L´Eau the One od Dolce Gabana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 01.11.08 21:17
L´Eau the One od Dolce Gabana

Kočky, vie niektorá z Vás popísať ako vonia L´Eau the One toaletná voda od Dolce Gabana? Viem, že je trocha iná ako The One parfém od Dolce Gabana a nie je to len v intenzite. Ktorá je podľa Vás lepšia, toaletka, či parfém? Ďakujem za odpoveď.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.08 10:53

Mno, nevím jestli ti můj příspěvek k něčemu bude, ale… Obě vůně zkoušela na porovnání mamka, která je do The One zamilovaná, a jednoznačně nechtěla ze své volby ustoupit. L'Eau ji nepřišla tak výrazná, mnohem míň v srdci cítila to, co se jí na původní „Jedničce“ tolik líbilo (říkáme tomu „aroma včelích pláství“), a i ty kytky později jsou takové řídké… No jak už jsi řekla, je to slabší a řidší verze, zařadila bych ji někam po bok např. 5th Avenue, výdrž je ovšem dobrá. Je pěkná, ale ne hezčí než ta původní. :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.11.08 18:21

tak y bych si dovolila tvrdit, že kdo má rád původní do té nové nepůjde a kdo původni nemusel tak taky do ní nepůjde

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.11.08 22:58

Jo, asi tak. Co jsem si pročítala diskuze o novém vydání No.5, tak myslím, že to bude podobný případ.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.11.08 23:25

tak nová pětka se mi líbí, původní se mi líbí taky ale nemohla jsem ji nosit- zdála se mi dost taková těžkopádná, nová je velmi elegantní, paráda

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 12:25

Sice nevím, jak voní L´Eau The One,ale myslím, že podobně a asi ne tak silně… Já dávám přednost parfémům. A zrovna The One je má nej, nej, nej… Jsem zvědavá na The One Rose .)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 18.11.10 16:35

Pokud můžu přidat názor.. Tak L´Eau The One se mi zdá oproti klasice odfláklá a umělá. Sice není tak omamná jako The One, ale je v ní nějaký protivný bolehlavový prvek, kvůli kterému jsem ji musela poslat o dům dál.
A jak psala Verunka.. V odlehčené verzi není to krásné aroma včelích pláství :) .

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 18.11.10 16:46

Taky přidám názor…mám obě a víc mi sedí L´Eau the One, právě proto, že tam není tolik těch kytek. Výdrž je výborná.

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 30.11.10 13:59

Mně se moc líbí obě - The One - je taková silnější, omamnější.
L´eau the One - odlehčenější, nositelnější, krásně sladká, na zimu krásná :)

Nemám ani jednu, zatím je vždy předehnala jiná vůně, ale kdybych jednu z nich dostala, vůbec bych se nezlobila :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 30.11.10 15:43

Je to už dávno, ale The One se mi líbila, naproti tomu L'Eau The One vnímám jako viky: umělá

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 01.02.11 21:05
Lilian píše:
Sice nevím, jak voní L´Eau The One,ale myslím, že podobně a asi ne tak silně… Já dávám přednost parfémům. A zrovna The One je má nej, nej, nej… Jsem zvědavá na The One Rose .)

Mám vyzkoušeny všechny tři. Jednoznačně u mě vede klasika = tedy plnotučná The One. Je to plná, hebká a elegantní květinová vůně s vanilkovým základem.
L'Eau The One se mi nelíbí. V základu je stejná jako TO, ovšem začátek i střed vůně je mdlý, umělý a nepříjemný. Nosit bych ji nechtěla.
The One Rose by pro mě nositelná byla, i když znám krásnější vůně s růží. Je taková nenáročná, celkem jemná ( nemá intezitu ani hutnost klasiky ). Na jaro a možná i léto by špatná být nemusela. Určitě ji ještě párkrát vyzkouším.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 01.02.11 21:41

Myslím že úspěch i zatracení původní The One plyne právě z té zlaté síly, naprosto jednoznačné.
L' Eau bych možná ocenila jako letní verzi, kdybych neznala klasickou EDP, stejně tak Rose. Všechny bych mít mohla, klasická EDP mi chybí už teď, když jsem na dně, tedy skoro.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 06.02.11 13:10
Dalia píše:
Lilian píše:
Mám vyzkoušeny všechny tři. Jednoznačně u mě vede klasika = tedy plnotučná The One. Je to plná, hebká a elegantní květinová vůně s vanilkovým základem.
L'Eau The One se mi nelíbí. V základu je stejná jako TO, ovšem začátek i střed vůně je mdlý, umělý a nepříjemný. Nosit bych ji nechtěla.
The One Rose by pro mě nositelná byla, i když znám krásnější vůně s růží. Je taková nenáročná, celkem jemná ( nemá intezitu ani hutnost klasiky ). Na jaro a možná i léto by špatná být nemusela. Určitě ji ještě párkrát vyzkouším.

Děkuji :) Ke koupi The One Rose se odhodlávám už hodně dlouho, ale vždy najdu něco lepšího nebo momentálně něco cenově výhodnějšího… Ale snad na ni jednou dojde… Ale i tak bude The One moje jednička :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist