Levandulové vůně

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.07.09 21:21
Levandulové vůně

napadá mě třeba Caron pour Homme, máte někdo osobní zkušenosti? Pokud ano, zajímaly by mě :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 23.07.09 21:30

S Caronem nemám, ale používám Lancome Hypnose Homme, to je čistá levandulovka :wink: Prostě paráda :)

V Mauboussin Homme je taky levandule dobře znát, ale i skořice a další věci a je to taky super!

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.07.09 22:31

Levandule je v Cacharel pour Homme a tu vám pánové velmi doporučuji vyzkoušet… :wink: http://www.arome.cz/index.php?… … &clanek=63

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.07.09 22:43

Líbí se mi Caron Le 3me Homme, ale je dost sladká.
V tužebníku mám Island Lavender (Caldey Island), což je prakticky čistá levandule.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.07.09 23:41
Kerze píše:
Levandule je v Cacharel pour Homme a tu vám pánové velmi doporučuji vyzkoušet… :wink: http://www.arome.cz/index.php?… … &clanek=63

jojo, tu chci už delší dobu zkusit, bohužel se mi nechce jí kupovat naslepo a tester nikde nemají

:) :roll:

Lancome Hypnose Homme zkusím, tu by mohli v Sephorách a spol. i mít 8)

Caron Le 3me Homme mě podle recenze taky zaujal, ale v reálu jsem na něj taky ještě nikde nenarazil :cry:

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.09 12:53
Caron pour un Homme

Caron pour Un Homme

Na začátku je to směs levandule a vanilky dokresléná růžovým dřevem. Dohromady to voní hodně doře :D a „svým“ způsobem hodně zvláštně. Během doby se pak do popředí dostává spíš ta vanilka, která však není nikterak přeslazená a osamocená. Spíš se dá říct, že je to suchá kombinace levandule dřeva a vanilky. Nesladká je hlavně díky absemci ambry v základu. Místo ambry je tam mech, který celek svažuje hodně do pánska (často je Caron pour un Homme označován jako Shalimar pour Homme). Celkově to je příjemná a elegantní vůně a pro příznivce levandule je nutno alespoň vyzkoušet :lol: .

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.09 13:04
FlirtBoy píše:
Caron Le 3me Homme mě podle recenze taky zaujal, ale v reálu jsem na něj taky ještě nikde nenarazil 

Caron Le 3me Homme je hodně zvláštní. Začátek je velmi příjemný a originální. Velmi problematicky popsatelný. Dál se pak rozvine v takou divnou a úplně jinou vůni, která nemusí rozhodně sednout každému. Mě tedyzatím nesedla . Určitě je originální v tom smyslu, že se špatně popisuje a prakticky ji neumím ani přirovnat k něčemu jinému . Faktem je, že jsem ji zatím zkoušel jen v zimě. Uvidíme co provede v létě  .

Příspěvek upraven 14.09.13 v 15:43

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.09 13:14
FlirtBoy píše:
Kerze píše:

jojo, tu chci už delší dobu zkusit, bohužel se mi nechce jí kupovat naslepo a tester nikde nemají

Cacharel pour Homme

Z počátku krásné, ale po nějaké době jsem si začal připadat, že jsem se pouze vyválel v květináči s muškátama :lol: . Prostě jsem pak už necítil nic jiného než ten muškát, muškát a zase jen muškát. Obdobné stesky uvadí na basenotes dálší obdobně „postižení“. Nakonec jsem se ho musel zbavit. Přitom první zkušenosti s Cacharel pour Homme byly výborné. Cítil jsem tam černý pepř a jiné dobroty :D . Ale po nějaké době to dospělo do stádia výše popsaného. Zatím asi největší kotrmelec v názoru na vůni co jsem zažil, od nadšení k nesnášení :( . Iideální je ovšem opačný směr :D (např. Drakkar Noir)

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 24.07.09 14:45
Kerze píše:

Už jsem jí jednou málem kupoval naslepo, pak mě nějak odradila v recenzi ta mýdlovost a ostrost, ale možná to tedy zase přehodnotím a začnu se po ní poohlížet :wink:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 24.07.09 14:56
FlirtBoy píše:

Lancome Hypnose Homme zkusím, tu by mohli v Sephorách a spol. i mít 8)

Caron Le 3me Homme mě podle recenze taky zaujal, ale v reálu jsem na něj taky ještě nikde nenarazil :cry:

Hypnose Homme mně přijde tak trochu jako D&G pour Homme (taky dost levandulová) bez toho tabáku - to může někomu vyhovovat a taky nemusí.

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.09 15:54
D&G pour Homme
starfleet píše:Hypnose Homme mně přijde tak trochu jako D&G pour Homme (taky dost levandulová) bez toho tabáku - to může někomu vyhovovat a taky nemusí.

Souhlas. V D&G pour Homme je to právě ta kombinace tabáku a levandule, která z D&G pour Homme činí jednu z nejlepších vůní, co jsem měl příležitost poznat :D.

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 24.07.09 15:57

Souhlasim, že to je svým způsobem geniální kombinace a je fakt skvělá. Na druhou stranu si u ní dokážu představit, že se může začít „zajídat“… :wink:

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 24.07.09 21:31

Co se týče „zajídání se“ vůní, tak s DGPH mám spíš opačný problém. Po 3 dnech nošení už ji skoro necítím (vyjma citrusového začátku). Takže situace je taková, že bych ji chtěl cítit, ale nejde to :( . Obdobný problém mám se všemi mými „návykovkami“. Takže pokud si chci užít oblíbené vůně tak je musím docela často střídat. Nějaké „zajídání“ se v tomto případě nekoná :wink: .
I když i takový „zajídací“ případ mám za sebou. Když jsem poprvé zkusil Gaultier 2, tak jsem byl tak nadšenej, že jsem si okamžitě koupil 120ml za nekřestanské peníze přímo v Marrionaudu :? . Byla to taková nádherná a LUXUSNÍ vůně. Po několika týdnech nošení se mi docela „zajedla“ :D . Myslím si že tento problém bude hlavně u různých gourmand vůní a hlavně u vůní s amro vanilkovým základem, kterého se člověk dokáže docela snadno „přejíst“ :D .

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 24.07.09 22:10

proto jich mám tolik a pořád je střídám :lol:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 24.07.09 22:30

mne osobne levandulove vone nevyhovuju, pretoze levandula robi podla mna vone, ktore su potom urcene pre starsich panov,,,ja citim levandulu v TL pour lui a bohuzial tym velmi neprijemnym sposobom, ktory mi znemoznuje tuto vonu nosit.. moja mama sa vyjadrila ze vonia ako pitralon a chcela tym naznacit, ze vonia ako vona pre starych dedkov…zase hypnose homme je trosku ina kapusticka,,, zaujimava, moderna velmi nositelna a netuctova vona, aspon podla mna..co sa tyka cacharel pour homme, pre mna je to nenositelna vona podobne ako vsetky panske vone od Caronu,,,zrejme nie som typ, co vie ocenit klasiky a vone robene starym stylom, ale to je dobre , aspon sa kazdemu z nas paci nieco ine

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist