Lehčí kořeněná pánská vůně?

Elvira 06.11.09 16:49

Lehčí kořeněná pánská vůně?

Dnes jsem vybrala kolegyňce logopedce vůni na tělo (sedí mi na ni Tendre Poison) a pochválila mě, že jsem tipla dobře. Chtěla poradit vůni pro manžela (kolem 40 let, jinak toho o něm moc nevím, jen že jí všechny vůně chválí, tak je asi dost splachovací), nějakou lehčí jemně kořeněnou. S tou se raději obracím na vás…prosím prosím! Děkuji! :wink:

Reklama

Arome bublinka 06.11.09 17:11

Pánských vůní moc neznám, ale kořeněné se mi líbí, lehčí je Lalique Equus (v ČR obchodech se ale hůř shání), M7 fresh od YSL a Terre Hermes (ta je tedy z nich nejvýraznější, ale vyloženě těžká mi nepřijde). Hodně holek chválí pánské Opium, ale mě zas tak úplně nenadchlo.

derad 06.11.09 21:59

Declaration od Cartiera. je kořeněná, ne těžká a navíc nádherná.

FlirtBoy 06.11.09 22:35

Hmm, 40…to už by myslím mohl docela dobře snést i Azzaro pour Homme, jak říkal derad, Declaration taky není špatný nápad…možná i Cacharel pour Homme by se mu líbil…

hodně lidí taky chválí tu hnědou kostku od Gucciho, já ji ale ještě nezkoušel

záleží teda na tom, jaké koření a ve spojení s čím by to mělo být :) :wink:

Elvira 06.11.09 22:42

Bublinko a kluci, děkuju! Prodávám, jak jsem koupila, logo řekla kořeněná a nespecifikovala to. Chce mít voňavého chlapa! :D

Myskamauska 06.11.09 23:44

Já nevím,zrovna dneska jsem YSL M7 Fresh zkoušela a pro mě je to taková neutrální vodička,horší než nějaký Boss. …čekala jsem od YSL prostě něco víc a byla jsem docela zklamaná,navíc i výdrž byla dost bídná!!!!!

Arome jv 07.11.09 15:52

Ještě jsem tu o něm moc nečetl, ale krásně lehce kořeněně voní Kenneth Cole Black, jemňounká vůně, ale vydrží, alesoň na mně, dost dlouho. kupoval jsem ho od pasu, ale byl opravdu krásný.

Arome Zoe 07.11.09 17:27
Myskamauska píše:
Já nevím,zrovna dneska jsem YSL M7 Fresh zkoušela a pro mě je to taková neutrální vodička,horší než nějaký Boss. …čekala jsem od YSL prostě něco víc a byla jsem docela zklamaná,navíc
i výdrž byla dost bídná!!!!!

YSL M7 FRESH je neutralni vodicka!!!!!! Nezkousela jste nahodou YSL L homme .M7 fresh je orientalni mirne odlehcena verze sladcekoreneneho M7 a po rozlezeni to neni vubec lehka vune! MAM trochu pocit ze nevite o cem pisete?

Oleka 07.11.09 17:32

Lehčí výborná kořeněná vůně je Hermessence Poivre Samarcande , k vyzkoušení je v butiku Hermes v Pařížské.

Elvira 20.11.09 00:33

Všem vám děkuji za odpovědi i jménem naší logopedky Leničky! Dala jsem jí odkaz na toto téma a teď mi hodlá říkat Elvírko! :lol: Dám vědět, co vybrala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist