Le chaton

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 09.01.10 19:24
Le chaton

Tato značka tu myslím ještě není,občas chodím ke kosmetičce a ta pracuje s touto kosmetikou,zatím si můžu jen chválit,základní informace http://www.lachevre.cz/…2.le-chaton/

já sama používám doma vypínací pleťovou masku z řady Doré a je opravdu dobrá,skvěle vsakuje,aniž by následoval pocit jakékoli umaštěnosti,vypne a je velice příjemná.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.03.10 09:05
simča001 píše:
já mám jejich tvarohovou masku http://www.krasa.cz/…aton--g.html a je skvělá- hlavně teď v zimě. používám ji tak dvakrát týdně a je to opravdu znát. pleť vypadá krásně 8)

Během 30 minut 5 reklamních odkazů na jedinou firmu - slušný výkon!!! Akorát tady to nikdo neocení :evil:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.03.10 09:11

Mě spíš fascinuje, jak to tohle stvoření vždy najde a hned klepne odkaz… ále co, nereaguj na to… co s tím jiného…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.03.10 09:16

Já se obávám toho, že pokud nikdo nebude reagovat, tak tihle vopruzové budou odkazy cpát všude :evil:. A ještě budou mít pocit, že pro marketing udělali maximum.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 12.03.10 11:32

Širín má asi pravdu. Nereagovat. Stejně si nakupujeme podle svého a ne podle reklam… Kontaktovat Adu nemá smysl, „vopruz“ se zaregistruje pod jiným nickem. Chytrému napověz, hloupého . No, ehm, někdy ani to nestačí… Simča začíná připomínat některé dealery . Ty odkazy by nebyly tak podezřelé, kdyby se zapojovala i do jiných diskuzí, ale na to v rámci marketingu není čas… Nechme ji, ať se baví. 

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 08.04.10 14:02

My bychom hlavně ocenily,kdybys sis ty odkazy na krásu strčila už někam,děkuji!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 08.04.10 14:03

A pokud tedy nemáš nic společného s obchodem, jak tedy můžeš vědět o množství přístupů z webu?
A pokud jsi nepochopila sama, že o takové skryté rádobynabídky a doporučení zde nikdo nestojí, tak pak platí osvedčené… a hloupého (virtuálně) kopni :roll:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.04.10 14:34
jerry píše:
A pokud tedy nemáš nic společného s obchodem, jak tedy můžeš vědět o množství přístupů z webu? .............­.............­..

Touché! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 20.04.10 16:19

Á koukám, že simča001 svůj příspěvěk z 8.4. upravila a svoji poznámku o množství přístupů z tohoto webu na www.stránky obchodu, který tu propaguje, vymazala. :lol: :lol: :lol: Jó simčo, Jerry tě nachytala na švestkách. :lol: :lol: :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist