L´eau par Kenzo - výdrž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 02.12.08 16:47
L´eau par Kenzo - výdrž

Mile slecny a damy, kdo z Vas zna tuto vuni, jakou ma vydrz? Nazory se v recenzich ruzni, tak potrebuju Vase rady :D Rozhodla jsem se koupit ji sestre, ale ona ma uplne jiny vkus, nez ja, tak doufam, ze se neseknu. Doted pouziva jen napr. Eternity od CK, chce pry nejakou zajimavou vuni, nesnasi sladke, vanilkove, tezke vune. Je L´eau spravna volba? :wink: Predem diky za rady!

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.12.08 17:07

L´eau par Kenzo - je podle mne jemná, vodní vůně, kterou jsem používala jeden čas přes léto. Neboj, opravdu to jen lehounká vodička :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 02.12.08 17:17

ja bych si dovolil nesouhlasit … zas tak lehka neni ...... a dokaze byt nekdy pekne vlezla a otravna (narozdil od panske vodicky)

doplneni: i kdyz musim asi vzit do uvahy, ze mame nejak porouchanej vaporizer ..... .takze to nerozprasuje ale spis strika :(

Kdyz se tim svagrova nasplicha (manzelka ji uz nepouziva), tak to je docela DES !!!

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.12.08 17:37

To je v pohodě :D - na mě opravdu působila jemňounce a moc dlouho na mně nevoněla :cry: . Proto jsem ji používala jen na léto.....

Je fakt, že na mně drží jen dryjáky :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 02.12.08 17:38

Tato vůně má podle mne výbornou výdrž, ale vůbec mi nepřijde jemná a lehká. Určitě patří k vodním vůním, ale myslím si, že obsahuje složku, která může někomu vadit.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 02.12.08 17:59
hakhak píše:
Tato vůně má podle mne výbornou výdrž, ale vůbec mi nepřijde jemná a lehká. Určitě patří k vodním vůním, ale myslím si, že obsahuje složku, která může někomu vadit.

presne tak :)

ja si stejne porad nedovedu predstavit, ze se nekdo snazi kupovat nekomu jinymu parfem. Je to natolik intimni zalezitost, ze ........ proste nevim.

Na druhe strane jsem vcera presne tohle udelal ..... tak doufam, ze se to bude libit :)

Ale porad mam backup plan, ze pokud ne, tak ji v pohode odnosim sam ;)

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 02.12.08 18:20

Souhlasíms hakhak.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 02.12.08 18:57
xronos píše:
hakhak píše:

ja si stejne porad nedovedu predstavit, ze se nekdo snazi kupovat nekomu jinymu parfem. Je to natolik intimni zalezitost, ze ........ proste nevim.

Na druhe strane jsem vcera presne tohle udelal ..... tak doufam, ze se to bude libit :)

Jasne, mam stejny nazor. Ale dostat segru do nejake parfumerie je nadlidsky ukon!! Myslim, ze se ji bude libit, kdyztak ji unosi mamca, nebo v nejhorsim pripade i ja 8) Sama jsem na ni docela zvedava, uvidime, nejak to dopadne. Kazdopadne dekuju za Vase prispevky!! :wink:

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 02.12.08 19:32
Sissinka píše:
xronos píše:
hakhak píše:

Jasne, mam stejny nazor. Ale dostat segru do nejake parfumerie je nadlidsky ukon!! Myslim, ze se ji bude libit, kdyztak ji unosi mamca, nebo v nejhorsim pripade i ja 8) Sama jsem na ni docela zvedava, uvidime, nejak to dopadne. Kazdopadne dekuju za Vase prispevky!! :wink:

chi chi ....... tak to ti rozumim ....... s manzelkou mam prave to stejny :D

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.12.08 23:00

Na mne táto vôňa držala dosť biedne a po veľmi krátkom čase, ako som ju začala používať, ma začala poriadne otravovať, i keď na začiatku sa mi páčila.
Mohla by sa jej páčiť Lancome O Oui. BLV Notte je tiež vôňa ktorá sa páči asi úplne každému…jemná, krémová.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.12.08 23:15
hakhak píše:

Řekla bych složku nahnilou…
No, nevím, já bych Kenzo nekupovala. Eternity nosím taky řadu let, ale tuhle od Kenza bych nenosila.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.12.08 23:36

Napadl mě Gucci Rush 2 ..... myslím, že je dost zajímavá. Jenom nevím, jak s výdrží, to je dost individuální. Na mně drží dobře, ale četla jsem i ohlasy negativní.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Jana
Učednice 141 příspěvků 03.12.08 07:08

L´eau par Kenzo - já souhlasím s Hafíkem, pro mě je to letní polévačka. No doufám, že jsem nikoho nedusila, ale stížnosti jsem nezaznamenala. Pochvala by se nějaká našla.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 03.12.08 07:36

Já s ní také problém neměla, úplně v pohodě jsem ji vypotřebovala, je to moc hezká vodní vůně, nijak náročná, ale výdrž je opravdu slabší. Krásná vůně je také Sunwater od Lancasteru, ale mám dojem, že už se nevyrábí. Docela hezká melounovo-vodní je Sunflowers od E.Arden a dá se sehnat za dobrý peníz. Má na mě i lepší výdrž. :lol: Snad jsem trochu pomohla :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 03.12.08 07:43

Ja som predminulé leto v pohode minula 100 ml, vôňa sa mi veľmi páči, tak ked mali toto leto akciu na cheapsmells na 30 ml kúpila som si ju znovu. Potom som sa však rozhodla darovať ju sestre, lebo som sa jej chcela za niečo odvďačiť, páčila sa jej, no ešte viac sa páčila mame, ktorá ňou bola úplne nadšená.
Je to svieža vodná vôňa, ale nie práve celkom jemná, naozaj obsahuje niečo, čo ak sa Vám zapáči je fajn, ale ak nie, tak môže byť problém. Výdrž má strednú.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist