LEPORELO Podívej, kdo se schovává - Ve sněhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1791 příspěvků 01.03.09 17:08
LEPORELO Podívej, kdo se schovává - Ve sněhu

Ráda bych sehnala dětské leporelo Podívej kdo se schovává ve sněhu. Měli jsme ji, ale někdo nám bohužel ukradl tašku z kočárku. Moc v ní nebylo… zloděj se asi hodně napakoval… pytlík se zátkami Staropramen (sbírám hrací kódy), kapesník a knížka Kdo se schovává ve sněhu. Zrovna tahle byla ale naše oblíbená, a jak se ukázalo, je rozebraná v knihkupectvích i na internetu. Nevíte někdo, jestli se dá ještě sehnat? Koupím, případně vyměním za nějaký ten vzoreček :)

Na poličce 198 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 225 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 02.03.09 13:12

Danielo tady: http://www.knihkupectvi.cz/…e-snehu.html

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1791 příspěvků 02.03.09 14:06

Díky za tip, hned jsem tam koukla, ale je tam poznámka „Zboží není skladem a nelze objednat“. Co se dá dělat, už jsem se s tím smířila…

Na poličce 198 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 225 vzorků V tužebníku 23 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 02.03.09 14:15

já jí načla ještě tady http://www.prodej-knihy.cz/KNIHY-MAPY-/ … sp?jzz=CZK

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1791 příspěvků 02.03.09 15:04

Júúú, díky moc, to vypadá nadějně :) Objednávka mi prošla, tak budu čekat.
Buď přijde balíček, nebo informační mail, že už knížku nemají (jako se občas stává u parfémů, zvlášť u těch, okolo kterých člověk dlouho nevšímavě chodil, a pak se díky těmhle stránkám dozvěděl, co je to za klenot anebo že dotyčný parfém se přestal vyrábět, a pak začne horečné hledání a shánění :)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 02.03.09 15:09

…není zač :)

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1791 příspěvků 03.03.09 09:27

Ach jo, tak ani tady už není. Přišel mail, že objednávku stornovali.
Vysvětlení:

>Stornování Vaší objednávky je možný z následujících důvodů: >1. Zboží bylo totálně rozprodáno >2. Skončila akce na objednané zboží >3. Zboží bylo z výprodeje a už nebude >4. Nebo jste sami požadali o zrušení objednávky > >Omlouváme se za tuto skutečnost

Dobré, co :?

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 03.03.09 12:37

…vyloženě individuální přístup :?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Coco Chanel: odraz osobnosti ve sklech flakonů

Původně jsem chtěla napsat do zkoušecího vlákna pár postřehů o exkluzivkách od Chanelu, které se mi díky Arome-andělovi dostaly pod nos. V poslední době o nich bylo více slyšet díky tomu, že značka nově uvedla vůně z řady Les Exclusifs de Chanel v koncentracích EdP a ukončila výrobu koncentrací EdT. Když jsem ale začala schraňovat podrobnosti k vůním a pročítat řádky z oficiálních stránek, zjistila jsem, že nestuduji pouze esence a složky. Najednou se mi tu s jednotlivými vůněmi rozehrává životní příběh, na svou dobu velmi nekonvenční dámy - Gabrielle Chanel, známé jako Coco.

Celý článek »
TOPlist