Le Galion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bily kvet
Nováček 6 příspěvků 27.02.16 23:12
Le Galion

Dnes jsem prvne zaregistrovala Iris 2014. Vůne krasna,nevim kam ji zařadit Nic o teto značce nevim?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineMagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7522 příspěvků 28.02.16 00:02

@Bily kvet Iris 2014 je hebký, čistý kosatec s úžasnou výdrží, měla jsem možnost vyzkoušet od @Marggalít, možná bude o značce vědět více?
Značka samotná zde a prodává ji u nás Parfums

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Bily kvet
Nováček 6 příspěvků 28.02.16 10:37

tahle je opravdu krasna,mam radost ze je stale co objevovat.Diky

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Marggalít
Znalkyně 406 příspěvků 28.02.16 10:58

Tady je moc pěkně popsána a vyobrazena historie značky:
http://www.legalionparfums.com/saga
Byla založena v roce 1930; rozvíjela se do roku 1980. Znovuoživení produkce s reedicemi vůní přišlo po 30 letech, v roce 2014. Se značkou jsem se setkala někdy vloni v létě v Madelaine v Praze, kdy mě, coby skalního kosatcomila, okouzlila právě Iris. Ale i další vůně jsou moc krásné a nezapřou velmi kvalitní suroviny a zpracování. Např. La Rose je opravdu kouzelná růže, exceletní je aldehydová Sortilége, velmi působivá je i Snob atd. Sázka na jistotu.

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 28.02.16 11:10

@Marggalít mohu potvrdit, že Le Galion je zajímavá značka, měla jsem miniaturky, ze kterých mi zbyla Sortilège, Special for Gentlemen a Snob - krásné jsou všechny 3. Do Sortilège bych možná i šla,je nezapomenutelná -aldehydovo-narcisová kráska a kdo má rád vůně starých časů, nebude litovat. :mavam:
K té Sortilege ještě malé p.s. - zřejmě je tak významná, že nově udělali koncentrovanou verzi „Elixir“ - to musí být teprve jízda!

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů

Marggalít
Znalkyně 406 příspěvků 28.02.16 14:49

@Červánek
Můžu jem souhlasit,Sortilège je vynikající :srdce: .Jen je potřeba ji vyzkoušet na kůži - tenhle typ vůně musí velmi ladně splynout s chemií nositelky, aniž by se objevily disharmonické tóny (mluvím ze zkušenosti)…

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 28.02.16 16:40

@Marggalít to ano, hned jsem si miniaturou vytáhla,mám v ni asi půlku a je také z Madeleine. Vychutnávám si ji po dlouhé době. A znovu se mnou čaruje jako poprvé. Asi je to blížícím se jarem,protože znatelně vylézaji i další složky. Jsem na tyto staré vůně dost citlivá. Není jich dnes mnoho.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist