L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette od Issey Miyake

Barbarra 20.02.10 21:49

L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette od Issey Miyake

Reklama

jerry 26.04.10 19:44

Vyzkoušena, zapomenuta.
Naprosto zbytečná odnož, navíc bez výdrže.
Zapamatovatelný je pouze pruhovaný flakón.

Širín 26.04.10 22:46

Flakón jako Pink Sugar…

ledifia 24.05.10 14:53

Dost se mi nelíbí originál a tohle je taky pěkná otrava.
Stovkový flakon pěkně ošklivý. Možná by se to spíš hodilo jako výstražný dopravní kužel na vozovku…

RoSa 22.04.12 19:12

Zkoušel někdo už tu novou letničku pro r.2012? L'Eau d'Issey Summer 2012
http://www.fragrantica.com/…e-14740.html
Nádherná lahvinka! :palec:

Já na ni dnes narazila v Marionnaud na Smíchově, byly jsme s Arome Lucie na čmuchané (a moc jsme si to užily, tímto zdravím :mavam: ), a docela se nám nezdála špatná…
Mně osobně v ní něco připomínalo nějakou složku z Bas de Soie… :think: Tipovala jsem hyacint, ale není tam prý (složení je však uvedeno dost všeobecně: „květiny“ 8) ). Bohužel se ale pak prodere to vyznění původního jehlanu (který jsem sice ve své době hojně a ráda nosila, ale dnes už mi nic neříká).

Sára 22.04.12 20:20

mě se teda nelíbí vůbec ale mě se nelíbí ani originál takže asi tak…

Pafqua 22.04.12 21:06
Mně se teda líbila dost, myslím, že na jaro by byla příjemná a výdrž bude velmi slušná. Je ale fakt, že z ní lehce vylézá dříve velmi oblíbený Issey!
@RoSa píše:
Zkoušel někdo už tu novou letničku pro r.2012? L'Eau d'Issey Summer 2012
http://www.fragrantica.com/…e-14740.html
Nádherná lahvinka! :palec: Já na ni dnes narazila v Marionnaud na Smíchově, byly jsme s Arome Lucie na čmuchané (a moc jsme si to užily, tímto zdravím :mavam: ), a docela se nám nezdála špatná…
Mně osobně v ní něco připomínalo nějakou složku z Bas de Soie… :think: Tipovala jsem hyacint, ale není tam prý (složení je však uvedeno dost všeobecně: „květiny“ 8) ). Bohužel se ale pak prodere to vyznění původního jehlanu (který jsem sice ve své době hojně a ráda nosila, ale dnes už mi nic neříká).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist