LÉTO :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadia
Učednice 63 příspěvků 23.04.08 16:42
LÉTO :-)

Ahoj…uz je mi to malem trapne :oops: zadat o radu, ale ja jsem zase bezradna..hledam „letnicku“ :roll:

Premyslela jsem L'eau par Kenzo, ale cetla jsem, ze temer kazdeho hned omrzela…pak mam tip Miracle So Magic anebo Daliho Sea&Sun…

---nechci nic ruzoveho jako burberry summer ci young sexy lovely..ani nic masoveho jako moschino funny, i love love nebo omnii crystalline.. :!:

ale aby to slo do hodne tepleho pocasi…predem dekujii za Vase rady :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.04.08 16:58

Co třeba Ralph HOT nebo zmiňované Emporio White ? Nebo zkus tgen Blush od Jacobse, který je tady tak chválen…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 23.04.08 17:06

Nedám dopustit na Amazing. Do horkých letních dnů je výborným osvěžením.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.04.08 17:41

Co na seba v lete - to trapilo aj mna…zdalo sa mi, ze vsetko su len ruzove vodicky…Ale ked som dokladne prestudovala témy vo fore - Nejkrasnejsi letnicka a Vona na leto - tak som zistila, ze je toho táááák vela…a nemusia to byt len sviezenky na leto…Skus aj ty precitat tie dpominane témy, urcite ta nieco osloví.

Edit: Mne sa zdaju fajn - Un Jardin sur de Nil, A. Innocent, AA mandarine Basilic a viem si predstavit aj Le Baiser du Dragon atd.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 23.04.08 17:42

Nadio, Sea&Sun jsem měla párkrát, ale výdrž je dost strašná, fakt se tím musí člověk doslova polévat.
Zatím u mě letos vede Nil, ale určitě zkus Ralph Hot, ta se mi hodně líbí..

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 23.04.08 18:33

Souhlasím s Nilem…a určitě se dá vybrat z AA :wink: ale je to tak na tři dny :D

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

23.04.08 18:46

Kerze : Ralph Hot…nemyslis, ze je na leto moc silny? Aby neobtezoval okoli…j
inak white emporio je i damsky? ja vbzdy vidam jen panske..

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 23.04.08 19:06

taky hledám letničku…vlastně svoji první, kterou hledám v parfumerce:)
Očuchala jsem Nil, Sea Sun, Funny, AA Angélique Lilas a Tutti kiwi, SD Little Kiss, Lanvin Eclat, Jaguar Fresch Woman......Líbí se mi Eclat, ale vážně jím voní spousta žen:(…pak ten Jaguar, ten zkusím znovu…Ještě bych chtěla zkusit EA Green tea lotus a G. Mandarine Basilic

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.04.08 19:20

naposled mě docela zaujala Eternity Summer, ale taky ještě hledám.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

23.04.08 19:32

abych rekla…ja nosim v lete kenzo flower…a ted jsem cetla, ze ho taky mate radi do leta :-) me v zime nejak vadi..citim jen pudr :? a ne mak :P

kazdopadne sem si prave koupila aqua di romu a ta se mi silene omrzela :cry: tak jsem fakt zmatena..bude to ma posledni vune do ZARI (kvuli penizkum..jsem chuda studentka :lol: )!!!!! Pak uz „zimni vune“ .. tak musim vybrat poctive zitra jdu ocichat miracle so magic .. jaka je? Guci Envy mi prijde na me moc „neznoulinka“ neni to neco podobneho?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.04.08 19:36

Letnich vunicek je hodne, tezko radit… me prijde supr AA Metafollia, AA Angelique Lilas - ta je prave na ceste ke me :D , Pure Wish, Dior me Dior me not, Tropiques, Baby Doll, Rumeur 2 Rose, Chance Eau Fraiche… :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 23.04.08 19:44

Pure Wish bych mezi letničky nezařadila. Podle mě je to typická zimnička, jak je nad deset stupňů, tak by mohla obtěžovat.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 23.04.08 19:46

jo a jeste neco…budu cele leto rpacovat v obleceni jako prodavat(diesel) tak at zakazniky ma vune neodradi :-D proto nechci asi zadnou tezsi :roll: :cry: ale presto aby nebyla ta klasicka letnicka......

…chci toho zrejme moc ehmm :lol: :twisted:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 23.04.08 23:45

Mně se líbí v létě Laura Biagiotti Laura.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 24.04.08 07:51

Miracle So Magic je moc hezká, měla jsem ji hned po uvedení na trh a sklízela jsem s ní úspěch :lol: Určitě se k ní ještě vrátím. Teď mám Miracle Summer a ta je do horka moc fajn. Ale obě jsou „růžové“ :D A věřte nevěřte já jsem v loňském létě občas používala i Chanci a nikdo se nade mnou neušklíbal, řekla bych, že se v teple moc hezky rozvoněla, ale vám jde spíš o nějaké hezké sprchy do velkých veder, že? Tak určitě ten Miracle Summer, Dior Addict Shine a pak bych zkusila něco se zeleným čajem.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist