LAVERA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 11.05.08 14:46
LAVERA

…máte prosím niekto skúsenosti s touto kozmetikou?

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 12.05.08 12:21
Lavera

Měla jsem několikrát po sobě krém, odličovací mléko, vodu a peeling z oranžové ( měsíčkové ) řady pro smíšenou pleť - naprostá spokojenost :-), navíc krásně voní. Jediné co mi trochu vadí je malé balení té pleťové vody, která mi za cenu, myslím kolem 200 Kč, přišla hned vypotřebovaná, ale možná je to tím, že jsem s ní moc nešetřila.
Mám celkem citlivou pleť, ale tahle kosmetika mi děla vyloženě dobře.
Zkusila jsem několik sprchových gelů - voní nádherně.
S jejich dekorativkou zkušenosti nemám, ale uvažuju, že ji vyzkouším.
Myslím, že se vyplatí kupovat ve slevách nebo akcích, protože mi některé výrobky přijdou dost drahé, ale na druhou stranu za kvalitní kosmetiku si občas ráda připlatím a řekla bych, je to jen můj názor, že tahle opravdu kvalitní je :-)

Osobně si kupuji i Salus, je mnohem levnější a perfektní.

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Katka
Učednice 175 příspěvků 12.05.08 14:13

Mám od Lavery sprchový gel a kuličkový deodorant, obojí mi vyhovuje. Také jsem si koupila v DM drogerii testovací sadu pro normální/smíšenou pleť - měsíček, obsahuje čistící gel, krém a peeling v mini balení. Na mě je krém trochu moc hutný a protože mám citlivější pleť, příliš mi nevyhovuje parfemace přírodními esenciálními vonnými oleji. Ale Lavera má i neparfemovanou řadu Neutral,aspoň myslím.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

adik  07.06.08 21:22
lavera - makeup

Dostala jsem z www.krasa.cz vzoreček make-upu lavera. Zkoušela jsem ho s nedůvěrou, ale musím říct, že tenhle make-up mě naprosto nadchnul. Velmi příjemná konzistence, přirozený vzhled, bomba!!!

http://www.krasa.cz/…kuty-make-up- … fluid.html

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 23.07.08 21:48

S Laverou jsem hodně spokojená, sedí mi víc než Weleda.Používám měsíčkový vyrovnávací krém a měsíčkový čistící gel, obojí mi koněčně pomohlo od dehydratované pleti a věčně oloupaného nosu 8) Šampón s výtažkem z chrpy mě zbavil lupů, se kterýma jsem urputně a dlouho bojovala.Jedinou nevýhodou je, že se po něm rychleji mastí vlasy.No a místo chemických parfémů používám jejich toaletky.Vyžadují častější aplikaci,ale voní tak nějak míň uměle :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 24.07.08 10:12

Když jsem si byla koupit pleťovou vodu od Salusu, dostala jsem asi pět vzorečků právě výše zmíněného krému s měsíčkem a jsem jím doslova nadšená. Jedna přímo nádherně voní (připomíná mi něčím Dolce Vita od Dioru) a pak, když jsem si ho dala na noc a ráno jsem se probudila, skutečne jsem „viděla rozdíl“. Jakmile dopotřebuji, co teď mám, letím si ho koupit. Oceňuji, že matuje pleť a zároveň jí dodává živiny.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 07.09.08 11:06

S kůží hlavně na obličeji docela bojuju, poslední dobou na ní málo co snesu. :-(

Dneska ráno jsem ze vzorečku použila krém v řadě basis sensitiv a musím říct, že zatím velmi dobrý pocit. Žádné pnutí, nic nesvědí, nic se neloupe. :) Je dost hutný, úplně se do té vysušené chudinky vpil. Příjemně voní, což je u mně velmi důležitý faktor. Takže zatím spokojenost.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.09.08 17:17

Používám čistící gel a krém té měsíčkové řady a jsem spokojená. Konečně jsem našla něco, co mi opravdu sedí. Měla jsem kuličkový deodorant vanilka kokos, ten mi naopak nevyhovoval vůbec (nefungoval a dohromady jsem smrděla ještě hůř, než kdybych nic nepoužila). Teď mám na zkoušku citronový šampon, zatím to vypadá dobře, hlava nesvědí. Co dělá s vlasy, nemůžu moc posoudit, při mé „délce“ je to celkem jedno.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 25.10.08 02:02

mně lavera dělá moc dobře, zejména věci na vlasy - jablečný šampon, mangový a úplně nejlepší je kondicioner z řady basis s bio medem, protože tak krásně hebké a lesklé vlasy jsem nikdy neměla…krém s měsíčkem na smíšenou pleť je skvělý hlavně na zimu na noc a pak samozřejmě make-up, i když v tomto případě rozhodně vyhrává dr. hauschka make up a pudr taky…

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 07.11.08 10:36

My používáme hodně opalovací mléko ve spreji Hawaii - má minerální (nikoli chemický) filtr a to celkem vysoký (20), což nám na světlé členy rodiny vyhovuje - tedy pro pohyb v ČR, k moři by potřebovali víc :-). A krásně voní.

Jinak používám taky jejich make-up, mám dva odstíny (zjednodušeně řečeno tmavší na léto, světlejší na zimu) - vyhovuje, dobře splyne s pletí, vypadá přirozeně, žádná maska, ale méně kryje (i ten označený jako víc krycí). Jako bonus pěkně jemně voní.

Vyzkoušela jsem řadu Basis Sensitive (čisticí gel, pleť.voda, krém), ale nezůstala jsem u ní - po použití krému mě pleť trochu táhla, asi není pro mě vhodná.

Taky jsem vyzkoušela sprcháče, většinou hezky voní, teď jsem dopotřebovala ten medový.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.03.09 17:54
tělové mléko

Teď jsem se koukala na nabídku na internetu, mají Lavera tělová mléko s různou parfemací, ale nikde jsem se nedočetla, které je vhodné pro suchou pokožku? S pomerančem a medem? S vanilkou a kokosem? Nebo jiné? :oops: Může mi někdo zkušený poradit, prosím :?:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Arome Dora
Učednice 31 příspěvků 17.03.09 19:13

Na suchou pleť je tuším řada s růží. Mám taky suchou kůži, a tak jsem objednala zatím denní krém s růží a taktéž růžový šampón. No a podle zdejších příspěvků jsem neodolala a přidala i měsíčkový krém a nějaký ten sprcháč. Má to přijít, co nevidět, tak dám pak vědět.

Arome Dora
Učednice 31 příspěvků 23.03.09 16:48

Tak mi to došlo a musím říct, že mi nejvíce učaroval asi ten růžový šampón, po kterém mám jemné vlasy a který nádherně voní. Růžový hydratační krém sice je sice taky překrásný a neleskne se, jenže na mě je málo hydratační. Zkoušela jsem ale i ten na růžový krém na oči a ten je v tomto směru lepší. Takže pro ty, co mají hodně suchou kůži jako já to asi nedoporučuji, i když zkusím časem pořídit ještě ten výživný růžový krém a pak už to snad bude stačit. Jinak ta růže voní trochu do ovocna a je poměrně výrazná. Milovnice růží z této sady ale budou určitě nadšené. Sprcháč mám limetka-vervaine a med-citron. Oba jsou jemňoučké, hebké a dobře pění. Co se týče té limetkové záležitosti, nenechá vás na pochybách, že se jedná o limetku, je hodně, hodně svěží. Na léto bude určitě bezva. Mléko a med mě neoslovily, matou totiž názvem, jsou spíše citrónové, čekala jsem něco sladšího a konejšivějšího. No a měsíčkový krém je příjemný a vlastně co se týče účinku na moji suchou pleť jsem neviděla moc rozdíl mezi jím a tím růžovým krémem. Zvlhčovaly tak nějak stejně opatrně. Osobně mi nesedla jeho vůně, připomínal mi sladkou citrónovou buchtu a byl na mě příliš výrazný. Oba ale dobře snáším a to jsem citlivá na ledacos. Vadí mi ale cena, je toho jen 30ml a mám pocit, že za dva týdny už nebudu mít zase nic. Jinými slovy, ten šamón mi z toho všeho přijde nejlepší a taky mi nejdvíc voní.

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 24.03.09 19:29

Já jsem momentálně nadšená z jejich řady Neutral. Koupila jsem si fluid a čistící gel. Mám dost mastnou a citlivou pleť. Velice dobře je snáším a nějak míň se mastím, pleť mám jako v bavlnce. Na vůni, nevůni jsem si hned zvykla. Chhci si dokoupit ještě krém. Také používám šampon s chrpou a růžičkový kondicionér, ale už si je znovu nekoupím, opravdu jsou po nich vlasy dříve mastné.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Dora
Učednice 31 příspěvků 13.04.09 11:20

chtěla bych se ještě zeptat, jestli někdo máte zkušenost s těmi kuličkovými deodoranty od Lavery nebo od jiné značky přírodní kosmetiky. Slyšela jsem, že normální deodoranty mohou napomáhat rakovině prsu (nebo je to jen fáma?), tak bych časem ráda přešla na něco jiného… nebo alespoň v zimě. Takže je to k něčemu dobré? A taky se mi nezdají vůně těch deodorantů, bojím se, že to můžou spíš zhoršit…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist