Laura od L.Biagiotti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila  12.08.07 21:24

Co říkáte na tuto vůni? Hledám roky vůni na běžné nošení, kdysi se mi líbila Laura, pak jsem na ní zapomněla, vyzkoušela desítky vůní, ale skoro nic se mi na sobě nelíbí (respektive je mi ze všech po čase zle). Pak jsem znova vyzkoušela Lauru a ejhle - pořád je fajn a na sobě jí snesu. Už už jsem jí koupila, ale bohužel přítel ji ohodnotil jako „nic moc“. Nečekala bych, že z ní někdo bude na větvi, je dost jemná a nenápadná, ale že by se nelíbila?? Používáte ji někdo? Jakou máte zkušenost?

Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 12.08.07 22:20

Ahoj Kamčo,Lauru miluju!!!Používala jsem ji celé těhotenství a moc se mi líbila!!!Právě s ní mám spojené moc hezké devítiměsiční období a když se s ní navoním…nostal­gie:)Je opravdu jemnoučká,jen první závan se mi zdá takový dost alkoholový,ale pak zjemní a je příjemná.Podle mě spadá do skupiny"sprcho­vek",takový mám z ní pocit.Hodí se opravdu na denní nošení a shledala jsem velmi příjemné reakce okolí.Určitě se k ní vrátím,třeba zase v těhotenství.Pa

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 13.08.07 09:48

Mně nesmí Laura chybět. Koupila jsem si jí, hned jak se objevila a stále jí nosím podle nálady. Chlapům kolem se taky líbila. Možná by to chtělo zkusit několikrát, bez toho aby přítel věděl o jakou vůni se jedná. Taky mohl mít svůj den.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Janca
Nováček 30 příspěvků 13.08.07 17:27

Ahoj Kamilo, i já tuto vůni vlastním a mám moc ráda. Náhodou jsem si ji vyzkoušela v parfumerii, protože mně zaujal flakonek. Okamžitě se mi zalíbila. Mně připomíná něco z dětství, vyvolává mi krásné vzpomínky na tu bezstarostnou dobu. Něco prostě u nás takhle podobně vonělo,vůbec nevím co, neumím to specifikovat, ale kdykoli tuhle vůni použiju, jsem doma. Jinak okolí na ni nějak zvlášť nereaguje, i když na jiné vůně, které používám ano, ale mně to nevadí, hlavně, že se líbí mně =D
Chtěla bych se také zeptat uživatelek této vůně, zda vyzkoušely kromě EDT i verzi EDP. Viděla jsem ji na myslím www.parfemy.cz 25 ml za asi 1.380 Kč. Chtěla bych ji zkusit na zimu, ale mám strach, že bude vonět jinak, někdy je EDT a EDP dost rozdíl, a naslepo za tu cenu se mi nechce. Na jiné webové stránce, kde často nakupuji, mi na dotaz, zda ji nezařadí do nabídky odpověděli, že už EDP měli, ale vůbec o ni nebyl zájem, tak ji stáhli. Všichni prostě chtěli toaletku.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamila  13.08.07 20:07

Holky, děkuju moc, asi do ní půjdu. Taky chci, aby se líbila hlavně mě (budu ji přece nosit já, tak co) a zatím se líbí… jako jediná. Ještě bych se chtěla zeptat, jaké jiné parfémy máte rády? Možná máme podobný vkus, když se nám líbí Laura a třeba bych se mohla inspirovat vašimi vůničkami, abych přece jen objevila nějaké dalši, které snesu…Díky :)

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.08.07 20:46

Jestli můžu Kamčo za sebe,tak mě se líbí jen tak namátkově:Lacoste Pour Femme,Lanvin Eclat,Noa,Premier Jour,Bvlgari Pour Femme,Trussardi Inside,Plus plus Feminine a v zimě i Angel,Code…:))

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 15.08.07 21:43

Porovnejte Lauru a drogérovku Exlamation Original:)

adaja111
Parfémová maniačka 746 příspěvků 26.09.13 10:44

…pridávam sa k vám „lauráčky“…ja som ju dostala asi pred 17 rokmi od môjho terajšieho exmanžela, pripomína mi nevtieravú, možno až fádnu kvetinkovú vôňu, ale na leto úplná superovka, necíťiť za vami „pojazdnú drogériu“ v horúčavách, a teraz som si ju kúpila znova, z nostalgie, ale absolútne neľutujem, a neodporúčam na zimu :-O :P

Na poličce 22 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 39 parfémů

Felice
Učednice 55 příspěvků 11.10.13 18:27

Ja Biagotti veľmi nepoužívam ale Laura je veľmi pekná a zaujímavá. Moja mama, ktorá je klasicky krásna a éterická žena ju používa v lete a úplne sa jej to hodí! Na to, ako reaguje jej okolie na Lauru teda neviem ale ona je z nej celá hotová. Čo sa týka iných vôní, páči sa mi Sea and Sun in Cadaques od Salvador Dali, Burberry Brit a Angel.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vexxa
Nováček 4 příspěvky 11.12.15 10:13

Ahoj, své sestře jsem jí koupila k Vánocům. Byla jsem překvapená, že mi přišla bez celofánu a vypadalo to jako by někdo z ní už odstříkl. Při reklamaci mi bylo sděleno, že prý se do celofánu nedává a v hrdle flakonu to bývá prázdné, prý podobně jako Cool water. Je to pravda, nevíte?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1684 příspěvků 11.12.15 10:45

@vexxa myslím, že je to pravda.
Laura byla má první nedrogérková vůně, všichni mě podle ní poznávali, přes deset let jsem nepoužívala nic jiného. To až Arome mě pokazilo :mrgreen: :D
Myslím, že jsem ji nikdy v celofánu neviděla a že úplně plná opravdu nebývá.

Ještě jen poznámka k Lauře.. ještě mnohem víc než samotná vůně mi voní SG a zejména BL :srdce:

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů

vexxa
Nováček 4 příspěvky 11.12.15 11:02

Tak to super :dance: , díky za reakci. I když voní hezky, já jí nikdy neměla, voní mi spíš výraznější vůně. :srdce:

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1684 příspěvků 11.12.15 11:24

@vexxa no mně už právě taky. :D
Ale jestli můžu, přimlouvám se, ať jí ještě u Ježíška domluvíš ten Shower gel. Pro mě je nádhernej. :srdce: To mlíko (spíš krémové konzistence) bohužel je u nás leda maličký v dárkové sadě k vůni a i to jen sporadicky - není vždycky (to je rým). :mavam:

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů

vexxa
Nováček 4 příspěvky 11.12.15 11:32

Díky za tip. Jdu na to juknout :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist