Laura Biagiotti - Aqua di Roma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fressia
Učednice 175 příspěvků 06.07.09 20:07
Laura Biagiotti - Aqua di Roma

Ako sa Vám pozdáva resp. nepozdáva táto vôňa?
Ja som ju testovala asi pred 3 rokmi v parfumérii, ale len na papieriku, moc si z toho už nepamätám. Momentálne nemám možnosť ju znova ovoňať.
Tu moc o nej nie je popísané, tak by ma zaujímali Vaše názory. Aká je?

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 06.07.09 20:51

Je to taká ovocná, mierne pikantna vôňa…nie je zla, ale poznám (ovela) lepšie vône :wink: .

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 06.07.09 21:18

Mě se začátek celkem hodně líbil, ale nakonec mírně zkysla. Klasická Roma se mi líbí o moc víc. :)

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 06.07.09 21:28

Jo, zkysla. Pro mě je to jedna z těch vůní, co jsou mokře kyselé, štípou mě v nose; podobně to mám s Premier Jour, Chloe, LB, Crystalline aj. Původní Roma mi moc voní, tak jsem si říkala, že i tohle bude fajn, ale už to slovo „Aqua“ v názvu mě mělo varovat. Nic pro mě.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.07.09 23:29

Moc se mi nelíbí, zato Roma, to je láska.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 09.07.09 10:51

Roma je jedna z mých oblíbených. Aquu jsem chtěla vyzkoušet také, myslela jsem si, že bude „jen“ lehčí a letnějí, připadá mi ale, že je to úplně jiná vůně, taková tuctová svěženka.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 28.08.09 06:21

Já jsem ji zkoušela včera. Jako svěženka mi až tak moc nepřijde, na mě se rozloží docela dost do sladka. Ale je to lehká, nekomplikovaná vůně. Nic originálního a dech vyrážejícího, ale sem tam bych si ji klidně vzala na takové to všední denní nošení. :)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist