Laveré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 19.05.09 15:53
Laveré

Máte, holky, některá zkušennosti s touto značkou? Je to nějaká odnož Lavery? S poslední objednávkou kosmetiky Lavery jsem dostala vzorky tělového mléka Laveré Anti-Ageing a velmi se mi líbil. Pokožka po něm byla dlouho jemná, příjemně se roztíralo, mám pokušení si ho objednat, jen mě zatím odrazuje cena.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.09 10:14

Také jsem od Laveré zkoušela pár věcí a všechny přípravky byly velmi příjemné. Nakonec jsem se i odhodlala a koupila noční krém, byla jsem s ním moc spokojená. Levnější by ale mohl být. :wink:

A odnož Lavery to myslím je. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 30.03.11 12:58

Laveré mě také láká, ale za tu cenu se mi nechce experimentovat. Kde bych získala vzorky? Jako i bych si koupila vzorky z růžové a modré řady, ale s poštovným už je to zase dost. Kdysi jsem dostala k nákupu vzoreček mléka, zdál se dobrý.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Aadleta
Parfémová maniačka 766 příspěvků 18.03.12 00:25

Mela jsem vlasovou masku od Lavere, byla jsem s ni moc spokojena.

Na poličce 83 parfémů 14 miniatur 47 odstřiků 736 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist