*LES PARFUMS DE ROSINE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 26.06.07 09:54
*LES PARFUMS DE ROSINE

Pokracovanie debaty z temy o pudrovych vonach.

Samantha píše:
Benvenuta: Je v té Poussiere de Rose hodně cítit čaj? Je uvedený ve složení a jestli je tam hodně znát černý čaj, tak to už předem vím, že by nebylo pro mě. Já totiž černý čaj nemám ráda od dětství a tak ho nesnesu ani ve vůni. Všechny ostatní druhy čaje mám ráda.

Ja som ho necitila. Ale negarantujem ti, ze na tvojej pokozke sa Poussiere nerozlozi tak, ze tam caj bude. Skus si pozriet recenzie na MUA, ci tam ludia spominaju caj.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ukázat značku Les Parfums de Rosine

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 26.06.07 10:14

právě mám poussiere de rose na ruce a čaj tam necítím vubec, voní jako růžové mýdlo, které jsem si kdysi přivezla z anglie, je taková jásavá, jemně sladká, šťavnatá, optimistická a podle mě i trochu euforická, chtela jsem ji ozkoušet, protože na webu měla přívlastek pudrová, ale na mě tedy do pudrova nejde, je moc pekná, ale není to muj šálek

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 26.06.07 11:19

Na mne je trochu tazsia nez opisujes, je tam drevo.

Oplati sa precitat si okrem popisu na webe aj recenzie.

Tie vzorky si kupila alebo boli zadarmo?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 26.06.07 11:37

benvenuta: objednala jsem je z toho obchu de luxe - zadarmo a přišli dokonce doporučeně, jenom de rosine mi přišel origoš vial vzoreček, jinak mi přišly v umelohmotných zkumavčičkách odstřiky z testerů, většinou jen tak třetina až pulka vialky

me ta poussiere de rose dřevitá nepřišla a těžší už vubec ne, ale na mě se leccos rozloží jinak

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.06.07 19:24

benvenuta: no radši to riskovat nebudu, protože černý čaj by mi fakt vadil, aspoň má lehčí rozhodování ;-). Jinak na těch stránkách MUA já se vůbec neorientuju a anglicky neumím, takže tam si toho moc nepřečtu :-( Na basenotes.com se aspoň orientuju, ale ty stránky MUA jsou nějaké složité, nebo co.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.06.07 19:29

Vevie: tak růžové mýdlo, to zní hodně lákavě. Já jsem teď dostala YSL Paris Jardins Romantiques a ta mi přijde nejdřív jako vůně kadeřnictví, jak si jí pamatuju ze svého dětství a pak právě vůně růžového mýdla a jsem z ní unešená. No ještě tedy zapřemýšlím, ale všechny ty vůně Les Parfums de Rosine by měly být růže + něco. Fakt těžko vybírat jen podle popisu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 05.07.07 18:07

Tak já vyzkoušela Rose D Amour a je krásná. Asi jí budu muset mít ;-))) Ze začátku je mýdlová - aldehydy a pak je krásně jemně pudrová a cítím tam i ten muškátový oříšek, ale jen jemně. Přijde mi trochu pudrová.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.11.07 12:01

Pro ty, co jste z Brna, víte, že značku Les Parfums de Rosine lze údajně očichat v parfumérii ESTA na Zelném trhu? Aspoň se tak píše na parfemy-de-luxe.cz.........
Několik věcí od nich bych chtěla aspoň ovonět. Např. Diabolo Rose :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 27.11.07 14:09

Ronno, ano, mají poměrně široký sortiment Rosine a občas i jiné nepříliš dostupné vůně, viděla jsem tam Idole de Lubin i Absolument Absinthe…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  27.11.07 14:33

Ronna: ano, v Estě mají Les Parfums de Rosine: překvapilo mě, že ceny měli nižší než jsou na internetu, ne extrémně výrazné slevy, plus minus rozdíl kolem 100 Kč, ale pro lidi z Brna je asi lepší kupovat tuto značku v parfumerii, odpadá nespolehlivá pošta, placení poštovného, čekání aj. Ale viděla jsem je někdy začátkem podzimu, netuším, jestli náhodou taky neproběhlo předvánoční zdražení: všimla jsem si, že zejména některé menší parfumerie teď začaly zdražovat: asi se počítá s vánočními nákupy bez ohledu na ceny :o)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.11.07 14:37

Diabolo Rose je růže s mátou - nic ďábelského jsem na tom neobjevila, ale zajímavé to je, to zas jo.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.11.07 20:00

Celé léto jsem chodila okolo - chodím totiž na rynk pro zeleninu a ovoce. Sestra tam párkrát byla a říkala, že personál v Estě je moc příjemný. Tak se půjdu podívat.

dienda
Učednice 99 příspěvků 04.12.07 11:36

zkousela jsem Rose D Amour a Rose d Ete a ta druha je teda velice mnam..uvazuji o jeji koupi, je krasna, jemna, svezi a citim zrale jablicka, ne takovou umelou vuni, ale skutecne jako cerstve utrhnute..velice prijema zalezitost, i kdyz je to mozna parfem na leto, v techto dnech se taky hodi..normalne mi udelal skvelou naladu..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 17.12.07 21:49

Dnes přišlo 14 vzorků po 2ml. Fantazie! Roseberry je překrásná. Na to, že ovocenky nemusím (a např. Ananas fizz byl vyloženě zklamání) v Roseberry je černý rybíz,modrý heřmánek a kapka ostružiny, srdce bije po šípkové růži ,ale základ je santal. Jako zatím druhý zkoušející vzorek byla Rose d´Eté. Cítím v ní hodně lípu a mimózu. Zcela jistě nezůstane jen u vzorků…

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.12.07 11:27

A odkud jsi objednávala?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist