Laura Biagiotti sotto voce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 19:07
Laura Biagiotti sotto voce

Zdravím vás, Potřeboval bych něco vědět o vůní a to konkrétně se jedná o : SOTTO VOCE..např: kde se dá ta vůně sehnat, v jakém množství se prodává..Zda byla dělaná v litru nebo jen v ml. Popřípadě cokoliv dalšího ohledně této vůně budete vědět..napište­..Předem mockrát děkuji.. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

dusty  27.03.12 19:30

Už sa nevyrába, bohužiaľ. Nedávno niekto - ale už neviem kde - predával prázdny flakón. :mrgreen:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 27.03.12 19:33

Nedavno jsem si na ni vzpomnela, pouzivala ji blizka kamaradka koncem gymplu. Krasna vune. A ten flakon :srdce: ! Vim ze sehnat jde ale ne snadno a ne zrovna levno. Co jde sehnat pres eshopy je sprchovej gel a telovy mliko, vicemene za cenu parfemu. Vic netusim, ale urcite tu je spostu ctitelek tyhle nadhery :palec:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 27.03.12 19:53

Mlíko se mi válí už asi 1měsíc někde na celnici :pocitac:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 19:57
@Ef píše:
Nedavno jsem si na ni vzpomnela, pouzivala ji blizka kamaradka koncem gymplu. Krasna vune. A ten flakon :srdce: ! Vim ze sehnat jde ale ne snadno a ne zrovna levno. Co jde sehnat pres eshopy je sprchovej gel a telovy mliko, vicemene za cenu parfemu. Vic netusim, ale urcite tu je spostu ctitelek tyhle nadhery :palec:

A dělala se ve větším provedení než v 50 ml, 75 ml,150ml? je nějaká zlatá edice toho? :-)

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 27.03.12 20:08

Netusim. Kazdopadne ma i svoji stranku fanousku na facebook bojujici za navrat :mrgreen: - co se zeptat tam? http://www.facebook.com/…154309021412

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 20:14
@Ef píše:
Netusim. Kazdopadne ma i svoji stranku fanousku na facebook bojujici za navrat :mrgreen: - co se zeptat tam? http://www.facebook.com/…154309021412

Děkujííí

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 27.03.12 21:02

Mám flakonek 25 ml a část ve flakonku 75 ml. 150 ml to tedy nevím, tak veliká flaška? Ještě byla padesátka. To 25ml balení jsem koupila u té hodné paní v parfumerii v Celetné ulici, ale je to už hodně dávno, tak dva roky. A to druhé tady na Arome. Je to moje srdeční záležitost, takže jsem moc šťastná, že ji mám.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 21:14
@Elvira píše:
Mám flakonek 25 ml a část ve flakonku 75 ml. 150 ml to tedy nevím, tak veliká flaška? Ještě byla padesátka. To 25ml balení jsem koupila u té hodné paní v parfumerii v Celetné ulici, ale je to už hodně dávno, tak dva roky. A to druhé tady na Arome. Je to moje srdeční záležitost, takže jsem moc šťastná, že ji mám.

Mohu se zeptat jaká byla cena?…Děkují moooc :-)

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 21:16
@Risa píše:
Mohu se zeptat jaká byla cena?…Děkují moooc :-)

Já jsem slyšel že snad byla i litrová flačka..tzv 1000 ml..zape­četěna…aby se nedala otevřííít..tak ne­vím

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 27.03.12 21:25

Cena byla za tu 25ml 1250 Kč, pokud si dobře vzpomínám. Holky odtud mě tenkrát upozornily, že ji tam viděly, protože jsem tu lkala, jaká to byla nádherná vůně a že už je nesehnatelná… Nevím, jestli v Celetné někdo odtud v poslední době byl. Je možné, že ji madam ještě má, tenkrát mi rezervovala „poslední“ a pak tam ještě pár posledních měla, kupovala jsem tam pak totiž ještě jednu pro někoho jiného.

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 27.03.12 21:30

Ríšo, jak tak koukám, nabízí ji možná meduza123, aspoň je to uvedeno zde: http://www.arome.cz/…/sotto-voce/ Nebo ještě další holky nabízejí odstřik.

Risa
Nováček 9 příspěvků 27.03.12 21:38
@Elvira píše:
Ríšo, jak tak koukám, nabízí ji možná meduza123, aspoň je to uvedeno zde: http://www.arome.cz/…/sotto-voce/ Nebo ještě další holky nabízejí odstřik.

Ahá…Děkujííí a myslíš že ty vůně sotty voce je nějaká zlatá edice jako třeba jediná na trhu?..:-)

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 28.03.12 07:54

Taky by se mi nějaký ten litřík :-) hodil. Nasyslila jsem si Alchimii, Mahoru i Organzu Ind. ale tahle mi chybi. No nic, příští týden jedu na pozdně jarní lyžovačku do Livigna a jeden den bude parfémově pátrací - kdo zná Livigno, ví, o čem je řeč.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 31.03.12 14:25

http://kosmetika.aukro.cz/…3743598.html

Tipuju to na tazatele… :mrgreen:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist