Le Labo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 04.06.08 22:19
Le Labo

Poznáte vône tejto značky? Ja som sa dostala viacmenej náhodou k Rose 31…hladala som nejakú zelenú ružovú, nepudrovú vôňu…na základe článku v jednom britskom časopise, ktorý mi prišiel v Londýne pod ruku, som sa dočítala o Le Labo Rose 31 ako o sviežej vôni čerstvo natrhaných ruží. Nuž som objednala vzorku z TPC. Vôňa mi pripadá viac zelená ako ružová, každopádne zaujímavá… Podľa info na webe je to pánska vôňa, ale mne tak nepripadá…aspoň teraz v lete nie. Celkom iste by som ju mohla nosiť.

Na poličce 69 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:
 
Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 05.06.08 08:20

Chandler Burr ji ve své recenzi o lascivních vůních popsal jako „koupel děvky“- dobrou dávku z podpaží mladé rozpálené ženy. Ale pochvalně jako elegantní a dráždivý parfém,který když zavane, si nebudete jisti, jestli máte jeho nositelce nabídnout židli nebo před ní ohlídat peněženku.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist