit a Eau de Shalimar.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.10.09 13:51

Shalimar bych spíše nazvala „láska až na nejvyšší koncentraci“. :D

Edt - nic moc, edp - lepší, pure parfum - ááách. :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 22.10.09 14:07

Kerze…už zase začínáš? :wink: Vždycky na ten čistý parfém na chvilku zapomenu a ty mi ho opět musíš připomenout :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 22.10.09 14:31

Fleur Oriental. Nejdřív jsem tak trochu váhala, jestli se mi líbí, ale teď si mě totálně získala :heart:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 22.10.09 14:34

Já to mám takto s Coromandelem . :P Na první zkoušení se mi líbil, pak mi nějakou dobu přišel moc intenzivní a pak jsem neodolala a pořídila odstřik, chvilku si ho testovala, váhala a najednou - je v Tužebníku. :D Minule jsem si na sebe stříkla asi 5 střiků a teprve pak byla spokojenost. :lol:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 22.10.09 16:06

Terre d'Hermes

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist