Lehčí kořeněná pánská vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 06.11.09 16:49
Lehčí kořeněná pánská vůně?

Dnes jsem vybrala kolegyňce logopedce vůni na tělo (sedí mi na ni Tendre Poison) a pochválila mě, že jsem tipla dobře. Chtěla poradit vůni pro manžela (kolem 40 let, jinak toho o něm moc nevím, jen že jí všechny vůně chválí, tak je asi dost splachovací), nějakou lehčí jemně kořeněnou. S tou se raději obracím na vás…prosím prosím! Děkuji! :wink:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:

Arome bublinka
Učednice 182 příspěvků 06.11.09 17:11

Pánských vůní moc neznám, ale kořeněné se mi líbí, lehčí je Lalique Equus (v ČR obchodech se ale hůř shání), M7 fresh od YSL a Terre Hermes (ta je tedy z nich nejvýraznější, ale vyloženě těžká mi nepřijde). Hodně holek chválí pánské Opium, ale mě zas tak úplně nenadchlo.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 06.11.09 21:59

Declaration od Cartiera. je kořeněná, ne těžká a navíc nádherná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlineFlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.11.09 22:35

Hmm, 40…to už by myslím mohl docela dobře snést i Azzaro pour Homme, jak říkal derad, Declaration taky není špatný nápad…možná i Cacharel pour Homme by se mu líbil…

hodně lidí taky chválí tu hnědou kostku od Gucciho, já ji ale ještě nezkoušel

záleží teda na tom, jaké koření a ve spojení s čím by to mělo být :) :wink:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 06.11.09 22:42

Bublinko a kluci, děkuju! Prodávám, jak jsem koupila, logo řekla kořeněná a nespecifikovala to. Chce mít voňavého chlapa! :D

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 06.11.09 23:44

Já nevím,zrovna dneska jsem YSL M7 Fresh zkoušela a pro mě je to taková neutrální vodička,horší než nějaký Boss. …čekala jsem od YSL prostě něco víc a byla jsem docela zklamaná,navíc i výdrž byla dost bídná!!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome jv
Nováček 17 příspěvků 07.11.09 15:52

Ještě jsem tu o něm moc nečetl, ale krásně lehce kořeněně voní Kenneth Cole Black, jemňounká vůně, ale vydrží, alesoň na mně, dost dlouho. kupoval jsem ho od pasu, ale byl opravdu krásný.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Zoe
Nováček 27 příspěvků 07.11.09 17:27
Myskamauska píše:
Já nevím,zrovna dneska jsem YSL M7 Fresh zkoušela a pro mě je to taková neutrální vodička,horší než nějaký Boss. …čekala jsem od YSL prostě něco víc a byla jsem docela zklamaná,navíc
i výdrž byla dost bídná!!!!!

YSL M7 FRESH je neutralni vodicka!!!!!! Nezkousela jste nahodou YSL L homme .M7 fresh je orientalni mirne odlehcena verze sladcekoreneneho M7 a po rozlezeni to neni vubec lehka vune! MAM trochu pocit ze nevite o cem pisete?

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 07.11.09 17:32

Lehčí výborná kořeněná vůně je Hermessence Poivre Samarcande , k vyzkoušení je v butiku Hermes v Pařížské.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 20.11.09 00:33

Všem vám děkuji za odpovědi i jménem naší logopedky Leničky! Dala jsem jí odkaz na toto téma a teď mi hodlá říkat Elvírko! :lol: Dám vědět, co vybrala.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist