Laura Biagiotti - Aqua di Roma

fressia 06.07.09 20:07

Laura Biagiotti - Aqua di Roma

Ako sa Vám pozdáva resp. nepozdáva táto vôňa?
Ja som ju testovala asi pred 3 rokmi v parfumérii, ale len na papieriku, moc si z toho už nepamätám. Momentálne nemám možnosť ju znova ovoňať.
Tu moc o nej nie je popísané, tak by ma zaujímali Vaše názory. Aká je?

Reklama

estelle 06.07.09 20:51

Je to taká ovocná, mierne pikantna vôňa…nie je zla, ale poznám (ovela) lepšie vône :wink: .

Fanfan 06.07.09 21:18

Mě se začátek celkem hodně líbil, ale nakonec mírně zkysla. Klasická Roma se mi líbí o moc víc. :)

verunka2201 06.07.09 21:28

Jo, zkysla. Pro mě je to jedna z těch vůní, co jsou mokře kyselé, štípou mě v nose; podobně to mám s Premier Jour, Chloe, LB, Crystalline aj. Původní Roma mi moc voní, tak jsem si říkala, že i tohle bude fajn, ale už to slovo „Aqua“ v názvu mě mělo varovat. Nic pro mě.

Ronna 06.07.09 23:29

Moc se mi nelíbí, zato Roma, to je láska.

blackdakini 09.07.09 10:51

Roma je jedna z mých oblíbených. Aquu jsem chtěla vyzkoušet také, myslela jsem si, že bude „jen“ lehčí a letnějí, připadá mi ale, že je to úplně jiná vůně, taková tuctová svěženka.

Dalia 28.08.09 06:21

Já jsem ji zkoušela včera. Jako svěženka mi až tak moc nepřijde, na mě se rozloží docela dost do sladka. Ale je to lehká, nekomplikovaná vůně. Nic originálního a dech vyrážejícího, ale sem tam bych si ji klidně vzala na takové to všední denní nošení. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist