Lehce kořeněná teplá dámská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amorek
Učednice 189 příspěvků 30.07.14 18:48
Lehce kořeněná teplá dámská vůně

Ahoj, chtěla bych si koupit nějakou lehce kořeněnou sladší (vanilka) teplou vůni…snad víte co myslím. Poradíte mi? Pište klidně cokoli abych měla z čeho vybírat :lol: díky moc :kytka:

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 30.07.14 19:14

Na poličce máš Addict tak by to možná mohla být.....
Kenzo Jungle a možná Amour a vanilkové odnože Shalimaru, L od Lolity (na mě je ale hodně kouřová), Chopard Casmir, pokud si troufáš na arabky, tak třeba i Shams Al Emarat a pokud se chystáš někdy do Itálie tak někde (já jí mám z Florencie) Vaniglia Piccante od Erbario Toscano ta nemá chybu
Nebo nějaký odstřik od Domenicy, třeba Chypre Fatal, Spiritueuse Double Vanille, ......

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

amorek
Učednice 189 příspěvků 30.07.14 19:30

Díky za vyčerpávající odpověd :) určitě se po nich podívám

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 30.07.14 19:40

@amorek
Ještě bych Ti dala jednu radu - podívej se do „parfém s vůní“ - je tam vanilka, vanilka s kořením, koření, sladké vůně, prostě hodně počtení. Kdybych tady měla dát všechna vlákna, bylo by to na stranu. Arome je úžasné čtení, je to taková kniha vůní, dobrých rad, postřehů ;) .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 30.07.14 19:46

Díky moc, kouknu tam ;)

amorek
Učednice 189 příspěvků 31.07.14 13:19

Nakonec jsem si naslepo objednala serge lutens un bois vanille, v pátek má přijít tak se ozvu :) Už se na ni těsím :dance:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist