Le Labo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 04.06.08 22:19
Le Labo

Poznáte vône tejto značky? Ja som sa dostala viacmenej náhodou k Rose 31…hladala som nejakú zelenú ružovú, nepudrovú vôňu…na základe článku v jednom britskom časopise, ktorý mi prišiel v Londýne pod ruku, som sa dočítala o Le Labo Rose 31 ako o sviežej vôni čerstvo natrhaných ruží. Nuž som objednala vzorku z TPC. Vôňa mi pripadá viac zelená ako ružová, každopádne zaujímavá… Podľa info na webe je to pánska vôňa, ale mne tak nepripadá…aspoň teraz v lete nie. Celkom iste by som ju mohla nosiť.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 05.06.08 08:20

Chandler Burr ji ve své recenzi o lascivních vůních popsal jako „koupel děvky“- dobrou dávku z podpaží mladé rozpálené ženy. Ale pochvalně jako elegantní a dráždivý parfém,který když zavane, si nebudete jisti, jestli máte jeho nositelce nabídnout židli nebo před ní ohlídat peněženku.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist