Lee Cooper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.10.11 11:13
Lee Cooper

Tak tuhle firmu si pamatuji já jako výrobce džín za totáče, od té doby jsem o ní nějak neslyšela, teď vydává parfémy - cenově nejsou na úrovni Replay a spol. ale spíš Diesel, Lacoste. LC Original a RDLC jsou jak v dámské tak dámské verzi, Original Ladies má být květinová orientálka dokonce s gurmánskými tóny (to tedy musíte mít velkou fantazii aby jste tam něco takového našly) a RDLC má být květivá chypré, nevím, podle mě nejsou úplně hnusné (Original se mi tedy pozdává podstatně lepší než druhá vůně) ale žádný trhák to taky není, podle mě vyloženě vůně zaměřené na mladé (no jo ale všichni mladí takovou nudu nechtějí), je to něco na úrovni Lacoste Touch of Pink, H. Boss atd., mno …za ty peníze už tedy pořídíte něco podstatně lepšího a originálnějšího
Na pánské se podívám příště ale moc optimistická nejsem.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 01.11.11 20:49

Už týden je obcházím obloukem, ale ty džíny, ty džíny!!!!!!! :-D Nostalgie :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 01.11.11 22:16

nemá ani cenu to čichat myslím, ale ty džíny… :palec:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist