Laveré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bianca
Znalkyně 280 příspěvků 19.05.09 15:53
Laveré

Máte, holky, některá zkušennosti s touto značkou? Je to nějaká odnož Lavery? S poslední objednávkou kosmetiky Lavery jsem dostala vzorky tělového mléka Laveré Anti-Ageing a velmi se mi líbil. Pokožka po něm byla dlouho jemná, příjemně se roztíralo, mám pokušení si ho objednat, jen mě zatím odrazuje cena.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 21.05.09 10:14

Také jsem od Laveré zkoušela pár věcí a všechny přípravky byly velmi příjemné. Nakonec jsem se i odhodlala a koupila noční krém, byla jsem s ním moc spokojená. Levnější by ale mohl být. :wink:

A odnož Lavery to myslím je. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bianca
Znalkyně 280 příspěvků 30.03.11 12:58

Laveré mě také láká, ale za tu cenu se mi nechce experimentovat. Kde bych získala vzorky? Jako i bych si koupila vzorky z růžové a modré řady, ale s poštovným už je to zase dost. Kdysi jsem dostala k nákupu vzoreček mléka, zdál se dobrý.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Aadleta
Parfémová maniačka 779 příspěvků 18.03.12 00:25

Mela jsem vlasovou masku od Lavere, byla jsem s ni moc spokojena.

Na poličce 75 parfémů 13 miniatur 46 odstřiků 744 vzorků V tužebníku 27 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist