Laveré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 19.05.09 15:53
Laveré

Máte, holky, některá zkušennosti s touto značkou? Je to nějaká odnož Lavery? S poslední objednávkou kosmetiky Lavery jsem dostala vzorky tělového mléka Laveré Anti-Ageing a velmi se mi líbil. Pokožka po něm byla dlouho jemná, příjemně se roztíralo, mám pokušení si ho objednat, jen mě zatím odrazuje cena.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.09 10:14

Také jsem od Laveré zkoušela pár věcí a všechny přípravky byly velmi příjemné. Nakonec jsem se i odhodlala a koupila noční krém, byla jsem s ním moc spokojená. Levnější by ale mohl být. :wink:

A odnož Lavery to myslím je. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 30.03.11 12:58

Laveré mě také láká, ale za tu cenu se mi nechce experimentovat. Kde bych získala vzorky? Jako i bych si koupila vzorky z růžové a modré řady, ale s poštovným už je to zase dost. Kdysi jsem dostala k nákupu vzoreček mléka, zdál se dobrý.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
 
Aadleta
Parfémová maniačka 759 příspěvků 18.03.12 00:25

Mela jsem vlasovou masku od Lavere, byla jsem s ni moc spokojena.

Na poličce 87 parfémů 14 miniatur 44 odstřiků 733 vzorků V tužebníku 28 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist