Laura Biagiotti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.07.08 16:18
Laura Biagiotti

Jaké vůně máte? Já měla kdysi Lauru a několikrát Venezii, ta byla božská. Ale včera jsem si přinesla na papírku vůni Roma a pořád k němu čichám. Chtěla jsem si ji dnes stříknout na ruku, ale zjistila jsem, že Marionnaud ji nevede (papírek mám z Douglasu), tak až jindy. Roma voní fakt nádherně, ale pamatuji si, že kdysi když jsem nosila Venezii, jsem z Romy byla zklamaná. To je ten vývoj. :D
A jaká je Aqua di Roma?
Na amerických blozích není moc recenzí této značky, asi se do Ameriky moc nedováží nebo tam nemá takovou reklamu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Laura Biagiotti

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

dien
Učednice 108 příspěvků 17.07.08 16:47

ja jsem vloni cakala na sebe Aqua di Roma, pokud mas rada mimosove vune, tak te je tam pozehnane..patri mezi svezi vune vhodne do i velikych veder, ale 100ml je az az..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.07.08 16:47

Mimosová? Tak to se mi líbí moc. Musím ji v obchodě vyzkoušet. Díky.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 17.07.08 18:41

Já měla Venezii, ta byla opravdu nádherná. Teď mám Romu, taky krásná. Tempore Donna je krásná sladká teplá vůně, jen nevím, jestli bych já na sobě snesla tu hořkou čokoládu. Due Donna se mi líbí, ale vůbec na mě nedrží. Aqua di Roma je květinovka a mě se nelíbí.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.07.08 21:10

Mně Roma moc nevoněla, přišla mi hodně do pánska. Myslím, že tu někde ve starších příspěvcích bylo, že na někom se taky rozkládala spíš do pánska. Ale už jsem se u parfémů naučila nikdy neříkat nikdy (poté, co mi začal vonět No.5…), takže ji za půl roku za rok určitě zkusím znovu a uvidím, co to udělá.
Laura se mi líbí, na to, že je prý inspirována italskými jezery, není vůbec vodová… pro mě pěkná jemná květinovka.
Tempore Donna je taková zvláštní. Ze začátku je tam cítit to ovoce, ale pak převládne vanilka, aspoň tak to cítím.
Aqua di Roma… tu jsem zkoušela v parfumerce, pamatuju si, že bych ji mohla, přišla mi pěkná, ale nedokážu si ji už vybavit tak, abych ji mohla nějak popsat…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 17.07.08 21:20

Roma - jedna z mých prvních parfémových lásek (koncem 80. let). Teplá, příjemná, moc hezká. Nedávno jsem jí po mnohla letech znovu vyzkoušela. Zázrak se nekonal - vzpomínky se nevrátily. Ale možná jsem vyzkoušela jinou koncetraci než jsem mívala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.07.08 22:02

Panenko, Roma není unisex ani náhodou! To je vysloveně elegantní, dámská, květinová vůně, teplá a trochu i sladká.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 17.07.08 22:07

Mně Roma přišla malinko „pouťová“, ale je to už asi půl roku, co jsem ji zkoušela, při nejbližší příležitosti ji dám v krámě ještě šanci :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.07.08 22:25

Laura B. měla také vůni Night - kořeněný orient. Neměla jsem šanci očichat a už mít nebudu - přestala se dělat! :(

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.07.08 22:30

Mám pocit, jako by už tahle značka měla zenit za sebou. Možná je to tím, že teď patří Procter & Gamble. Podle basenotes dělají jednu vůni za dva roky, naposled byla v roce 2006 Biagiotti Due Donna.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 17.07.08 22:57

Poslední je Donna a je z letoška, ale nestojí ani za vyzkoušení. :(

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 17.07.08 23:58

Mám Lauru (Líbí se mi víc než Eclat, ačkoli jsou si dle mého podobné), Donna taky není špatná. Roma se mi zdá dost sladká. A Veneziu jsem ještě neviděla.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 17.07.08 23:59

Jo a Tempora Donna se mi taky líbí, ale Tempora Uomo je ještě lepší.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 18.07.08 07:37

Due Donna - cítím v ní hlavně růžičky, trošku mi to připomíná růžový olej, už jsem to tu někde psala, že je dost podobná Miracle So Magic!, ale Donna je trošinku ovocnější. Není špatná.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 18.07.08 08:12
janas píše:
Panenko, Roma není unisex ani náhodou! To je vysloveně elegantní, dámská, květinová vůně, teplá a trochu i sladká.

Jo, já vím… ale co nadělám, když na mě tak nevoní, nebo lépe řečeno ji tak necítím. Šla jsem ji vyzkoušet do parfumerky jako něco teplého, sladšího, typicky ženského - podle popisu v Oaksovi něco pro ženu vamp - a mně tak vůůůbec nepřipadá, žádná sladkost, naopak trochu štiplavost :shock: , no absolutní opak toho, co jsem podle popisu čekala, myslela jsem, že jsem se spletla a vzala omylem jinou, ale ne, zkoušela ji další den a pak ještě jednou v krátkém časovém odstupu… a furt stejné :( .

Některé vůně si se mnou hrají nepříjemné hry… jako třeba Safari a Anais Anais, tam cítím v obou ve středu a základu něco divného, jako nasládlé shnilé listy či co, stále marně přemýšlím, co to je, složení těch dvou nic nenapoví, nemají stejné složky, jsou to charakterem úplně odlišné vůně, nikdo jiný to tam (pokud vím) necítí, nebýt toho jednoho tónu, jsou skvělé obě, ale takhle bych je fakt nemohla - evidentně je to v mém nose (zkažené testry v několika různých parfumeriích v rozsahu několika málo dní v případě Anais Anais nepředpokládám)… Třeba si se mnou Roma taky takhle hraje…

Ale jak říkám - nikdy neříkám nikdy, za nějaký čas je zase vyzkouším a snad jak budu mít zase víc načicháno… naděje umírá poslední :-) .

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist