Leto, slnko...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 14:43
Leto, slnko...

Milujem leto, slnko a kúpanie. Zima mi neskutočne odoberá energiu, preto by som rada našla parfém, v ktorom to leto budem mať. Veľmi ma lákajú parfémy, kde je v názve SUN a SUMMER, len nemám možnosť sa ku všetkým dostať.
Mala som vzorček SUN (Jil Sander), ale trošku sa bojím tej syntetiky, keby som ho dala vo väčšom množstve.
Viete o niečom, čo je rovnako výrazne letné, silné, evokujúce leto na prvé, druhé aj tretie privoňanie ? Ďakujem :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

summersun
Učednice 92 příspěvků 30.01.14 15:18

Za mě je sladké navoněné léto Escada. Já vím, je to trošku sladký kýč, ale taková stará Escada Sunset…a letos je prý velmi zajímavá nová letní verze…až bude v parfumeriích, určitě vyzkouším :D

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3594 příspěvků 30.01.14 15:19

@Foxynka Pro mě je léto především Immortele de Corse, je však již nedostupná. Ale poohlédla bych se po jiných vůních se slaměnkou ve složení

A nebo třeba od Fragonard Grain de Soleil … tam snad syntetika nehrozí :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Unseen  30.01.14 15:31

@Foxynka
Sun moc neznám, na Fragrantice ji přirovnávají k Miro Soleil a k Chic Betty Barclay. Nebo můžeš vyzkoušet některou z odnoží - Sun Day, Sun Delight, Sun Eau de Soleil, Sun Sorbet.

Diskuse o letních vůních: http://www.arome.cz/…-na-leto-82/

Výrazné a silné a v létě krásné jsou arabky ;).
http://www.arome.cz/…cnika-45762/
 http://www.arome.cz/…yquot-42978/

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 15:32

Ďakujem za nápady, myslím, že aj GRAIN DE SOLEIL (Fragonard) by asi nebol od veci.

Unseen  30.01.14 15:34

@Foxynka
A tady ještě diskuse Jil Sander, třeba objevíš nějaké tipy. :)
 http://www.arome.cz/…ander-15443/

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.01.14 17:15

@Foxynka Mě léto (kůži horkou po opalování, pláž, slunce, koktejly s paraplíčkem…) evokuje Mahora (a potažmo s tím i Mayotte a AA Lys Soleia, poněvadž ten dojem dělaj zhruba stejnej).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 30.01.14 17:19

@Leisha

Jj. Mahora, Mayotte, AA Lys Soleia, taky Vanilia, Songes… to jsou pro mě slunečné vůně, evokující léto. Společným jmenovatelem je ylang ylang a schopnost zahřát.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 17:20

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 17:20
Vďaka,

idem prečítať zloženia a recenzie, možno sa trafím. Najviac ma priťahujú asi vône opaľovacích prípravkov a takého toho letného žiaru.

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 30.01.14 17:26

Já mám ze Sun vysloveně žvýkačkový pocit, nic letního v ní necítím.
Ale chápu tě, dnes jsem taky měla chuť na něco letního a jak nemusím citrusovky, tak jsem dnes použila Versense a je moc hezká.

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 17:38

@danaada mala som vzorku SUN, mne naozaj pripomínala opalovák. A niečo podobné by sa mi veľmi páčilo.
Citrusovky nemusím. Mám veľmi rada aj púdrovky - zistila som, že kombinácia iris + vanilka + levanduľa, to sa mi ráta :potlesk:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 30.01.14 17:45

@Foxynka Bronze Goddess od Estee Lauder, vune opalovaciho kremu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 18:14

@Ef Super, idem ju pozrieť !

Foxynka
Učednice 46 příspěvků 30.01.14 19:34

@Ef tá Estee vyzerá super, ďakujem. A všetkým ďakujem za rady :kytka:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 30.01.14 20:54

@domenica No asi že jo :think: a PG Ilang Ivohibe a Memo Sundance jsou taky takový. Ale ta Sundance je možná ještě letnější, živější…
(škoda že žádný takovýhle nedokážu nosit; všecky se mi moc líběj, ale připadám si v nich blbě, jak kdybych šla po ulici v plavkách :mrgreen: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist