Letošní sezóna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.05.08 15:34
Letošní sezóna

Tak jsme už dlouho za první čtvrtinou roku a nezdá se vám, že je to zatím docela bída? Žádná novinka po které bychom tady všechny bláznily a rozepisovaly se do hluboké noci. Že by si to parf. domy nechávaly až na říjen, kdy se začíná utrácet za dárky?
Zatím nám teda žádné vzrušení nepřipravili. Bylo vůbec něco takového loni? Já mám krátkou paměť. :wink:

Možná se ale mýlím, tak mě případně opravte. :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.05.08 19:50

Když si projdu loňské novinky značek, které mám v databázi (což je teď už víceméně průřez nejznámějšími mainstreamovými i nikovými značkami), tak asi hodně jsme se těšily na Liberté od Cacharelu - ta docela upoutala (a nakonec nebyla tak špatná); úspěch měla CK In 2U, slušný ohlas měla Funny!, i když se mi zdá, že pak poprask rychle utichl; Versace byly zklamané naděje; Kelly Caleche, Eau de Star, Trussardi Inside, Diamonds, Midnight Poison, Fuel for Life… Chanel uvedl první část své exkluzivní kolekce.
Z pánských byly největší třesky asi Gucci pour Homme II a Fleur du Mâle.

Letos jsou takové ty „větší“ snad The Beat, dost se mluvilo o Cruel Gardenii od Guerlainu, Rumeur 2 Rose upoutal, Un Jardin Apr

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.05.08 20:09

Ještě přidám, právě vyšel nový pánský Trussardi, jinak myslím, že Rumeur bude to co loni Versage Brigt Crystal - je to líbivka obecná, Max Mara Gold Touch - dřevitá, Max Mara Le Parfum celkem ujde, Nyní opět vycházejí letní Eternitky jak pánská tak dámská. Dali Little Kiss, letní YSL L´HOmme - narozdíl od klasiky nic moc, letní JPG, letní DKNY Woman o dost horší než loňská aspoň můj názor, pro milovnice Miracle letní Miracle Sheer Legere - celkem slušná výdrž na letničku a dobrá cena. Dior Addict 2 Shine -zase nic pro mě, takže jediné těžší na které jsem se těšila Ange ou Demon a Gucci by Gucci mě taky neohromily, ještě Ange ou Demon ve verzi tendre se mi celkem líbí.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.05.08 22:15

Na The Beat jsem byla hodně zvědavá, ale London pro mě nepřekonal. Z loňska Kelly Caleche, ta je fakt nádherná. Nejvíc z toho co jsem měla na ruce se mi líbila Estee Lauder Tuberose Gardenia, ale teď si nevybavuji jestli je loňská nebo předloňská. Všechny ty různé nové verze jiných verzí, v tom mám trochu zmatek i když jsou to třeba asi zcela samostatné vůně, ale marketing nám je těmi obměnami názvů takto připomíná. Kolik bude ještě Poisonů a Addictů? A vrhnou se na další verzi Miss Dior? Snad ne. :? A doufám, že podobně nezačnou vytvářet verze od Dior-ella,–issimo,–essence. To jen co se Diora týká.

Máte pocit, že každý rok je ve znamení nějaké nejpoužívanější látky? Jako třeba (teď budu vymýšlet), že 2007 letěl hlavně jasmín a 2006 zase růžový pepř a 2005 konvaliny s jahodami. :D Určitě to tak asi bude, ale možná ne tak výrazně. Ale trendy, na které parf. domy reagují jsou tu určitě.

PS: Teď venku krásně lije........... Při takovém dešti se dobře usíná.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.08 00:00

Jj, to s těma složkama je pravda. Akorát že to není tak přesně rozdělené v čase, prostě někdo něco vyrobí, dobře se to prodává, tak to ostatní musí mít honem taky.
Momentálně třeba kosatec a červený pepř; nedávno byla vlna vanilka + kadidlo, pořád ještě se táhne vlna liči.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist